Görünüm:
Beyaz Sis Bombası
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Mavi Sis Bombası
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Sarı Sis Bombası
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Yeşil Sis Bombası
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Renkli Sis Bombaları

Renkli Sis Bombaları ve Dumanları

Sis Bombalarının Kullanım Alanları

Sis bombaları özellikle de renkli olanlar son zamanlarda sanatsal alanlarda oldukça fazla kullanılmaya başlandı. Bu ürünler sayesinde en özel ve mutlu anlar görsel bir şölen haline getirmek mümkün.Peki sis bombalarının kullanım alanlarına örnek vermek istersek bunlar nelerdir? Düğün nişan ve doğum günü organizasyonlarınızda, dış çekimlerde,  evlenme teklifi organizasyonlarında, tirübünde maç seğrederken, taraftar grupları arasında eğlenirken, paint ball oyunlarınızda ve tüm sürpriz organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Dilerseniz farklı renklerde satın alarak hepsini bir arada kullandığınızda çok güzel görüntüler yakalayabilirsiniz. En çok kullanılan renk kırmızı olmakla beraber biz farklı renklerde kombin yapılmasından yanayız. 

Sis Bombası Nasıl ve Nereden Alırım?

Sis bombalarını kesinlikle güvenilir firmalardan almalısınız. Bu ürünleri bizim sitemizden alabileceğiniz gibi, proteknik ürünler satan bir çok firmadan da temin edebilirsiniz. 

Sis Bombaları Nasıl Kullanılır ? Yanma Süreleri Nedir?

Sis bombalarının üzerlerinde fitil bulunur.  Bu fitil sis bombası yukarı ve öne doğru tutularak ateşlenir. Kesinlikle vücuda veya yüze doğru tutulmaması gerekir. Alt tarafından elde tutulabileceği gibi dilerseniz yere de koyarak kullanabilirsiniz. Yanma süreleri ortalama 30-45 sn arasındadır. 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.