Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Cinsiyet Partisi Baskılı Balon 5'li

Ürün Kodu: BLN-LTB-0414
39,90 TL
Daha Fazla Partici
22.05.2024 tarihine kadar kargoda

Cinsiyet Partisi Baskılı Balon 5'li

  • Ürün Miktarı : 5 adet
  • Ürün Ölçüsü : 30cm (12")

Cinsiyet Partisi Baskılı Balon 5'li ile elde edebileceğiniz muhteşem dekorlar sadece hayal dünyanız ile sınırlıdır.

Satın Alacağım Balon Uçan Balon mu? Satın alacağınız balon uçan balon özelliğine sahip ancak uçan bir balon değildir. Herhangi bir balon türünün uçan balon olabilmesi için helyum gazı ile şişirilmesi gereklidir. Halk arasında birçok kişi uçan özelliği bulunan balonların ağız yolu ile şişirildiğinde uçacağı yanılgısına düşmektedir. Ancak helyum gazı ile şişirilmeyen hiçbir balon uçmaz.

Uçan Balon Nasıl Yapabilirim?

İnternette evde uçan balon yapımı ile ilgili bir çok video görsel ve tarif bulunmasına karşın, bu yöntemlerin pek olumlu sonuçlar vermediği ispatlanmıştır. Özellikle Helyum gazı harici kimyasallar ile denenen yöntemler çok tehlikeli olabilmektedir. Evde kendi uçan balonunuzu elde etmek için sitemizden satın alacağınız tek kullanımlık helyum tüpünü kullanabilirsiniz.

Balon dekorumda ihtiyacım olacak malzemeler nelerdir?

Özellikle çeşitli renklerde rafya (balon ipi) size çok yardımcı olacaktır. Bunların haricinde ise balonlarınızı bir araya getirerek muhteşem dekorlar oluşturmanıza çok yardımcı olacak balon zincirleri, balonlarınızı hava ile şişirmenize yardımcı olacak balon pompaları, çocukların ellerinde tutmaktan büyük keyif aldığı balonlar için balon çubukları gibi ürünler size balon dekorlarınızda çok yardımcı olacaktır.

Teslimat Bilgisi
16:00 Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması
Türü
Temalı Folyo Balonlar
Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.