Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yılbaşı Hazır Ağaç Setleri

Yeni yıl yaklaşırken düzenleyeceğiniz yılbaşı partileri için kullanabileceğiniz yılbaşı ağaçları ve süsleri arayışına girersiniz. Ağacı bulsanız süsü bulamayabilirsiniz veya tam tersi yılbaşı süsü alacak yer bulursunuz ancak aradığınız yılbaşı ağacını bulamayabilirsiniz.

Bu durumların tamamından yılbaşı hazır ağaç setleri kategorimizde bulunan ürünleri satın alarak kurtulabilirsiniz. Kaliteli ve birden fazla ürüne sahip olan setlerimizle istediğiniz gibi bir ağaca ve süslere sahip olabilirsiniz. Kategoride bulunan setlerden birisini satın aldığınızda da hem çam ağacınıza hem de süslerinize aynı anda kavuşmuş olursunuz.

Yılbaşı Hazır Ağaç Setlerinde Bulunan Ürünler

Yılbaşı hazır ağaç seti ürünleri tercih edeceğiniz sete göre ürünler içerirler. Ürünlerin renkleri ve özelliklere içinde bulunduğu sete bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak hangi seti seçerseniz seçin set içerisinde bulunan yılbaşı ağacını süslemenize yetecek ürünlere sahip olursunuz. Örneğin yılbaşı ağacı 210 cm setini seçerseniz o set için hazırlanmış süsleri de almış olursunuz. Hazır setler içerisinde bulunan ürünler şunlardır;

  1. Yılbaşı ağacı süsleme topları (6’lı)
  2. Kozalak (6’lı)
  3. Yıldızlı garland süsü
  4. Yılbaşı çorabı
  5. Hediye paketi (6’lı)
  6. Led ışık (karışık renk)
  7. Yapay çam ağacı
  8. Noel baba figürlü süs (6’lı)
  9. Çam ağacı tepeliği

Bu ürünlerin adetleri tercih edilen sete göre değişir. Ayrıca her set içinde aynı ürünler yoktur. Bu sebeple kategoride yer alan setlerden birisini seçerek sete ait sayfada hangi ürünlerin bulunduğunu inceleyebilirsiniz. Ürünleri set halinde aldığınız için süslemede uyumsuzluk gibi sorunlarla karşılaşmadan ağacınızı süsleyebilirsiniz.

Ekonomik Yılbaşı Hazır Ağaç Setleri

Yılbaşı hazır ağaç setleri arasında ekonomik olan setle de yer alır. Böylelikle size yüksek gelen ücretleri ödemek yerine ekonomik olan paketleri tercih ederek bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz. 120 cm yılbaşı ağacı seti ekonomik olarak satışa sunulmuş olan süs

setidir. Bu seti alırsanız kar etmiş olursunuz. Ayrıca yılbaşını kutlayabileceğiniz çam ağacına ve ağacı süslemek için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli süslere sahip olursunuz.

Mini Hazır Ağaç Setleri

Evinize yılbaşı için küçük bir çam ağacı almak isterseniz kategorimizde yer alan mini hazır ağaç setini tercih edebilirsiniz. Setler içerisinde bulunan ağaçlar 90 cm’lik ağaçlardır ve fazla yer kaplamadan evinizin bir köşesine koymaya uygundurlar. Setler mini olmalarına rağmen içerisinde pek çok süsleme malzemesine sahiptirler ve küçükte olsa ağacınız güzel görünmesini sağlarlar. Evinize kurduğunuz mini ağaçları istediğiniz gibi süsleyebilir ve yılbaşı hatıra fotoğrafları çekebilirsiniz. Set içerisinde led ışıklarda bulunduğu için rengarenk bir ağaç önünde ölümsüz pozlar verebilirsiniz.

Lüks Yılbaşı Hazır Ağaç Setleri

Yılbaşında kullanmak için satın alacağınız çam ağacı ve süs setleri bulabileceğiniz kategoride lüks yılbaşı ağaç setleri yer alır. Bu setler 150 cm ve 210 cm yılbaşı ağacı ve süslerinden oluşan ürünlerdir ve bu ürünlerdeki parça sayısı diğerlerine göre daha fazladır. Böylelikle uzun boylu olan yılbaşı ağacınızı rahatlıkla süsleyebilirsiniz. Süsleme için fazladan harcama yapmanıza gerek kalmaz. Lüks süs setlerinde yılbaşı çoraplarından hediye paketlerine, led ışıklardan süsleme toplarına, kozalaklardan garland ağaç süslerine kadar pek çok ürünü bulabilirsiniz.

İndirimli Çam Ağacı Ve Süs Setleri

Kategorimizde sizlere sunduğumuz ürünleri yılbaşı yaklaşırken indirimli olarak alma şansı da bulabilirsiniz. Çam ağacı ve süs setleri çeşitlerine bağlı olarak farklı indirimlerle sizlere sunulur. Sizlerde yılbaşı dışındaki zamanlarda bu süslere ödemeniz gereken fiyattan yılbaşı zamanı daha az ödeme yapmış olursunuz. Çam ağacı ve süs setlerini %11, %14 ve %16 indirim oranlarıyla satın alabilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Ve Süs Setlerinin Fiyatları

Yılbaşı ağacı ve süs setlerimizin fiyatları lüks, mini ve ekonomik süs paketi seçimine bağlı olarak değişir. Bu nedenle hangi paketi seçerseniz o pakete göre ücret ödemesi yaparsınız. Ödemeyi peşin olarak yapabileceğiniz gibi taksitli olarak da yapabilirsiniz. Kategorideki setlerimizi satın aldığınızda 3, 6, 9 ve 12 taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Setlerimizin fiyat aralığı ise 100-250 TL arasında değişiyor.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.