yetiskin-parti-malzemeleri.jpg (60 KB)Aradığınız Yetişkin Doğum Günü Temaları Burada!

Yetişkin birine doğum günü partisi hazırlamak veya kendimiz için bir doğum günü teması seçmek, gerçekten bizi çok zorlayan konulardan birisidir. Hangi temayı hazırlasak? Acaba bunu sever mi? gibi sorulardan kendimizi alamayız. Ancak bu sorularınızın tüm cevaplarını  bu katagorimizde sizler için derledik.

Taraftar partisinden ışıltı partisine, yıldızlar partisinden, doğa temalı partilere kadar bir çok temayı burda bulanileceksiniz. Eğer partiniz 18-30-40-50 yaş partisi ise bunlar için özel olarak hazırlanmış temaları tercih edebilirsiniz. Renkler sizin için önemli ise, gold, silver gibi parti temaları tam size göre! Eğer yaz ayları benim vazgeçilmezim diyorsanız, yaz temalı partilerden, flamingo, ananas, donurma vb temalar sizin için hazırlandı. Fanatikler için ise 4 büyüklerin taraftar parti malzemelerini bu katagorimizde bulabileceksiniz. 

Aradığınız tüm yetişkin parti malzemelerine artık çok yakınsınız. Farklı doğum günü parti fikirleri için bizimle whatsapp hattımızdan dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler stoklarımızda ise aynı gün kargo ile özel hazırlanacak ürünler ise 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilerek en hızlı şekilde adresinize kadar gönderilir. Şimdiden keyifli ve unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir parti dileriz...

Sırala
Görünüm:
121,69 TL
Paket Fiyatı : 109,89 TL KDV Dahil
%10 indirimli
101,31 TL
Paket Fiyatı : 89,89 TL KDV Dahil
%11 indirimli
80,94 TL
Paket Fiyatı : 69,89 TL KDV Dahil
%14 indirimli
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
120,69 TL
Paket Fiyatı : 109,89 TL KDV Dahil
%9 indirimli
100,31 TL
Paket Fiyatı : 89,89 TL KDV Dahil
%10 indirimli
81,15 TL
Paket Fiyatı : 69,89 TL KDV Dahil
%14 indirimli
Paket Fiyatı : 12,89 TL KDV Dahil
121,87 TL
Paket Fiyatı : 99,89 TL KDV Dahil
%18 indirimli
101,49 TL
Paket Fiyatı : 89,89 TL KDV Dahil
%11 indirimli
81,23 TL
Paket Fiyatı : 69,89 TL KDV Dahil
%14 indirimli
121,87 TL
Paket Fiyatı : 109,89 TL KDV Dahil
%10 indirimli
101,49 TL
Paket Fiyatı : 89,89 TL KDV Dahil
%11 indirimli
81,11 TL
Paket Fiyatı : 69,89 TL KDV Dahil
%14 indirimli
Toplam 295 ürün görüntüleniyor.

Yetişkin Doğum Günü

Yetişkin olan kişiler için özel olarak tasarlanmış olan doğum günü süslerine firmanın sitesinden ulaşabilme imkanınız bulunuyor. Son dönemlerde oldukça popüler olan helyum dolum balonlar oldukça çok tercih ediliyor. Bunun yanında flamingo şekilli ve baskılı olan balonlar, dövme çeşitleri ve baskılı malzemeler yetişkin doğum günü partileri için en çok önerilenler arasındadır.

Happy Birthday Baskılı Süsler

Kutlama sırasında kullanılan tabak ve peçete gibi eşyalar üzerine basılmış olan happy birthday baskısı oldukça şık görünüyor. Kullanılan balon çeşitleri arasında kalp şeklinde olan ve happy birtday yazanları ise sevginizi kanıtlamak için büyük bir fırsat. Kullanılan happy birthday afişleri ve flamaları ile beraber kutlama alanını hoş süsler ve afişlerle kaplama imkanına sahip olursunuz. Bu malzemeleri ayrıca konfeti partisi vermek isteyen kişiler içinde uygun olduğu bilinmelidir. Konfeti partisi verecek olan yetişkinler happy birthday baskılı malzemeleri gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Yıldızlar Partisi

Yıldız şekilleri her kutlama alanında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Özellikle de kutlama alanında bulunan balonlar, davetiyeler, tabaklar ve diğer tüm eşyaların üzerinde baskılanmış şekilde görülmesi oldukça muhtemeldir. Bu sayede istediğiniz her şeyi yıldızlar serisi içinde olan eşyalardan alarak bir kombin oluşturabilme imkanına sahip olursunuz.

Yıldızlar serisi içine dahil olan bu eşyalardan kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Yıldızlar masa örtüsü,
  • Yıldızlar tabak seti,
  • Yıldızlar helyumlu ve normal balon çeşitleri,
  • Yıldızlar temalı peçete çeşitleri ve davetiye tasarımları,
  • Yıldızlar baskılı olan etiket ve flamalar bunlardan bir kısmını kapsıyor.

Kullanılan tüm bu içerikler ile beraber istediğiniz bir kutlama alanını takım şeklinde oluşturabilme imkanına sahip olursunuz. İçeriklerden her birini istenilen sayıda sipariş verme imkanınız bulunuyor. Ayrıca oldukça uygun fiyat ile satılıyor olmaları tercih edilmelerini sağlıyor. Böylelikle uygun fiyata istenilen sayıda süse sahip olursunuz.

Yaşa Uygun Parti Süsleri

Yetişkin olarak adlandırılan kişilerin 18 yaş ve üzeri olmalarından kaynaklı olarak her yaş grubuna ait olarak yeni üretim süsler bulunuyor. 10 Yaş civarı olan kişiler için altın sarısı ve daha çocuksu olan renkler tavsiye edilirken daha ileri yaşta olan bireyler için ise daha metalik renkler tavsiye ediliyor. Üretilmiş olan flama, bayrak, hoş geldiniz yazıları, etiketler, bardak ve tabak baskıları da aynı renklerden üretiliyor. Sitede isteye bağlı, 30, 20 ve 18 yaşlarında olan kişilere uygun, ucuz olan parti temalarını bulmak mümkün.

Gold Temalı Partiler

Kullanılan içerikleri sizlerin belirlediğiniz firmanın sitesinde son yıllarda gold teması oldukça moda haline geldi. Gold renkte olan balonlar, tabaklar, bıçaklar, flamalar ve hatta davetiyeler mükemmel bir birliktelik sağlıyorlar. Bu sayede istediğinizin de ötesinde bir kutlama alanı oluşturabilirsiniz. Kullanılan balonların da gold olması ortamın daha renkli şekilde görünmesini sağlayacaktır. Üretilmiş olan flamalar ve balonların gold renk olmasından dolayı ortamın daha ışıltılı görünmesi sağlanıyor. İsterseniz davetiye ve peçetelerin renkleri de gold renk olabiliyor. Bu sayede tüm eşyaları bir takım halinde kullanabilme ve eşsiz bir parti deneyimi elde edebilme imkanına sahip olursunuz.

Yaz Temalı Parti Malzemeleri

Yaz aylarında kullanıma uygun olan yaz temalı parti malzemeleri arasında en çok tercih edilenler arasında flamingo ve ananaslı baskılardır. Bu baskı çeşitleri yaz aylarında yapılan kutlamalar için en çok tavsiye edilenler arasında yer alıyor. Kullanılan baskı çeşidi açısından hem bardaklar üzerinde hem de kullanılan balon çeşitleri üzerinde hoş görünüm kazandırır. Flamingo şeklinde olan balon çeşitleri ise kullanılırken ortamın daha şekilli görünmesine de destek oluyor.

Taraftarlara Özel Partiler

Taraftar olan kişilerin kendi takımlarını da parti içine dahil etmesine olanak tanıyan taraftar partisi malzemeleri en çok rağbet görenlerden. Taraftarı olduğunuz her takımın armasının basılı olduğu tabaklardan, balonlardan, peçete ve tabaklardan satın alabiliyorsunuz. Üstelik uygun fiyata ve her paket içerisinde bardak sayısının ortalama olarak 8 adet olması olukça büyük bir avantaj sağlıyor. Yetişkin ve taraftar olan kişiler için özel üretim olan flamalar ve yazılar ise takımın ruhunu yansıtıyor. İster erkek isterseniz de kız yetişkinler için uygun olan taraftar partisi malzemelerinin tüm çeşitlerine firmanın sitesinden ulaşabilme imkanınız bulunuyor.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.