Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Desenli Peçeteler 

İster normal bir günde ister verdiğiniz önemli bir parti veya toplantı gününde desenli peçeteler kullanmak o günü ne kadar önemsediğinizi gösterecektir. Düz, sade peçeteler yerine üzerinde sizin istediğiniz desenlerin bulunduğu peçetelere Partici ile ulaşabilir ve bu peçeteleri alabilirsiniz. Kullanış bakımından daha kaliteli ve düzenli olan bu peçeteleri tercih etmeniz, gününüzü rahatlatacaktır.

Masanızda bulunan desenli, renkli peçeteler herkesin gözüne çarpacaktır. Peçete kullanımı sofralar için oldukça önemlidir bu yüzden seçeceğiniz peçetelerin göz alıcı olmasına dikkat ederek herkesi memnun edebilirsiniz.

Yemek Davetlerinde Desenli Peçeteler

Önem verdiğiniz bir insan veya insan topluluğu varsa ve onlara yemek sunmak için bir masa hazırlamayı düşünüyorsanız Partici yanınızda. Üzerinde farklı desenlerin bulunduğu peçeteler ile masanızı güzelleştirebilirsiniz. Bu misafirleriniz açısından da oldukça iyi karşılanmanızı sağlayacaktır ve size olan beğenileri artacaktır. Desenli peçetelerinizin bulunduğu masanızı, sıradan olmaktan kurtaracak ve onu özel bir masaya çevirebileceksiniz.

Partici peçeteleri bu iş için yaratılmış ve sizin seçimlerinizi bekliyor. Tercihlerinizi yaparak siparişler verebilir, siparişleriniz elinize ulaştığında kalite kontrolünü rahatlıkla yapabilirsiniz. Misafirleriniz önüne çıkarabileceğiniz kalite bakımından en iyisi olan Partici peçetelerinin farkını kolaylıkla anlayacaksınız.

Desenli Peçete Çeşitleri

Her durum ve gün için farklı desendeki peçeteleri tercih etmemiz gerecektir. Yakın dostlar için seçilen peçeteler ayrı, resmi bir iş için seçilen peçeteler ayrı olmalıdır. Neyse ki Partici bu ayrımı yapabilmeniz için size seçenekler veriyor.

Bu seçenekler;

  • Puantiyeli mavi renkli peçete

  • Puantiyeli gümüş renkli peçete

  • Puantiyeli kırmızı renkli peçete

  • Puantiyeli karışık renkli peçete

  • Zigzak gümüş renkli peçete

  • Zigzak mavi renkli peçete

  • Şeker pembesi renkli peçete

  • Puantiyeli yeşil renkli peçete

  • Puantiyeli mor renkli peçete

  • Puantiyeli altın renkli peçete

Desenli peçetelerin bu şekilde birçok farklı deseni bulunuyor ve bu desenleri seçmek size kalıyor. Sevdiğiniz renk ve desenleri seçmekte tamamen özgürsünüz ve Partici de bu aşamada yanınızda. Ortamınıza ve davet ettiğiniz kişilere göre tercihleriniziz yaparak, peçete siparişlerinizi verebilirsiniz. Peçeteler elinize güvenli ve bir o kadar hızlı ulaşacağı içim hiçbir sorunla karşı karşıya kalmayacaksınız.

Desenli Peçete Seçimi

Desenli peçeteleri tercih edecekseniz, gelen misafirlerinizin size olan yakınlık derecesine ve toplanma nedenine önem vermeniz gerekir. Yakın çevreden arkadaşlarınız gelecekse onlara puantiyeli peçeteleri hazırlayabilirsiniz ve renklerini de istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Ancak ciddi bir ortamda desenli bir peçete kullanacaksanız onu ortama uydurmalısınız.

Bu nedenle ciddi ortamlar için puantiyeli yerine zigzaklı düz peçeteleri tercih etmelisiniz. Renk tercihinizi yaparken de daha sade ve şık görünmelerine dikkat etmelisiniz. Ortamdan ortama kullanılacak farklı desenli peçete seçenekleri bulunduğu için bu seçenekleri Partici peçeteleri ile görebilirsiniz. Her ortam için Partici peçetelerinden kullanabilir ve bunu yaparken hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.