Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Yılbaşı Ağaçları

Yılbaşı ağaçları kategorisi yılbaşı kutlamaları için satın alabileceğiniz ağaçları bulabileceğiniz ürünlerdir. Sizler için hazırladığımız kategoride yer alan bu ağaçlar farklı boyut ve özellikleri sayesinde kutlama yapabileceğiniz her mekana uyum sağlayacak türdendir. Ürünlerimizi inceleyerek istediğiniz boyuttaki ağacı seçerek partinizi yılbaşının ambiyansına uygun bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Ağaçlar üzerine satın aldığınız yılbaşına özel süsleri asarak ağacı renklendirebilirsiniz. Ayrıca isterseniz ağacın altına yılbaşı hediye paketleri hazırlayarak sevdiğiniz insanları yeni yıla girdikten sonra mutlu edebilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Çeşitleri

Yılbaşı ağacı çeşitlerini web sitesinden kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bunun için yılbaşı ağaçlarına özel hazırladığımız kategoriyi incelemeniz yeterlidir. Yılbaşı çam ağaçları, ağaç boyutlarına ve yaprak sayılarına bağlı olarak çeşitlendirilmiştir.

Kategoride bulabileceğiniz yılbaşı ağacı çeşitleri şunlardır;

 • 210 cm yılbaşı ağacı
 • 90 cm yılbaşı ağacı
 • 150 cm yılbaşı ağacı
 • 180 cm yılbaşı ağacı
 • 120 cm yılbaşı ağacı
 • 60 cm yılbaşı ağacı
 • Yılbaşı beyaz çam ağacı
 • Çam ağaçları dışında kategoride çam ağaçlarını süslemekte kullanabileceğiniz ürünlerimizi de bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında garland çam ağacı dekoru, kırmızılı çam ağacı süsü seti, yoğun dallı çam ağacı dekoru, simli kozalak ve beyaz çam ağacı garland dekor bulunur.

  Kurulumu Kolay Yılbaşı Çam Ağaçları

  Boyutları değişiklik gösteren çam ağaçlarını kategoriden ölçülerine göre seçerek sipariş verebilirsiniz. Ürünleri teslim aldığınızda teknik destek almaya ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde kurarak süslemeye başlayabilirsiniz. Kategoride bulunan çam ağaçları metal ayaklara sahip olduğu için dik durur ve düşme gibi sorunlara yol açmaz. Yılbaşı çam ağacı çeşitleri kolay kurulabildiği gibi partiniz bittiğinde kolay bir şekilde bozabileceğiniz ve yeni yıl için saklayabileceğiniz ürünlerdir. Böylelikle her yıl yılbaşı ağacı almak zorunda kalmazsınız.

  Esnek Dallara Sahip Çam Ağaçları

  Kategorimizde yapacağınız incelemeyle seçebileceğiniz yılbaşı çam ağaçları esnek dallara sahip olan ürünlerdir ve modele bağlı olarak ağaçların dal sayıları değişiklik gösterir. Çam ağaçlarında bulunan dal sayıları 240, 840, 580, 450, 138 ve 53 dal şeklindedir. İsterseniz yoğun dala sahip çam ağacı türlerinden birisini tercih ederek daha kolay süsleme yapabilirsiniz. Çam ağaçlarında yer alan dallar esnek oldukları için kolay bir şekilde açılarak süsleme yapabilirsiniz. Ayrıca parti bitiminde dal bölümleri kapatılarak saklanacağı yerde çam ağacının fazla yer kaplamasını önleyebilirsiniz.

  Her Mekana Uygun Olan Yılbaşı Çamları

  Yılbaşı partileri için kategoride satışa sunduğumuz çam ağacı çeşitleri arasında her mekana uygun olabilecek çam ağaçları vardır. Böylelikle okullar, ofisler, evler ve büyük yılbaşı partileri için en uygun büyüklükteki ağacı satın alarak partinin süslemesini tamamlayabilirsiniz. Örneğin okulda yılbaşı partisi ya da kutlaması yapacaksanız yılbaşı ağacı 180 cm olan ürünümüzü seçebilirsiniz. Bu ürün büyük boyutlara sahip olduğu için konulduğu okula uyum sağlayacak ve ilgi çekecektir. Ancak ağacın boyu büyük olduğu için süsleme için daha çok süsleme ürününe ihtiyaç duyacağınızı unutmamanız gerekir.

  Hediye Edilebilecek Çam Ağaçları

  120, 180, 150 ve 90 cm gibi farklı boyutlara sahip olan çam ağaçlarını kendi evleriniz veya düzenleyeceğiniz partiler için satın alabilirsiniz. Bunun dışında ise sevdiklerinizi mutlu etmek adına onlar için çam ağaçları satın alarak evlerine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle onlara unutulmayacak yılbaşı hediyesi verebilirsiniz. Hediye ettiğiniz ağacı sevdiğiniz kişilerle birlikte süsleyip güzel zaman geçirebilirsiniz. Bunun için kategoride ve stokta olan çam ağacı çeşitlerinden birisini seçerek sipariş vermeniz ve teslim adresi olarak da sürpriz yapacağınız kişinin adresini vermeniz yeterlidir.

  Yılbaşı Çam Ağaçlarının Fiyatları

  Yılbaşı çam ağacına sahip olmak istediğinizde fiyat konusunda tereddüde düşebilirsiniz. Ancak kategoride yer alan çam ağacı çeşitlerimiz arasında farklı bütçelerdeki insanların satın alabileceği ağaçlar vardır. Yılbaşı ağaçlarının fiyatları ağacın boyuna göre değişir. Eğer yüksek ücret ödemek istemezsiniz daha kısa boyutlarda olan çam ağacını satın alarak süsleyebilirsiniz. Ayrıca ürünleri satın aldığınızda isterseniz peşin ödeme yerine taksitli ödeme seçeneklerini kullanarak birkaç içinde aldığınız yılbaşı ağacının parasını ödeyebilirsiniz. Böylelikle ekonomik sıkıntı yaşamadan ağaç sahibi olup yılbaşını coşkuyla kutlayabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.