Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Söz Nişan ve Kına Gecesi Süslemeleri

Gelin olacak bayanlar için en az düğün kadar önemli zamanlardır Söz, Nişan ve Kına Gecesi. Düğüne hazırlık sözlenme ile başlar, daha sonra nişan yapılır. Kına Gecesi Düğünden önce Ülkemizde yapılan büyük bir gelenektir.

Nişan Süsleri

Nişan için gelinler özel bir davetiye ve nişan hediyelikleri yaptırmak isterler. Hediyelikler kendi isimlerine özel olduğunda katılacak misafirler için özel bir anı bırakılmış olur. Nişan eğer evde yapılacak ise nişan masası özenle hazırlanmalıdır. Yüzük tepsisi, masa üzeri isimlikler vb tüm masa süsleri çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Söz ve Yüzük Tepsileri

Ülkemizde söz kesimleri genelde kız isteme merasimi ile birlikte aile arasında yapılmaktadır. Bu özel gecede erkek tarafı kız isteme için kız tarafının davetine teşrif eder ve Damat’a gelin tarafından hazırlanmış tuzlu kahve ikram edilir. Bu an için hazırlanmış olan Damat Fincanı çeşitlerimize mutlaka göz gezdirmelisiniz. Mutlaka ilginizi çekecek bir ürün bulacaksınız. Ayrıca bu günde yüzüklerin koyulacağı yüzük tepsisi modellerimiz de ekibimiz tarafından günün modelleri takip edilerek titizlikle hazırlanmaktadır.

Kına Gecesi Malzemeleri

Kına gecesi ülkemizde düğünden önce kutlanan bir adettir. Bu gecede geline özel şarkılar eşliğinde kına yakılır. Bu gece için temin edilmesi gereken bir çok ürün bulunmaktadır. Bunları saymamız gerekirse, kına sepetleri, kına tefleri, kına el zilleri, nedime bileklikleri, nedime taçları, kına çeşitleri, kına gecesi dövmeleri gibi ürünler en başta gelmektedir.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.