Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Krom Metalik Balonlar - Mirror Balonlar

Önemli davetlere gidildiğinde partinin çok eğlenceli geçmesi arzu edilir. Mekana girildiğinde ilk önce dostlar selamlanır ve güzel bir masaya oturulur.

Ortamda hoş bir müzik varsa, ikramlar lezzetliyse ve herkes güzel giyinmiş ve eğleniyorsa kuşkusuz unutulmaz bir gece olarak hatırda kalır. Toplanma çeşitli amaçlarla olabilir, doğum günü, yılbaşı partisi, kıyafet balosu, cadılar bayramı ya da mezuniyet balosu gibi. Bunlar hangi amaçlarla olursa olsun mühim olan güzel vakit geçirmenin keyfine varmaktır. Eğer parti bizzat siz ya da aile bireylerinden biri için ise iş çok daha zor.

Çünkü insanların eğlenmesi için uygun ortamı hem yaratan olacak hem da tasarlanan davette her şeyin iyi geçmesi, kimsenin mutsuz ayrılmasına neden olmadan güzel bir gece ya da güzel bir gün geçmesi sağlanacaktır.

Bu gibi parti, davet ya da yemek davetlerinde yemeklerin çeşitli olması, rahat masa sandalye ile renkli süslemelerin seçimi dikkat edilecek unsurlardandır. Bu süsleme malzemeleri arasında bu yazının da konusu olan krom metalik balonlar önerilir ki Partici'de arzu edildiği sayıda ve istenilen kalitede satın alınması mümkündür.

Krom Metalik Balonlar Ne Tip Davetlerde Kullanılır?

Balonların partilerdeki önemli işlevi asla yadsınamaz. Krom metalik balonlar da bu balonların içerisinde en canlı ve parlak duran türlerden birisi olarak her davet, toplanma, yemek, parti gibi organizasyonlar için güzel bir seçenektir. Krom metalik balonlar karışık renklerde satın alınarak süsleme malzemesi olarak kullanılabileceği gibi, gümüş, altın, mor gibi birbirinden farklı renk ve çeşitlerde de satın alınabilir. Partici en güzel ve canlı krom metalik balonları bütçenize uygun şekilde hizmetinize sunuyor.

Partilerde Doğal Mekan Seçimi

Parti düzeninde önemli olan her davetlinin rahatça dolaşabileceği, eğlenebileceği, yemek yiyebileceği doğal bir ortam yaratmaktır. İnsanlar gün içerisinde çok fazla içeride vakit geçirmek zorunda kalıyor ve partilerde biraz ferahlamak istiyor. Parti için mümkün olduğunca deniz kenarı, bahçe, teras gibi insanların kendisini çok daha keyifli hissedeceği bir yer seçilmelidir. Bu şekilde hem manzaranın ve temiz havanın tadına varılacak hem de daha güzel bir gün yaşanacaktır.

Krom Metalik Balon Fiyatları 

Krom metalik - mirror balon fiyatları 9.90TL ile 99.90 tl arasında alacağınız sayıya göre değişmektedir. Minimum 5 li paketlerde satılmaktadır. 

Süslemelerde Farklılık

Süslemeler için değişiklik yapmak ışıl ışıl bir mekan yaratılmasına vesile olacaktır. Tasarımlar önce bir kağıda çizilerek farklı dizaynlar uygulanabilir. Farklı renklerdeki krom metalik balonlar bir iple birbirine bağlanarak bahçelere, salonun girişine asabilir, bu sayede güzel bir görüntü ortaya konulabilir. Her gelen davetli salonun girişinde bulunan balonların önünde fotoğraf ve video çekecek ve partide unutulmaz anlar yaşanacaktır.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.