Peçeteler

Peçeteler hafif ve ucuz oldukları için birçok insan pek önem vermeyebiliyor. Aslında peçeler temizlik görevi gördükleri için hayatımızı kolaylaştırırlar. Tek kullanımlık oldukları için sağlık açısından da kullanılması birçok hastalıklardan korur. Çünkü cilt tek kullanımlık ürünleri sever. İkinci sefer kullanılmak istenilse ilk kullanımdan kalan kalıntılar olacağı için bakteri ve mikrop barındırır. Bu da hastalıkları davetiye çıkarır. Bu yüzden beden temizliği için kullanılan ürünler tek kullanımlık olması önem arz eder.

Sırala
Görünüm:
Toplam 106 ürün görüntüleniyor.

Peçete Nedir?

Peçete ince yapılı olan, kâğıttan ya da kumaştan yapılabilen genellikle beden temizliği için kullanılan ürünlerdir. Temizleyici özelliğinden dolayı birçok yerde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Ucuz ve kullanışlı olması her mekânın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ayrıca sıvıyı anında çekmesi ve altına geçirmemesi özelliğinden dolayı insanların işini kolaylaştırırlar. Yemek yerken ya da bir işle meşgulken üzeriniz batmasın diye üzerinize sererek de kullanılırlar. Yumuşak dokulu olması cildinizi tahriş etmediği için sağlığa da zararı yoktur.

Peçeteler Nerelerde Kullanılır?

Çok amaçlı kullanılabilen peçetelerin kullanım alanı da oldukça geniştir. Eskiden yere veya herhangi bir yere sıvı döküldüğünde kumaştan yapılan bezler kullanılır ve sonrasında bu bezler yıkanırdı. Günümüzde ise emiciliği yüksek olan tek kullanımlık peçeteler sayesinde anında temizlik yaparak yıkama ve kurutma derdinden kurtulmuş oluyorsunuz. Evde, iş yerlerinde, lokantada, pastanede, hastanede kısacası birçok yerde bu peçeteler kullanılıyor. Özellikle yemek yenilen mekânlarda ve lavabolarda sıkça kullanılır. Peçetelerin kullanım alalarını sadece mekânlarla sınırlamak yanlış olur. Hafif ve kolay taşınabilir özelliğinden dolayı çantanızda dahi kolayca taşıyabilirsiniz. Her çantada ve mekânda bulunan peçeteleri hasta olduğunuzda, el ve yüz temizliğinde, herhangi bir yere sıvı döküldüğünde, terlediğinizde, bir yeriniz kanadığında kısacası birçok yerde peçeteleri kullanmaktayız.

Peçete Çeşitleri Nelerdir?

Peçeteler, tek kullanımlık kategorisindeki ürünlerin içinde yer alıp birbirinden güzel çeşitleri bulunuyor. Parti ya da davetlerde peçetenin rengi ve deseni de önem taşıdığı için çok çeşitli peçetelere yer verilmiştir. Özel günlerde renkli peçelerin olması o günün ne kadar özel olduğunu ve misafirlerine ne kadar önem verildiğinin göstergesidir. Çünkü bunlar tek kullanımlık oldukları için peçetelerin bile ne kadar özenli seçildiğini gösterir. Peçete çeşitleri şu şekildedir.

Düz renk peçeteler

Desenli peçeteler

Temalı peçeteler

Bu temalar içinde birbirinden güzel peçeteleri partici.com.tr web adresinden ulaşabilirsiz. Konseptinize uygun peçetelerinizi bu siteden temin ederek konuklarınızın ilgisini çekebilirsiniz. Canlı renkleri ile göz kamaştıran peçeteler aynı zamanda oldukça kullanışlıdır. Emicileri yüksek olsa da hemen erimeyen özelliğe sahiptir. Ayrıca renkli olması temizlemeye engel değildir. Cildinizi ya da herhangi bir yeri temizlediğinizde renkleri akmadığı için leke bırakmazlar. Tamamen güvenilir ve çevre dostu ürünlerdir.

Düz Renk Peçeteler

Adından da anlaşılabileceği gibi tek renkli ve şık peçete çeşididir. Pembe, sarı, turuncu, yeşil, fuşya, kırmızı, krem, siyah, koyu mavi, gümüş, altın, mor ve açık mavi gibi renk seçenekleri bulunur. Bunlar 20’li ya da 50’li paketler içinde yer alıp kenarları hoş kabartma desenli süslemeleri bulunuyor. İş yemeklerinde, şık restoranlarda, otellerde, evinize özel misafirler geldiğinde, özel günlerinizde kullanabileceğiniz bir peçete türüdür. Her renkten bulunan düz renkli peçeleri masa örtünüze, tabaklarınızın rengine ya da desenine göre seçebilirsiniz.

Desenli Peçeteler

Desenli peçeteler oldukça şık ve göz alıcı desenlere sahip peçetelerdir. Renkli peçelerin üstüne işlenmiş büyük ya da küçük puantiyeleri bulunan desenli peçetelerin yanında zigzag, yıldız, renkli çizgiler, yaprak, kalp ve balon desenli peçete çeşitleri de bu sitede bulunuyor. Bu peçeler partiniz için oldukça ideal peçetelerden birisidir. Partiniz için kullanmak istiyorsanız mor renginde üzerinde party yazan benekli şık peçede çeşidi de vardır. Balon kalp ve yıldız üçlüsünden oluşan göz alıcı peçeleri özel günlerinizde dikkat çekmek için kullanabilirsiniz. Yıldız ve yaprak deseni olan peçete çeşitleri ise oldukça dikkat çeken desenli peçeteler arasındadır.

Temalı Peçeteler

En dikkat çeken peçete türlerin başında temalı peçeteler geliyor. Bunlar peçelerin üzerine çizilmiş resim ve yazılardan oluşan mükemmel peçetelerdir. Özellikle çocukların dikkatini çekebileceği bu peçeteleri kullanmaya bile kıyamayacağınız cinstendir. Hatta çocuklar bu tip resimli ve desenli peçeleri biriktirip koleksiyon bile yapabilirler.

Tamamen çocuklar için tasarlanmış maşa ile koca ayı, pepe, pj maskeliler, harika kanatlar, prenses kızlar, spiderman, superman, lol bebek, miki fare gibi sevimli kahramanlar bulunuyor. Doğum günü partisi için yazılı peçetelerin yanında spor amblemi, hayvanlar, korsanlar, bebek ayakkabısı, uğur böceği, ilk dişim, pony ve araba desenli gibi inanılmaz şirin peçete türleri de vardır. Tüm bu temalı peçeleri konseptinize uygun olanını seçerek göz alıcı bir parti yapabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.