Görünüm:
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 23,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 4,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Toplam 115 ürün görüntüleniyor.

Cinsiyet Partisi Süsleme Malzemeleri - Kız Mı Erkek Mi?

Cinsiyet Partisi - Gender Party Nedir ?

Son dönemlerde bir çok anne  baba adayının doğum öncesinde kutlama partilerine eklenen yeni bir parti türüdür Gender Party. Bir çok anne baba adayı geçtiğimiz yıllarda baby shower partileri ile en heyecanlı bekleyişlerini bir parti eşliğinde kutlayarak bebeklerini karşılıyorlardı. Bu partilere son iki yıldır kız mı erkek mi partisi de eklenerek doğum öncesi kutlamalarda yerini aldı. 

Aslında, Çocuğunuzu kucağınıza almadan önce mutlaka tatmanız gereken bir heyecan Kız Mı Erkek Mi Partisi... Siz de büyük bir heyecan içinde bir parti eşliğinde, çocuğunuzun cinsiyetini öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. 

Cinsiyet Partisi Nasıl Yapılmalı ve Organize Edilmeli?

Bu partinin en önemli ve aslında en heyecanlı noktası kimsenin (bir kişi hariç tüm detayların hazırlanmasını sağlayacak ve organizasyonun rengini belirleyecek kişi) bebeğin cinsiyetini bilmemesi. Anne baba adayı ve misafirler dahil herkezin büyük bir heyecanla bebeğin cinsiyetini merak etmesi Partinin ana temasını oluşturuyor aslında. Güvendiğiniz ve kimseye sır vermeyecek bir dostunuza doktorunuzun bebeğin cinsiyetini fısıldaması ile başlıyor aslında Parti hazırlıkları. işte bu andan sonra ya bu arkadaşınız herşeyi hazırlıyor ya da bir organizasyon firması ile anlaşıp bebeğin cinsiyetini paylaşıp sürpriz bir partinin dizayn edilmesini sağlıyor.

Bir kutu hazırlayıp içine renkli bebeğin cinsiyetine göre pembe veya mavi sis bombası koyulabilir. Pasta hazırlatmak istiyorsanız pastanın iç kremasını bebeğin cinsiyetine göre pembe veya mavi hazırlatabilirsiniz. He Or She balonlarından alıp içlerine yine bebeğin cinsiyetine göre pembe veya mavi konfetiler koyabilirsiniz. Parti içerisinde misafirlerden tahminler alınıp bunlar bir hatıra defterine yazılabilir. 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.