Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Kek Standları

Sunumlara değer katan kek standları, farklı temalar için özel olarak hazırlanmıştır. Parti mekanına, temasına, parti sahibinin zevkine ve ihtiyaca uygun olarak verilecek siparişler, el emeği lezzetlerin sofralarda en özel şekilde sergilenmesini sağlar.

Kek Standı Nasıl Kullanılır?

Her paket içinde 1 adet kek standı için yeterli malzeme vardır. Stand kuruluğu zaman 3 katlı olur. Kalın ve dayanıklı kartondan imal edilen ürün, özenli kullanılması halinde yeniden değerlendirilebilir.

  • Kek
  • Pasta dilimleri
  • Hazır tatlılar ve
  • Kağıtlı lezzetlerin sunumu için uygun olan standlar, özel günlerde kurulan sofralarda fark yaratır.

Çapı küçükten büyüğe doğru sıralandığında; 19-27-32 cm olan ürünün yüksekliği 34 cm’dir. Standart ölçülere sahip olan kek standına ortalama olarak 24 adet ürün yerleştirilebilir.

Kek Standı Nasıl Kurulur?

Online siparişinizi tamamladıktan sonra partici.com.tr de yer alan "Kek standı nasıl yapılır ve kurulur?" temayı videoyu seyrederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Özel gün, davet ve partilerde misafirler için hazırlanan nefis lezzetlerin sunulacağı ürünler, kaliteli, kalın ve dayanıklı kartondan üretilmiştir.

Dekoratif kek standı çok kolay bir şekilde kurulur ve kullanılmadığı zaman kaldırılabilir. Farklı zevk ve ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan tasarımlar 7'den 70'e herkesin ilgisini çeker. Tepe kısmı; kral tacı, yuvarlak, yıldız, Disney karakterleri ve desenle uyumlu bir şekilde hazırlanan ürünler masanın en ortasına yerleştirilerek sunumlar zenginleştirilebilir.

En Popüler Kek Standı Modelleri

Farklı renklerde puantiye karton, Arabalar, yaldızlı renk, düz renk, metalize tonlar, spiderman, Kral Şakir, Harika Kanatlar, Flamingo, Unicorn, Safari ve LOL Bebek temalı standlar yine benzer renk ve baskıdaki muffin kalıplarıyla birlikte uyum içinde kullanılabilir. Davetli sayısı ve lezzet çeşitlerine göre birden fazla kek standı sipariş edilerek yerden avantaj sağlanabilir.

Kek standlarının kullanım kolaylığı en büyük avantajdır. Parçalarına ayrılan model, daha sonra kullanılmak üzere kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Parçalar yer kaplamaz. İkram masasının en ortasına yerleştirilecek olan kek standı, misafirler gösterilen değerin bir yansımasıdır. Kullanım öncesinde yemek dergilerindeki şık sunumlardan ilham alınarak hazırlıklar tamamlanabilir.

Yetişkin Partilerinde Kek Standı Kullanımı

Yetişkinler için düzenlenen partiler veya özel gün davetlerinde de kek standı kullanılabilir. Kullanım kolaylığının yanı sıra şık sunumlar için de tercih edilecek ürünler, lezzetli ürünlerin daha keyifli bir şekilde sunulmasına yardımcıdır. Renkli lezzetlerin bir arada durmasını da sağlayan ürünler dikkatli tutularak yiyeceklerin yer değiştirmesi sağlanabilir.

Tatlı ve tuzlu ikramların düzenli bir şekilde sergilenmesinin yanı sıra göze hoş görünmesini de sağlayan standlar iştah açıcıdır. Yemek yemekte zorlanan çocuklar için bu şekilde sunulan lezzetler daha cazip hale getirilebilir. En az doğrum günü pastası kadar dikkat çekecek olan modellere partici.com.tr online hizmetleriyle oturduğunuz yerden sahip olabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.