parti malzemeleri - parti dekor ve süsleri

Parti Malzemeleri - Parti Dekor ve Süsleri

Partiler artık çok daha kolay...! Dilerseniz hazır temalar ile,  dilerseniz de partiniz için belirlediğiniz temanıza uygun tüm süsleme malzemelerini "Parti Malzemeleri" katagorimizde bulabilirsiniz.  Hem maliyet olarak hem de zaman açısından size büyük kazançlar sağlayacak olan hazır parti süslerimiz insan sağlığına kesinlikle zararsız malzemelerden üretilmektedir. 

Partinizi dekore ederken kullanabileceğiniz, fener süsler, japon fenerleri, ponpon süsler, yelpaze süsler, top süsler, afişler, üçgen bayrak flamalar, banner süsler, strafor süsler ve daha birçok ürün çeşitliliğinden oluşan katagorimizde mutlaka zevkize uygun parti süslerini bulacak, %100 müşteri memnuniyeti ile satın alabileceksiniz. 

Doğum Günü Parti temaları, Baby Shower Parti temaları, kız çocuk partisi, erkek çocuk partisi, 1 yaş partisi ve daha bir çok parti temasına uygun süsler ağağıda sizleri bekliyor. Hemen alışverişe başlayın ve aynı gün kargo ile beğendiğiniz ürünler kapınıza kadar gelsin...!

Görünüm:
Paket Fiyatı : 1,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 22,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 4,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 15,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 22,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 1,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Toplam 1493 ürün görüntüleniyor.

Parti Teması Seçimi, Parti Süsleme Fikirleri , Mekan Süsleme Önerileri

                      Aslında bir partiye hazırlanırken en zorlandığımız ve en kararsız kısmıdır tema belirlemek. Hem etrafımızda uygulanmamış, hem ucuz, hem de uygulaması bir o kadar da kolay tema ararız hepimiz. Ancak bu o kadar da kolay değil tabiki! Bu yüzden bazı kriterlerimizi değiştirmemiz gerekir. Mesela kimsede uygulanmamış bir tema yerine, uygulanmış olan parti temalarının üzerine kendimizden birşeyler ekleyerek, o temayı özgünleştirebilir ve farklılaştırabiliriz.  Ucuz malzemeler kullanmak yerine, mekan seçimimizi daha uygun bir yer seçip çok daha iyi süslemelerle orayı zenginleştirebiliriz. Eğer partinizin organizasyonu ve süslemesi için profosyonel bir destek almıyorsanız hazır parti temaları ve uygulaması basit olan parti süslerinden harikalar yaratmak tamamen sizin hayal dünyanızda! Şimdi kendinizin hazırlayabileceği partiler için süsleme örneklerine ve parti süsleme fikirlerine bir göz atalım. Eminiz ki bu örneklerden sonra siz de bir çok fikir üretecek ve kendinize en uygun partiye hemen karar vereceksiniz!

Evinizi Parti Alanına Dönüştürmek İçin Öneriler ve Fikirler

1- Balon ve Balon aksesuarları ile harikalar yaratabilirsin! 

Evini süsleme malzemeleri ile parti mekanına dönüştürmenin en kolay ve belki de en uygun yolu, balonlardan faydalanmak! Evini bir eğlence mekanına dönüştürecek balonların güzelliğine güzel katmak ise, tamamen senin elinde ve hayal gücünde.

Bunun için size iki önerimiz var: İlk olarak, şişireceğin balonların içine, balonun ağız kısmından geçebilecek büyüklükte konfetiler koymanızı ve balonun içine koymanızı tavsiye ediyoruz. Balonun içindeki rengarenk konfetilerin görünebilmesi için, saydam ve olabildiğince açık renkte balonları tercih etmelisiniz. 

İkinci olarak ise, eğer doğum gününüze ve partinize gelecek olan misafirleriniz için küçük hediyelikler hazırlamayı planlıyorsanız, bu doğum günü hediyelerini birbirine benzer paketlerle süsleyip, paketlerin uçlarına helyum balonlar bağlayabilirsiniz. Böylece  Hem evinizin belli bir köşesini güzelleştirecek hem de misafirleriniz için güzel bir detay olacak olan bu süslemeyi uygularken, balonu pakete bağladığın ipleri uzun ölçülerde kullanıp, ipleri kıvırarak ya da fiyonk gibi şekiller vererek hareketlendirmeyi de unutmayınız!

2- Parti Alanını Süslemek İçin Farklı Fikirler ve Örnekler

Parti alanınızı süslemek için elinizdeki malzemeleri kullanmayı unutmayın. Bu malzemeleri kullanmak hem sizi fazla para harcamaktan hem de saatlerce ne yapsam, ne kullansam diye düşünmekten kurtaracaktır. Peki bu kullanacağınz malzemeler neler mi olabilir ? Hemen sizin için bir kaç örnek sunalım. 

Mesela yeni doğacak bebeğiniz için hazırladığınız bir baby shower partisi için, fotoğraflar kullanabilir, çıktı aldığınız fotoğraflarla bir süsleme alanı yaratabilirsiniz. Bu fotoğraflarsa süslediğiniz alanı onun için aldığınız minik elbiselerini de uygun yerlerde kullanarak tamamlayabilirsiniz. Aralarına da bu temanıza uygun birkaç parti süsünü ilave ettiğinizde ve sunum masanızı hazırladığınızda artık partiniz için hazır olmuş olacaksınız! Başka bir örnekte ise, çocuğunuza hazırlayacağınız bir doğum günü partisinde onun en sediği oyuncakları dekor olarak kullanabilirsiniz! Siz de buna benzer fikirleri biraz düşündüğünüzde üretmeniz kesinlikle zor olmayacaktır! 

3-  Partiniz için kuracağınız Sunum Masanızı Zenginleştirmenin Kolay Yolları

Partiye katılacak misafirlerinin sayısı fazla ise, pratik olması açısından tek kullanımlık ahşap çatal, kaşık ve bıçak servislerini seçebilirsin. Plastiğe oranla daha şık ve doğaya platik gibi zarar vermeyen bu seçeneneği güzel cam kavanozların içine yerleştirebilirsin.

Bu arada, doğum günü masasının geri kalan süslemelerini de ahşaba uygun tercihlerle tamamlamalısınız. Örneğin, masa örtüsünü ya da suplaları ve peçetelerin renklerini kahverengi ve krem rengi tonlarda seçebilirsiniz. Ayrıca peçeteleri hasır iplerle süslemenizi de öneririz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.