Folyo Harf Balonlar

Güzel bir partide yazıların gösterişli olması mekana ahenk katar. Bunun için partilerin için seçeceğin slogan ya da isimleri folyo harf balonlar ile daha görsel bir detaya dönüştürebilirsin. Partici'de senin partine de renk katacak olan harfli balon çeşitlerini bulabilirsin.

Gösterişli bir parti yapmak ve duvar süslemelerinde ya da tavan süslemelerinde parlak süslü harfler kullanmak için platformumuzu incelemelisin. Sevgiline sürpriz yapmak, doğum gününde isimler yazmak, evlenme teklifini anlamlı kılmak için folyo harf balonları kullanabilirsin. Görkemli partilerine harf balonlarla tarz katmak için yüksek ücretler ödemek zorunda değilsin.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 14,88 TL KDV Dahil
7,89 TL
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
%25 indirimli
Paket Fiyatı : 14,88 TL KDV Dahil
7,89 TL
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
%25 indirimli
Paket Fiyatı : 14,88 TL KDV Dahil
7,89 TL
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
%25 indirimli
Paket Fiyatı : 14,88 TL KDV Dahil
7,89 TL
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
%25 indirimli
Paket Fiyatı : 14,88 TL KDV Dahil
7,89 TL
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
%25 indirimli
Paket Fiyatı : 14,88 TL KDV Dahil
7,89 TL
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
%25 indirimli
Paket Fiyatı : 14,88 TL KDV Dahil
7,89 TL
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
%25 indirimli
Paket Fiyatı : 14,88 TL KDV Dahil
Toplam 160 ürün görüntüleniyor.

Doğum Günü Partilerine Özel Harf Balonlar

Yılda bir kere yapılan doğum günün için özel bir atmosfer seçmek en doğal hakkın. Bu atmosferi renklendirmenin en kolay şekli ise folyo harf balonlar.

Sitemizde birbirinden güzel ve parlak;

  • 40cm büyüklüğünde balon şeklinde folyo harfler,
  • 100cm büyüklüğünde balon şeklinde folyo harfler,
  • Altın renkli folyo balon harfler,
  • Gümüş renkli folyo balon harfler satışa sunuluyor.

Doğum günü parti konseptinde en özel süslemeleri ucuz fiyata satın almak için Partici'yi seçebilirsin. Folyo balon harfleri kullanarak çok özel görsel sunumlar yapabilirsin.

Rengarenk Harf Balonlar

Balonlar, mutluluğu ve kutlamayı ifade eden objelerdir. Harf şeklindeki balonların ise anlamı daha farklıdır. Partinin özelliğini harfli balonlarla belirtebilir, konuklarına balonlu bir şölen yaratabilirsin. Renkli folyo balonlarla partine özel sürpriz yazılar yazabilir, tavan ve tüm alanlarda bu balon harfleri kullanabilirsin.

Bekarlığa veda, diş buğdayı, sünnet şöleni, doğum günü partisi ve daha birçok kutlama için en güzel harf balonlarını Partici'de bulabilirsin. Bebeğinin 6 ay kınasında, diş buğdayı partisinde ve tüm doğum günlerinde harf balonları kullanabilir, ona özel konsept hazırlayabilirsin. En güzel harf balonlarla çocuklarının neşesine neşe katabilirsin. Hareketli dakikalar sağlamak için balonları uçurabilir, güzel bir görsel sunum sağlayabilirsin.

Gümüş Renkli Balon Harfler

Kutlamalarını gümüş renginde tasarlamak için platformumuzda birbirinden değişik gümüş renkli balon harfler bulunuyor. Bu harflerle partine özel yazılar yazabilir, çok gösterişli bir mekan hazırlayabilirsin. 40 cm boyutuna sahip olan harflerle daha sade bir gösteri hazırlayabileceğin gibi, 100 cm boyutundaki harfler ile daha gösterişli bir şölen tasarlayabilirsin. Sürpriz doğum günü, sevgililer günü, evlenme teklifi, bekarlığa veda ve daha konsept kutlamalarında Partici'de bulunan harf balonları tercih edebilirsin. Birbirinden güzel harf balonlar sitemizde en uygun fiyatlarla partilerine özel sunuluyor.

Altın Rengi Folyo Harf Balonlar

Tüm kutlamaları renklendirecek olan folyo balonlar sitemizde altın renginin albenisiyle sunuluyor. Bu balonlarla çok keyifli süslemeler yapmak mümkün oluyor. Sevgiline söylemek istediğin anlamlı ve özel sözleri altın rengindeki folyo harf balonlarla söyleyebilirsin. Balonlardaki görselliği parti mekanının tüm alanlarında kullanabilir, davetlilerine gerçek bir partide olduğunu hissettirebilirsin.

Evlenme Teklifini Folyo Harf Balonlarla Yapabilirsin

Evlenme teklifi yapmak için alternatif bir tercih yapmak için 100 cm boyutundaki folyo harf balonlarını seçebilirsin. Tarzını yansıtmak için özel seçimler yapmak istiyorsan, Partici'de onlarca değişik harf şekli sunuluyor. Kolay şişirilen ve uçma özelliği taşıyan balonlara sitemizden ulaşabilirsin. Renkli bir ortam ve eğlenceli sürprizler için folyodan yapılmış özel harf balonları satın alabilirsin. Evlenme teklifi için sade bir parti yapmak istiyorsan balonlu harfleri kullanabilirsin. En gösterişli harf şeklindeki balonları Partici'den anında sipariş verebilir, hızlı bir şekilde teslim alabilirsin.

Balolarındaki Anlam

Süsleme balonlarıyla partilerine anlam katabilir, davetlilerine kendilerini özel hissettirici sözleri harf balonlarla söyleyebilirsin. Yıllardır hayalini kurduğun kutlaman için detaylı aksesuarları sitemizden seçebilirsin. Davetli grubuna özel sürprizler, yabancı ve mizahi kelimeler için folyo balon ürünlerimizi inceleyebilirsin. Renkli dakikaları rengarenk balonlarla daha klas hale getirebilirsin.

Arkadaşlarını şaşırtmak, sürprizler yapmak için harf balonları kullanabilirsin. Sevgiline harf balonlarla seni seviyorum yazabilir, bu balonları havaya uçurabilirsin. Partici'de yer alan balonlarla parti konseptini çok daha çarpıcı hale getirebilirsin. Güzel bir ahenk sağlamak, hoş sürprizler oluşturmak, parti görünümü sağlamak için harf şeklindeki balonları platformumuzda bulabilirsin.

Altın rengi harf balonlarla görkemli bir kutlama töreni hazırlayabilir, gümüş rengiyle marjinal bir esinti sunabilirsin. Partici'de partin için gereken tüm objeleri en ucuz fiyata bulabilirsin.

 

 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.