Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Unicorn Doğum Günü Süsleri

Tek boynuzuyla saflığın ve masumiyetin simgesi olan Unicorn, peri masallarının da baş kahramanıdır. Bu özelliğiyle özellikle kız çocukların hayra olduğu karakter en popüler parti malzemelerine renk katar. Renkli saçları ve parlak boynuzuyla ideal bir doğum günü teması olmaya aday olan karakter, pek çok farklı üründe kullanılır.

Mekan Süslemek İçin Kullanılan Unicorn Temalı Ürünler Renkli olduğu kadar da gerçekçi folyo balonlar eşliğinde davet mekanı hareketli hale getirilebilir. Karşılama bölümü, çocuk odası girişi ya da hediyeler için ayrılan bölüme yerleştirilecek olan uçan balonlar çocukların da ilgisini çekecektir.

Her biri birbirinden özel olarak tasarlanan fotoğraf çekme çubukları unutulmaz anılar biriktirmek isteyenler için en büyük yardımcıdır.

 1. İyi ki doğdun banner
 2. Parti çantasır
 3. Unicorn pinyatar
 4. Parti tacı ver
 5. Tava süsleri eşliğinde mekan süslenebilir.r
 6. Duvar ve kapılarda kullanılacak üçgen flamalar eşliğinde tema vurgusu güçlendirilebilir.r

İkram Sofrasında Unicorn Esintisi

Partinin temasının belirlenmesinin ardından organizasyonun en önemli bölümü olan sofra düzeninde de Unicorn temalı ürünlerden yardım alınabilir. Kek standı, mısır kutusu, masa örtüsü, tabak ve bardaklar, kürdan seti, peçetelerde de aynı görseller kullanılarak bütünlük sağlanabilir. Unicorn temalı etiketler kişiselleştirilebilir.

Resim, isim ve yaşa uygun olarak hazırlanacak etiketler;

 1. Su şişesi
 2. Bardak
 3. Fotoğraf çektirme çubuğu
 4. Kürdanlarda kullanılabilir.
 5. Davetliler için birer anı niteliği taşıyan ürünler, parti süsleme setlerinde de yer alır. Kek standı üzerine yerleştirecek olan lezzetler, ikramlara değer katar.

Renkli Unicorn Harf Banner Kullanımı

Renkli harf banner çeşitleri, parti mekanına girişten hediye alanına, masadan fotoğraf bölümüne kadar değişik yerlerde kullanılabilir. Doğum günü pastasını süsleyecek olan Unicorn temalı mumlar, eksiksiz bir organizasyon için düşünülebilir. Kağıt zincir süsler, 5'li balon paketleri, tabak,peçete setleri ve pipetler parti masasında fark yaratır.

Kız çocuklar için tercih edilecek parti taçları çekilen fotoğraflarda görsel bütünlüğün yakalanması için kullanılabilir. Farklı boylardaki balonlar, köpük baloncuklar, pinyatalar ve hediye olarak dağıtılacak boyama kitapları eksiksiz bir organizasyon yapmak isteyenler için yaratıcı alternatifler arasında sayılabilir.

Unicorn Rainbow Ürünler

Küçük ve büyük davetlilerin keyifle kullanacakları unicorn rainbow ürünler, eğlencenin doruğa çıkacağı doğum günü pastasının kesilmesinde de kullanılır. Davetli sayısı düşünülerek satın alacağınız kullan-at sofra ürünleriyle hazırlıklarınızı tek tıkla tamamlarken parti sonrası temizlik aşamasında da rahat edersiniz.

Altın ve gümüş renklerde hazırlanan malzemeler

Unicorn temalı parti davetiyeleriyle desteklenerek özel gün hazırlıkları tamamlanabilir. Kişiye özel Unicorn temalı anı panosu yaptırmak isteyenlerin siparişlerini tasarım sürecini göz önünde tutarak vermesi gerekir. Resim tercihi ve ürün üzerinden yazılması istenen bilgiler verildikten sonra yapılacak kişiye özel tasarım onay alındıktan sonra üretime verilir. Kişiye özel olarak hazırlanan partici.com.tr ürünlerinde değişim ve iade seçeneği yoktur.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.