Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Sünnet Süsleri

Sünnet Düğünleri erkek çocuğu olan ebeveynler için ülkemizde oldukça önemlidir. Özellikle babalar erkek çocuklarının sünnet düğünlerine çok özenirler. Her hazırlığın kusursuz olmasını istedikleri bu günde Ebeveynler için kullanılacak Sünnet Süsleri de oldukça önemlidir. Oğlunuz için özenerek hazırlandığınız sünnet düğünü için aradığınız Sünnet Süsleri geniş ürün yelpazesi ile Partici’de.

Sünnet Süslemeleri Nasıl Yapılmalı?

Sünnet Süslemelerinde en çok kullanılan ürünler arasında nazar boncuklu balonlar, strafor süsler, maşallah yazılı asma süsler, yatak süsleme tülleri ve sünnet kapı süsleri gibi ürünler yer almaktadır. Sünnet düğününde ise kutlama için konfeti ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Sünnet Süslemeleri Nasıl Yapılır diye bir sorunun cevabı ise, öncelikle evde bir sünnet yatağı süslemesi yapılmalıdır. Sünnet Yatağı süslenirken, tüller ile yatak süslenirken etrafına da balon çeşitlerinden ve asma süslerden farklı ürünler ile kombin yapılabilir. Sünnet düğününüze katılacak misafirleriniz için hazırlayacağınız ikramlıklar için lokum kutuları çok tercih edilmektedir.

Sünnet Kına Malzemeleri

Sünnet Kına Malzemeleri içerisinde sünnet kına sepetleri, sünnet takı yastıkları, konuşma balonları, anı defterleri gibi birçok malzeme bulunmaktadır. Sünnet anneleri için en önemli kına malzemeleri arasında ise tef çeşitleri ve şakira kemerleri gelmektedir. Merak ettikleriniz ve tüm sormak istedikleriniz için müşteri hizmetlerimiz ile dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.