Karpuz (Watermelon) Parti Malzemeleri

Yaz partilerinin en güzel temalarından olan Karpuz Parti Teması, sıcakta bunalanlar için cıvıl cıvıl renkleri içinizi serinletecek. Karpuz (Watermelon) Parti Malzemeleri ile hazırlayacağınız doğum günü partilerini dilerseniz çocuğunuz için dilerseniz ise yetişkin bir arkadaşınız için tercih edebilirsiniz.

Karpuz Doğum Günü Parti Süsleri

Karpuzun muhteşem yeşili ve kırmızısından oluşan süsler bu senenin en gözde parti malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu yaza damga vuracak olan temaya ait Karpuz Doğum Günü Parti Süslerini geniş ürün yelpazesi ile sitemizden temin edebilirsiniz. İddia ediyoruz karpuzu hiç bu kadar kırmızı görmediniz…

Karpuz Parti Süsleri ile Muhteşem Sunum Masaları Hazırlayın

Karpuz parti süslerinden masa örtüsü, tabak, bardak, flama gibi ürünler ile muhteşem sunum masaları hazırlamak sizin elinizde. Sunum masanızın etrafını Karpuz Şekilli Balonlar ile donatabilir harika görseller elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm sunum malzemeleri ise Partici’de. Hemen kategorimizden beğendiğiniz ürünleri stokları tükenmeden satın alın ve aynı gün kargo ile adresinize teslim edelim.

Sıralama seçin
Görünüm:
Paket Fiyatı : 11,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 17,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 17,49 TL KDV Dahil
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.