Balon Aksesuarları

Doğum günü ve diğer parti kutlamalarının en çok tercih edilen aksesuarları arasında balonlar bulunuyor. Süslü ve istenilen renklerde üretilen süs balonlar sayesinde kutlama alanları oldukça şık ve istenilen hale getirilebiliyor. Bunun yanı sıra yazılı olan balonlar ve renkli, metalik balon çeşitleri en çok rağbet görenler arasında. Bu nedenle balon aksesuarları en çok lazım olan aksesuarlar arasında yer alıyor. Balonların süslenmesi ve şişirilmesi oldukça zahmetli olmasından dolayı firma sizlere bu işlemi daha kolay bir şekilde yapabileceğiniz aksesuar çeşitleri sunuyor.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 89,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 24,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,89 TL KDV Dahil
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.

Kullanılan Balon Aksesuarları

Balon aksesuarları denildiğinde direk olarak akla balon şişirme pompaları geliyor. Fakat balonun daha renkli ve hoş görülmesini sağlamak amacı ile üretilmiş olan çeşitli aksesuar firmanın sitesinde mevcuttur. Led ışıklardan ağırlık çeşitlerine kadar tüm malzemeler bulunuyor.

Bu aksesuarların en başında;

  • Helyum Tüpleri,
  • Helyum ile doldurulmuş olan balonların sağlam şekilde durması için çeşitli ve şekilli ağırlıklar,
  • Renkli ışıklara sahip olan balonları süslemek amaçlı 3 metrelik ışıklar,
  • İplerin ağırlıklara bağlanarak yerde tutunmasını sağlamak için çeşitli renklerde süs ipleri,
  • Balon şişirmek için kullanılmak üzere üretilmiş olan normal tüp çeşitleri en çok tercih edilen ve firmanın sitesinde bulunan aksesuar çeşitleri arasında yer alıyor.

Bu aksesuarlar sayesinde kullanılan balonlar ortamda daha çekici ve kullanıma en yüksek elverişli hale geliyor. Özellikle şişirme konusunda sıkıntı yaşayan ve uçan balonlara sahip olmak isteyen kişiler için kullanılması gereken tüm aksesuarlar sitede bulunuyor.

Balon El Pompası Çeşitleri

Balon şişirmek oldukça zor bir işlemdir. Kimi zaman mide bulantısına ve kimi zaman is hazırlanması gereken ortamların geç sürede hazırlanılmasına neden oluyor. Bu nedenle en çok tercih edilen ve isteye bağlı şekilde kullanılan pompa çeşitleri mevcut. İsterseniz elde manuel olarak kullanmak üzere tasarlanmış olan pompa çeşitlerini isterseniz diğer çeşitlerden satın alabilirsiniz.

Ayak ile kullanılan manuel pompa en çok satın alınanlar arasında yer alıyor. Ayrıca son model olan ve elektrik ile çalışan pompa ise herhangi bir manuel işlem gerektirmiyor. Daha yüksek avantaj sağlıyor. Buna ek olarak en çok tercih edilen ve hızlı bir şekilde balon şişirme işlemini yapmak isteyen kişiler için tavsiye edilen çift taraflı pompalar da kullanım ve fiyat açısından düşünülme değer niteliklere sahip.

Helyum Pompaları

Helyum pompaları olarak adlandırılan ve içerisinden helyum gazı üfleyen pompalar kullanışlı ve fiyat açısından oldukça uygun. Uçan balonlar ile süslenmek isten bir alanda kullanım açısından en yüksek avantajı sağlayan helyum pompaları ile en kısa süre içinde en ucuz fiyata helyum balonları elde edebilirsiniz.

Balonlara Renkli Ağırlık Aksesuarları

Helyum ile doldurulan balonların son dönemlerde çok tercih ediliyor olması yeni bir model balon aksesuarını ortaya çıkardı. Bu aksesuarlar balon ağırlık aksesuarları olarak adlandırılıyor. Bu sayede kullanış açısından kolaylık olması için balonları belirli şekilde ve alanda sabit tutabilme imkanınız oluyor. En çok tercih edilen ağırlıklar arasında altın sarısı ve metalik olan renklerdeki balon ağırlık aksesuarları bulunuyor.

Balon Stant ve Çubukları

Balonların bir arada ve yer kısmında bulunması için tasarlanmış olan balon stantları en çok rağbet gören balon stantları arasında yer alıyor. Bu şekilde istenilen renklerden tüm balonları aynı anda kullanabilir ve istediğiniz tüm alana yerleştirerek çok güzel bir görünüm elde edersiniz. Balon stantlarının her birinin içinde bir adet stant yer alıyor. Bu şekilde satılan stantların her birinin üzerinde 6 veya 7 kadar stant çubuğu oturtulmuştur. İsteğe bağlı olarak kullanılmak üzere balon çubukları da bulunuyor. Bu sayede balonları elde tutarak kutlama alanında daha eğlenceli süre geçilebilir.

Diğer Balon Aksesuarları

Aksesuarlar arasında en çok tercih edilenler 3 metre boyutunda olan led ışıklarıdır. Ledler ile süslemek istediğiniz balonları klipsler ile sabitleme imkanınız bulunuyor. Her pakette 50 adet klips bulunuyor. Kliplerin balonlar ile birleşmesi ile balon başı bağlama sıkıntısından kurtulursunuz. Ayrıca kullanılan led ışıkları ile beraber gece vakitlerinde verilecek olan kutlamaların daha renkli ve ışıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında üretilmiş olan palmiye yaprakları ile beraber yaz havası katabilir ve alanın daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.