Erkek Çocuk Doğum Günü Temaları

Doğum günleri çocukların anılarında özel bir yere sahiptir. Beğenileri yavaş yavaş oluşan çocuklar seyrettikleri çizgi filmler, tuttukları takımlar ve bürünmek istedikleri karakterlerle yaşar. Sayısız seçeneğe sahip erkek doğum günü parti malzemeleri eşliğinde davetlileri etkileyecek kusursuz bir organizasyon yapılabilirmaktadır. 

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
121,69 TL
Paket Fiyatı : 109,89 TL KDV Dahil
%10 indirimli
101,31 TL
Paket Fiyatı : 89,89 TL KDV Dahil
%11 indirimli
80,94 TL
Paket Fiyatı : 69,89 TL KDV Dahil
%14 indirimli
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
120,69 TL
Paket Fiyatı : 109,89 TL KDV Dahil
%9 indirimli
100,31 TL
Paket Fiyatı : 89,89 TL KDV Dahil
%10 indirimli
81,15 TL
Paket Fiyatı : 69,89 TL KDV Dahil
%14 indirimli
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,89 TL KDV Dahil
14,89 TL
Paket Fiyatı : 11,89 TL KDV Dahil
%20 indirimli
14,89 TL
Paket Fiyatı : 11,89 TL KDV Dahil
%20 indirimli
Paket Fiyatı : 49,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Toplam 619 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çocuklar İçin Doğum Günü Konseptleri

En az kız çocuklar kadar zengin konseptlere sahip olan erkek çocuk doğum günü parti malzemeleri, eğlencenin doruğa çıkmasına yardımcıdır.

Kişiye özel ürünlerin yanı sıra en popüler temalar arasında;

 • Taraftar ürünleri
 • Arabalar
 • Süper Kahramanlar
 • Sevimli Hayvanlar
 • Transformers
 • Neşeli Sirk
 • İş Makineleri sayılabilir.

 

Tema belirlendikten sonra Partici’yi adresini ziyaret ederek davetli sayısına uygun sipariş verebilir ve unutulmaz bir parti hazırlayarak oğlunuza olan sevginizi gözler önüne serebilirsiniz.

Arabalar Parti Mekanını Renklendiriyor!

Pek çok çocuk için özel bir yere sahip olan Arabalar, partinin yapılacağı mekanı da renklendirir. Zengin ürün çeşitlerine sahip olan konsept, yaratıcı fikirler eşliğinde ortaya neşeli görüntüler çıkmasını sağlar. Sofra ürünlerinin yanı sıra; balon, dekoratif ürünler, eğlence malzemeleri, hediye paketleri, flamalar ve davetiyeler eşliğinde eksiksiz bir organizasyon yapılabilir.

Doğum günü partisinin olmazsa olması olan pastanın da Araba temalı hazırlandığı davette, mumlarla fark yaratılabilir. Partinin her anının kahkahalarla dolu olması için kullanılan köpükler ve balonlar, fotoğraf çektirme çubuklarıyla dikkat çekici bir hal alır.

Kişiye Özel Ürünler

Bu kategoride yer alan ürünlerin; tasarım, üretim ve gönderi süreleri göz önünde tutulmalıdır.

Erkekler için hazırlanacak doğrum günü partileri;

 • Bebekler
 • Çocuklar
 • Gençler
 • Yetişkinler için ayrı ayrı planlanmalıdır.

Kişiye özel ekonomik paketlerin yanı sıra; etiket, temalı kürdan, bardak, su şişesi stickerı, peçete, üçgen flama, doğum günü davetiyesi, branda afiş ve anı panosudur. %100 güvenli alışverişin adresi olan Partici hizmetleri, seçilen ürüne göre aynı gün kargo fırsatıyla sunulur.

Unutulmaz Bir Doğum Günü Partisi

Monoton partilerin dışına çıkmak ve eğlencenin doruğa ulaştığı bir sürpriz parti düzenlemek istediğinizde keyifli bir online alışveriş deneyimi yaşayarak hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Parti mekanıyla bütünleşecek malzemeler seçerek her yaş ve zevke uygun bir hava yaratabilirsiniz. Her yaşın güzelliğine ve tercihlerine uygun olarak alışveriş yaparak yeni yaş öncesinde doğum günü sahibine duygulu anlar yaşatabilirsiniz.

Yetişkin Doğum Günü Partilerine Özel

Yaşa uygun olarak hazırlanacak ortam ve sofra düzeni, kullan-at malzemelerle desteklenebilir. Eksiksiz bir sunum için ihtiyacınız olan her şeyi oturduğunuz yerden seçebilir ve ürünlerinizi kapınızdan teslim alabilirsiniz. Parti malzemelerini incelerken hiç aklınıza gelmeyen ürünleri bir arada bulabilir ve heyecanın dozunu yükseğe taşımak için yaratıcı tercihlerde bulunabilirsiniz.

Doğum Günü Dekor ve Süsleri

Doğum günü için seçilen konsepte uygun dekor ve süsler, mekana değer katar. Kapı girişinden hediyeler için ayrılan bölüme, ikram alanından fotoğraf çekilecek bölüme kadar her yerde temaya uygun ürünler kullanarak görsel bütünlük sağlanabilir. Açık veya kapalı mekanlar için uygun dekorlar kullanarak zengin bir görünüm elde edilebileceği gibi, keyifli zaman geçirilecek bir ortam da yaratılmış olur.

En çok tercih edilen dekoratif ürünler arasında;

 • Üçgen flamalar

 • Strafor süsler

 • Top fenerler

 • Tavan süsleri

 • Kapı perdesi

 • Parti gözlükleri sayılabilir.

Doğum günü sahibinin yaşına ve sosyal statüsüne uygun olarak yapılacak hazırlıklar, davetlilerin hepsine özel anılar biriktirme şansı verir.

Taraftar Partisi

Organizasyonun başrolünde erkeklerin olması halinde taraftar ürünleri ilk akla gelen seçenektir.

 • Galatasaray

 • Fenerbahçe

 • Beşiktaş ve

 • Trabzonspor

Renklerine tutkun olanlar için en özel doğum günü sürprizi taraftar ürünleri olacaktır. Masa ve ikram ürünlerinden dekoratif süslere, saplı kağıt çantadan köpük baloncuğa, balondan fotoğraf çektirme çubuğuna kadar aradığınız her şeyi partici.com.tr sitesine girerek satın alabilirsiniz.

Yine bir taraftar pastasıyla desteklenecek olan eğlence, yeni bir yaş öncesinde hem parti sahibine hem de davetlilere iyi gelecek anlara sahne olabilir. Siz de bu yıl bir değişiklik yaparak sevdiğiniz kişi için özel bir sürpriz parti organize edebilirsiniz. Davetli listesi yaparak işe başlarken, mekana uygun parti malzemeleri seçerek yaratıcılığınızı gözler önüne serebilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.