bebek-parti.jpg (121 KB)
Bebek Parti Temaları

Bebek heyecanı, daha o doğmadan başlıyor. Hatta onu beklemeyi de güzel ve heyecanlı hale getiren partiler düzenleniyor. Baby shower partisi ile anne ve baba heyecanını sevdikleri ile paylaşıyor, geriye güzel anılar bırakıyor. Minik mucize dünyaya geldiğinde ise hastane odası süsleniyor ve gelişi kutlanıyor. Bunu diş buğdayı ve doğum günü takip ediyor. Kısacası artık bebek parti kutlamaları sadece yaş günlerinden ibaret değil.

Son zamanların trendi, partilerin bir konsept çerçevesinde yapılıyor olması. Bu sayede parti çok daha özel ve anılar çok daha kalıcı olabiliyor. Bebek partilerinde ise konsepti daha çok o günün önemi belirliyor.

İşte bebekler için düzenlenebilecek o özel partiler;

  • Cinsiyet partisi
  • Baby shower,
  • Yeni doğan partisi
  • 6 ay partisi
  • Diş buğdayı

Bu partiler sayesinde anne ve baba hem sevdikleri ile güzel zaman geçirebiliyor, hem de bebeğe ileride görüp heyecanlanacağı güzel anılar kalıyor.

Sırala
Görünüm:
Toplam 172 ürün görüntüleniyor.

Cinsiyet Partisi

Cinsiyet partisi, adından da anlaşılacağı üzere, bebeğin cinsiyetinin paylaşıldığı partidir. Yani annenin yakın bir arkadaşının düzenlediği bu partide, anne ve baba da dahil olmak üzere herkes, bebeğin cinsiyetini ilk kez öğrenir. Bu partide en çok kullanılan ise cinsiyet belirleme balonlarıdır. Pinyatalı bu balonların içerisinde mavi ya da pembe tüyler bulunur. Anne ve baba balonu patlattığında bebeğin cinsiyeti öğrenilir. Partici.com sitesinde, cinsiyet belirleme partisine özel pinyatalı balonlar, afişler, pankartlar ve kişiye özel kullan – at yiyecek setleri bulunuyor.

Baby Shower

Baby shower partisi, aslında anneye moral vermek ve onu doğuma hazırlamak için düzenlenen bir partidir. Anne ve baba sevdiklerini çağırarak, tatlı atıştırmalıklar eşliğinde bebeklerini beklemenin heyecanını paylaşırlar. Bu partilerde de pankart ve afişler, kullan at yemek setleri, peçeteler, balonlar, strafor süsler kullanılır. Bu partilerin olmazsa olmazı helyumlu folyo balonlardır. Bu balonlar partiye renk ve neşe katar. Ayrıca partiyi heyecanlandıran bir başka ayrıntı ise baskılı kuşak ve bannerlardır. Bu ayrıntı süsler ile parti daha kişisel bir hal alabilir. Tüm bu baby shower süslerine partici.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yeni Doğan Partisi

Bebek doğduğunda onu görmeye pek çok insan gelir. Anne ve babalar herkesi tek tek ağırlamak yerine, yeni doğan partisi vererek, tek seferde bir ağırlama düzenleyebilir. Bu partilerde de genel bir ikram söz konusu olmaktadır. Bu nedenle atıştırmalıkların yer aldığı bir masa düzen oluşturulur. Anne bu partide lohusa olacağından, kombin taç ve terlikler ile güne renk katar. Ayrıca partiye katılanlara armağan olarak külahta şeker ikram edilir. Ponponlar, hoş geldin bebeğim yazılı strafor süsler, fotoğraf çerçeveleri, esprili balonlar, flamalar ve folyo balonlar bu partilerin değişmez parçalarıdır. Partici.com sitesinde yeni doğan partisi için tüm ayrıntılar yer almaktadır.

6 Ay Kınası Partisi

Bebek 6 aylık olduğunda artık zorlu bir süreç geride bırakıldığında, aileler yeni bir kutlama hazırlığında bulurlar kendilerini. Bebeğin 6 ay kınası olarak da yapılan bu partiler, bir çeşit yarım yaş partisi şeklinde kutlanır. Tabi bu partilerde de hediyelikle olmazsa olmazdır. Ayrıca bu partide bebek için de 6 ay tacı kullanılır. Yelpaze süsleri, balonlar, straforlar, kullan at yemek setleri, renkli masa örtüleri, fotoğraf çerçeveleri bu günü ölümsüz kılmak için önemli ayrıntılardır. Genellikle kadınlar arasında düzenlenen bu partilerde, günün sonunda, partiye katılanlara armağan külahta şeker ya da küçük magnetler verilir. Bu tip hediyelik ve süsler için partici.com sitesi, uygun fiyatlar ile ziyaretçilerini bekliyor.

Diş Buğdayı

Bebeğin dişinin çıkma süreci nasıl heyecanlı ve yorucu bir bekleyiş ise; dişinin çıktıktan sonraki süreç de o denli güzel ve kutlamaya değerdir. Diş buğdayı aslında geleneklerimizde de var olan bir kutlamadır. Bu özel günde, misafirlere haşlanmış buğday ikramı yapılır. Kişiye özel diş buğdayı partilerinde pembe ve kırmızı balonlar, strafor süsler, pononlar, ilk dişim balonları, tavan süsleri ve bannerlar kullanılır. Konsept diş olduğu için kullanılan malzemeler de diş görselli hazırlanır. Bu unutulmaz günü ölümsüz kılmak için de çeşitli fotoğraf çerçeveleri kullanılır. Tüm bu parti malzemelerine partici.com sitesinden ulaşmak mümkün. Üstelik fiyatlar da son derece ekonomik.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.