Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Kredi Kartı ile Verilen Online Siparişlerde Teslimat

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişleriniz banka onayınız bize ulaştıktan sonra, hazırlanma sürecine girer. Hafta içi 15:00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir. 15:00’dan sonra verilen siparişler, bir sonraki güne aktarılacaktır. Kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerin teslim süreleri ürün sayfasında açıklamalar kısmında belirtilmiştir..

Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM Bedelinin, Eray SÖĞÜT - Önder SÖĞÜT Adi Ortaklığı / Partici Çanakkale’nin banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 2 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir. Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 15:00'a kadar verilen siparişiniz (Ödeme gelmesi şarttıyla) aynı gün anlaşmalı kargo şirketine teslim edilmektedir. Haftasonu (Cumartesi - Pazar) veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilmektedir. Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen adresinin Partici’ye (İsmetpaşa mh Aynalı Çeşme Sk No 35 Çanakkale/Merkez) uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.'den fazlası) için kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. Mobil Bölge, Kargo Şirketinin şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır..

partici.com.tr. sitemizde hafta içi saat 14.00’a kadar verilen siparişler merkez depomuzun stoklarında mevcut ise aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Saat 14.00 sonrası verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilmektedir.

Siparişim Aynı Gün Kargoya Teslim Ediliyor mu?

www.partici.com.tr ‘de hafta içi saat 15:00'a kadar yapacağınız tüm alış verişler, aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilmektedir. Ancak özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında müşterilerimizin bilgisine sunulmuştur. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. www.partici.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Böyle bir durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.