Kostüm ve Kişisel Parti Aksesuarları

Partilerde kullanılan kostüm ve diğer malzemeler partinin daha eğlenceli olmasına neden olur. Üretilmiş olan bu özel malzemeler ile sizlerde daha kaliteli bir parti verebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak yeni modeller ve yeni aksesuarlar ile partiyi daha renkli kılmak artık çok kolay. Bu aksesuarlar arasında özellikle de kostüm ve kişisel parti aksesuarları en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Oldukça çok seçeneğe sahip olmaları kullanım açısından da çok yönlü yarar sağlıyor.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 26,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 24,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 22,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 12,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 12,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 24,89 TL KDV Dahil
Toplam 195 ürün görüntüleniyor.

Çeşitli Fotoğraf Çektirme Çerçeve Modelleri Bulunuyor

İsteğe ve taraftarı olduğunuz takıma bağlı olarak seçimlerde bulunabileceğiniz çerçeveler ile beraber resimlerinizi parti alanında sunabilirsiniz. Çerçevelerin karton kaplama olmasından dolayı herhangi bir zarar verme durumu mümkün değildir. Büyük takımların desenlerinin yanı sıra frozen desenli, winx desenli, spiderman desenli ve hello kity desenli olan çerçevelerde var. Çerçevelerin her birinin boyutu 70 ve 100 olacak şekilde üretilmiştir. Her bir paketin içinde bir adet çerçeve vardır.

Kız Çocuklarına Özel Kostümler

Kız çocukları için özel olarak tasarlanmış olan kostümler ile istediğiniz gibi bir parti verebilirsiniz. İster su yeşili olan kıyafet isterseniz de kırmızı renkli olan kıyafet ile asla unutulmayan mükemmel fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Son dönemlerde en çok tercih edilen prenses kıyafetleri yeni tarzı, rengi ve her eşit kız çocuğuna olabilecek beden numarası ile beraber firmanın sitesinde satışa sunuluyor.

Kaynana Dillerinde Yeni Modeller

Klasik bir parti aparatı olan kaynanadilleri artık yeni çeşitleri ile daha renkli ve hoş bir görünüme sahiptir. Kaynanadilleri ile üzerlerinde bulunan çeşitli çizgi film ve diğer süper kahramanlara ait olan baskılar ile diğer kostümleri takım haline getirebilme imkanınız bulunuyor. İster Hello Kity isterseniz de Frozen, Spiderman, Pepee gibi karakterlerin kaynana dili parti malzemesini aynı fiyat ile satın alabilirsiniz.

Mükemmel Malzemeler Aynı Partide

Kullanılan bu malzemelerin parti içerisinde daha renkli bir ortamın yaratılmasına destek olacağı biliniyor.

Bundan kaynaklı olarak bu malzemelerin arasında genel olarak;

  • Kayanna dilleri,
  • Yüz boyama malzemeleri,
  • Kız çocuklarına özel olarak üretilmiş olan kıyafet ve diğer aksesuarlar,
  • Taç çeşitleri ve gözlük çeşitleri en çok tercih edilen parti aksesuarları arasında yer alıyor.

Bu aksesuarların yanı sıra kullanılmak üzere her boyuttan şapka ve gözlük çeşitleri de satın alınabilir. Sitede yer alan diğer bir önemli malzeme ise elbette ki kanat setler. Bu sayede çocuğunuza masallarda olduğu gibi bir parti verme imkanınız olur. Unutmamalı ki çocukların fantastik dünyası hayal edilemeyecek kadar geniştir.

Maske ve Yüz Boyama Malzemeleri

Maske çeşitleri arasında en çok tercih edileni prenses maskeleridir. Kıyafetler arasında yer alan prenses kıyafetleri ile beraber mükemmel bir birlikteliği olan maskeler kullanıma uygun şekilde yapılmıştır. Her surat şekline uyacak şekilde tasarlanmış ve herhangi bir boyutu bulunmuyor.

Ayrıca erkekler için Pepee ve Spiderman ve Star Wars oyuncularına ait olan maskeler bulunuyor. Bu sayede hem erkek çocuğunuz hem de kız çocuğunuz için mükemmel ve eşit düzeye bir parti vermiş olursunuz. İsterseniz yüz boyama malzemelerinden de satın alıp çocukların yüzlerine çeşitli resimler ve eğlenceli şekiller çizebilirsiniz. Veya çocukların bu işlemi gerçekleştirmelerini isteyerek gelişimlerini destekleyebilirsiniz.

Simli Otriş Çeşitleri

En çok tercih edilen süslerden ve aksesuarlardan biri de otrişlerdir. Otrişler istediğiniz renklerin tümüne sahiplerdir. İsterseniz kızlar için kırmızı isterseniz de erkekler için mavi ya da metalik olan ortişlerden satın alabilirsiniz. Her bir paket içerisinde bir adet otriş bulunuyor. Genel olarak simli bir özelliğe sahiptirler. Bunun yanında 5 cm kadar bir kalınlığı bulunuyor. Ortalama olarak 20 cm kadar uzunluğa sahip olan otrişler kulanım açısından herhangi bir endişe gerektirmez. Herkesin kullanımına uygun içeriğe sahiptir.

Parti Ponponları

Parti dendiğinde en çok istenen ve görülmesi eklenen dans ve müziktir. Danslı ve müzikli bir partide ponponların kullanılması oldukça şık ve hoş bir hava katacaktır. İstediğiniz her renkten ponpon bulabilirsiniz. Ayrıca metalik renklerde olan ponponlardan da satılıyor. Ponponlar simden üretiliyorlar ve kız çocuklarının ve erkek çocuklarının kullanımları için uygundur. Her bir paket içerisinde toplamda 2 adet ponpon yer alıyor.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.