Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 22,89 TL KDV Dahil
34,89 TL
Paket Fiyatı : 26,89 TL KDV Dahil
%23 indirimli
84,49 TL
Paket Fiyatı : 64,89 TL KDV Dahil
%23 indirimli
Paket Fiyatı : 49,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 49,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 29,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 49,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 49,89 TL KDV Dahil
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Bekarlığa Veda Partisi Balonları

Balonlar, bir partinin olmazsa olmazlarından biridir. Özellikle kutlama denildiğinde akla balon gelir. Bekarlığa veda partileri en coşku dolu eğlencelere sahne olur ve bu partilerde kullanılan her obje özel öneme sahiptir. Partici senin bekarlığa veda partin için her detayı düşünüyor. Bekarlığa veda balonları üzerinde yer alan mizahi tarz ile eğlenceyi tarza ve stile dönüştürebilirsin.

Kız Bekarlığa Veda Partileri

Herkesin bir eğlence tarzı vardır. Senin kutlaman marjinal, klasik, modern ya da klasik mi olacak? Partici'de istediğin tarzı bulabilirsin.

Yıllardır beklediğin bu özel gün için Partici'de yer alan;

  • Şişme pembe kalp balon,
  • Kokteyl kadeh balon,
  • Pembe şampanya şişesi balon,
  • Yeşil şampanya şişesi balon,
  • Üzeri yazılı pembe ve tonları tutmalı 5'li balon,
  • Brıde yazısı balon seti,
  • Üzeri yazılı 7'li balon seti partine tarz katıyor.

 

Süslemelerinde özel bir konsept yaparak arkadaşlarına sürpriz sağlayabilir, heyecanlandırabilirsin. Kız bekarlığa veda partilerinde renk cümbüşü yaparak, doyasıya eğlencenin tadını çıkarabilirsin. Her birinde ayrı bir tarz bulunan balonlar, partini çok gösterişli ve renkli hale getiriyor. Platformumuzdan seçeceğin ürünlerle ne derece soft, zarif, afili, cakalı ve klas bir zevke sahip olduğunu tüm davetlilerine gösterebilirsin.

Erkek Bekarlığa Veda Partileri

Erkekler için eğlencenin anlamı farklı içerikler taşır. Partici erkek bekarlığa veda partisi için gerekli olan tüm detayları düşünüyor. En karizmatik ve zevk sahibi süsleme objeleri sitemizde yer alırken, balonlar vazgeçilmez bir seçenek sağlıyor. Partinizi makul fiyatlarla yapmak için balonlarımızdan hoş bir konsept yapabilirsin. Yalnızca sahneyi süsleyerek, balon süslerini daha perspektif hale getirebilir, davetlilerine verdiğin önemi gösterebilirsin. Çılgınca eğlenceler, en gösterişli danslar ve unutulmaz anların gösterişli bir atmosfer altında yapılması için tüm objeler Partici'de.

Bekarlığa Veda Partisi Balon Kadeh Ve Şampanya Setleri

Daha önce katıldığın bekarlığa veda partilerinde kullanılan aksesuarları istemiyorsan Partici'yi deneyebilirsin. Kimsenin partisinde görülmemiş balonlar senin için Partici'de sergileniyor. Kadeh setlerini balon olarak düşündüğünde hoş bir mizah ortaya çıkıyor. Kutlama yaptığın mekanı eğlenceli bir ortama dönüştürmek için seçimlerin senin elinde olduğunu unutmamalısın. Kadeh şeklindeki, şampanya şeklindeki balonlarla tüm ortamlarda bu süslemeleri kullanabilirsin.

Bekarlığa Veda Partisinde Balonlu Konsept

Birkaç gün içinde bekar olan günleriniz son bulacak. Buna hazır olmak için güzel bir partiye ihtiyacın var. Partici'nin balon ürünleriyle balon konseptli bir bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsin. 5'li ve 7'li balonlarla mekanın her tarafını dolu dolu süsleyebilirsin. Görsel bir şölen havası yaratacağın parti mekanına davetlilerini hayran bırakabilirsin. Partinin güzelliğini, çektiğin fotoğraflardaki görüntü ortaya çıkarır. Süslemelerde bu ayrıntıyı göz ardı etmemen, partinin coşkusunu etkileyecektir. Partici'yi inceleyerek zevklerini yansıtan bir bekarlığa veda partisi düzenleyebilir, bu günleri en unutulmaz günlere dönüştürebilirsin.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.