Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Yılbaşı Çam Ağacı Süsleri

Yeni yılın gelişini yılbaşı partileriyle kutlamak istediğinizde parti yapacağınız mekanı ya da evinizi süslemek isteyebilirsiniz. Yılbaşı partilerinin vazgeçilmezi ise çam ağaçlarıdır. Çam ağacını sade bir şekilde evinize ya da parti mekanına koyduğunuzda partiye uyumlu olmaz. Bu sebeple ağacı süslemek isteyebilirsiniz. Yılbaşı ağacını süslemek için ürün arayışına giriyorsanız eğer partici.com.tr web sayfamız üzerinde yer alan yılbaşı çam ağacı süsleri kategorimizi inceleyebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız kategoride süsleme için kullanabileceğiniz onlarca türde süsü bulabilirsiniz.

Yılbaşı Partilerinize Renk Katacak Çam Ağacı Süsleri

Yılbaşı ağaçlarını süslemek isteyenlere özel olarak hazırladığımız kategorimiz geniş ürün çeşitliliğine sahip bir kategoridir. Bu kategoriyi inceleyerek zevkinize uygun pek çok ürünü uygun fiyatlar karşılığında alma şansı bulabilirsiniz.

Yılbaşı partilerinize renk katacak çam ağacı süslerimizden bazıları şöyledir;

  1. Top ve kozalak ağaç süsü
  2. Süsleme topları
  3. Yılbaşı çantaları
  4. Noel baba süsleri
  5. İncili süsleme topları
  6. Ağaç süsleme garlandları
  7. Küçük çam ağaçları
  8. Kar taneleri
  9. Süsleme çanları
  10. Süs çizmeler
  11. Simli geyikler
  12. Renkli yıldızlar
  13. Renkli kozalaklar
  14. Çam ağacı tepelikleri

Bu ürünlerin geneli set halindedir. Bu yılbaşı ağacı süsleri arasından istediğinizi seçerek ağacınızın belirli bölümlerine asıp ağacın şık bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Farklı Temalı Yılbaşı Partilerine Uygun Ürünler

Yılbaşı partinizi farklı temalarla yapmak isteyebilirsiniz. Sizlere kategorimizde sunduğumuz çam ağacı süsleri farklı temaya sahip olan partilerinizde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Farklı renk seçenekleriyle belirli bir renkte hazırladığınız partinizde ağaç için o renkteki süslerden tercih edebilirsiniz. Örneğin yılbaşının vazgeçilmezi olan kırmızı rengin hakim olduğu ortam hazırladıysanız çam ağacınızı da kategorimizde yer alan kırmızı balonlar ve noel baba figürleriyle süsleyebilirsiniz. Aile yılbaşı partisi düzenliyorsanız çocuklarınızın hoşuna gidecek renklerde olan süslerimizi de tercih edebilirsiniz. Örneğin kız çocuklarını mutlu etmek için ağacınızı pembe süslerle renklendirebilirsiniz.

Yılbaşı ağacınızı süsler yanında ışıklara da sahip olmasını isterseniz ürünlerimiz arasında yer alan yılbaşı ağacı ışığı ile bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alabileceğini çam ağacı ışığı çeşitleri ise pirinç ışık ve led ışıktır.

Yılbaşı Ağacı Süs Setleri

Geniş ürün yelpazesine sahip olan çam ağacı süsleri kategorimizdeki ürünler set halinde olan ürünlerdir. Böylelikle setteki adete bağlı olarak bir ya da iki paket süs satın alarak ağacınızın süs ihtiyacını giderebilirsiniz. Özellikle partiniz için tercih ettiğiniz çam ağacınız fazla büyük değilse bir paketle süslemeniz biter. Set halindeki çam ağacı süs setlerindeki süsler 6’lı, 8’li, 10’lu, 12’li, 3’lü, 4’lü ve 24’lü adetlerdedir. Bu adetler ise süs çeşidine bağlı olarak değişebilir ve sizler bu adetlerdeki süslerden birisini seçerek yılbaşı ağacı süsleme yapabilirsiniz.

Yılbaşı Ağaçlarının Vazgeçilmezi Kozalak Süsler

Yılbaşı ağacı süslerinin satışını yaptığımız kategorimizde bulunan ürünler arasında yılbaşı ağaçlarının vazgeçilmezi olan kozalak süslerde vardır. Bu süsler çam ağacının gerçekte sahip olduğu meyveler olduğu için çam ağacını tamamlarlar. Kategorimizde yer alan kozalaklar ışıltılı renklere sahiptir ve çam ağacında ışık kullanmazsanız ortamın ışıklanmasına parlayarak yardımcı olabilirler. Kozalak süslerimizde de renk çeşitliliği vardır. Renk seçimini parti ambiyansınıza göre belirleyebilirsiniz. Kozalaklardaki renk seçenekleri ise kırmızı, kahverengi, altın, beyaz ve orijinal kozalak rengi vardır.

En Ekonomik Çam Ağacı Süsleri

Yılbaşı için satın aldığınız çam ağacını süslerken maddi sıkıntı yaşamak istemezseniz kategorimizde bulunan ekonomik ürünleri seçebilirsiniz. Böylece yüksek ücret ödemekten kurtulursunuz ayrıca ayırdığınız bütçeye daha fazla süs alarak istediğiniz gibi yılbaşı ağacınızı süsleyebilirsiniz. Kategorimizde seçebileceğiniz ekonomik çam ağacı süsleri arasında süsleme topları, garland ağaç süsleri, noel baba süsleri, yılbaşı çanta süsleri ve çam ağacı çanlarıdır. Üstelik bu ürünler set halinde olduğu için ağacınızı süslemeye yetecek kadar süsü ekonomik fiyatlı olarak alabilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Süslerinde Güvenli Ödeme Seçenekleri

Yılbaşı partilerinizin hayalinizdeki gibi gerçekleşmesini sağlayacak yılbaşı ağacı süslerimizi satın almak istediğinizde güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yapacağınız ödeme sırasında kullandığınız bilgiler gizli tutulur. Ayrıca toptan alımlarınızda çam ağacı süslerinin fiyatlarını kredi kartına taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Karta bağlı olarak 12 taksite kadar taksitlendirmeniz mümkündür. Henüz kategorimizdeki ürünleri incelemediyseniz ve yılbaşı partisi planlıyorsanız stoklarımız tükenmeden https://www.partici.com.tr/yilbasi-cam-agaci-susleri adresindeki ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.