ozel-gunler.jpg (159 KB)
Özel Günler

Özel günler arkadaş ve dostlar ile geçirilen en muhteşem anlardır. Adı üzerinde özel insanlar ile kendinizi özel hissedeceğiniz değerli günlerdir. Benim özel günlerim hem farklı hem de beğeni toplasın niyeti taşıyorsan ürünlerimiz tam size uygun olacaktır. Sizler için harika konseptler ve değişik parti malzemeleri sunmaktayız.

Partici.com.tr'de modern, sıra dışı, farklı pek çok seçenek yer almaktadır. Özel gününüzün konsepti ne ise sizi mutlu kılacak birçok içerik Partici'de sizi bekliyor!

Görünüm:
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 23,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 4,89 TL KDV Dahil
Toplam 837 ürün görüntüleniyor.

En Güzel ve Özel Anlar İçin

Yılbaşı, sevgililer günü, resmi bayramlar, cadılar bayramı, bekarlığa veda partileriniz için birçok farklı ürün ile sizler için özel olan günlerinizde çeşitli seçeneklerimiz ile yanınızdayız. Yılbaşını sıradanlıktan mı kurtarmak istiyorsun? Partici sana destek olmak için hazır. Sevgililer gününde herkesi kıskandırmak ve sevgilini şaşırtmak mı en büyük isteğin? Partici bu isteğini karşılayacak tüm olanaklara sahip. Modern, farklı ve hatta kimsenin daha görmediği pek çok seçenek ile sizin özel günlerinizi farklı kılacak. Tüm gözler sizin ve partinizin üzerinde olacak. Bu özel gününüz uzun zaman konuşulacak ve kıskanılacak.

Özel günün için hayalini kurduğun tüm konsept ve ürünler Partici'de yer almaktadır. Konseptine uyacak renk seçenekleri, dilediğin aksesuarlar ve birbirinden değişik parti malzemeleri Partici'de bulunuz. Sadece sen özel gününde hayatında unutamayacağın anılar yaşamak iste. Gerisi bizim işimiz.

Yılbaşı Partileriniz İçin Farklı Seçenekler

Yeni yıla fark katarak ve partinizden uzun süre söz ettirerek mi girmek istersiniz? Tamam o zaman doğru adres burası. Partici size bu özel gününüz de fark yaratmanıza yardımcı olmaktadır. Yeni yıla sevdikleriniz ile bir araya gelerek özel anlardan birini yaşamak istersiniz. Bu anın gerçekten özel ve farklı olması için oldukça çaba sarf edersiniz. Partici sizin bu yükünüzü alıyor. İstediğiniz yılbaşı organizasyonunuzu sizin için dizayn ediyor. Yılbaşı partinize misafirlerini keyiflendirecek süslemeler ve daha nice değişik parti süsleri ile özel anlarınıza renk ve farklılık katıyor. Misafirleriniz bu özel günde sizinle olmaktan çok keyif alacak.

Sevgililer Günü Hiç Bitmesin

Çiftlerin en özel günlerinden biri olan sevgililer günü için hazırlıklar hiç bitmez. Hep bir farklılık ve heyecan olsun istenir. Bunun için doğru yer Partici. Alışılmış ve artık sıradan hale gelmiş olan sevgililer günü kutlaması yerine daha farklı ve eğlenceli bir kutlama yapmak iki tarafı da çok mutlu edecek. Sevgilinize alacağınız hediye seçeneklerinden, sofranızda yer alacak çeşitli sofra ürünlerine kadar bu özel gündüzün tüm detayları Partici tarafından düşünülmektedir. Dekor ve süsleme ürünleri, sevgililer gününe özel balonlar, sevgililer günü mumları ve daha birçok seçenek yer almaktadır. Bu özel gününüz hayatınızda anı kçolarak kalacak çok özel anlara şahitlik edecektir.

Bekarlığa Vedanız Çok Konuşulacak

Artık evlilik geldi çattı. Son bekarlık günlerinizde özel anılar yaşamak ve sevdiklerinizle hatıralar oluşturmak için bu özel günü organize ettiniz. Partici size bekarlığa veda partisi için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bekarlığa veda partisine özel balonlar, bu güne özel dekor ve süslemeler, kişisel aksesuarlar ve daha pek çok seçenek ile sizlerin bu özel gününe eşlik etmekteyiz. Bekarlığa veda partiniz arkadaşlarınızı çok şaşırtacak ve çok keyifli bir gün geçirmelerini sağlayacak. Bunun için tüm parti malzemeleri ve seçenekleri Partici'de yer almakta.

Tüm Kutlamalarınız İçin Partici Her Detayı Düşündü

Konu ne olursa olsun tüm partiler özeldir ve ayrıntılar ile şekillenir. Bu neden ile partileriniz için gerekli olan tüm detayları düşünmek ve ona göre bir parti organize etmek gerekir. Peki partiniz için önceden planlamanız gereken olmazsa olmazlar neler?

  • Partinize çağırmak istediğiniz kişilerin listesini hazırlamak.
  • Partinizi yapmak istediğiniz mekanı seçmek.
  • Parti konseptinizi belirlemek.
  • Partide yer alacak süsleri planlamak.
  • Misafirleriniz ikram edeceğiniz yemek ve içki listesini oluşturmak.

Gibi birçok detay özel günlerinizin unutulmaması gereken ayrıntılardır. Misafirleriniz sizin tercih ettiğiniz süslemeler, balonlar, mumlar, konfetiler, dekor ürünleri ve sofra detayları ile hayran kalmalılar. Sizin ev sahipliğinde düzenlenen partinin göz kamaştıracak ve hayran bırakacak tüm detaylarına Partici'den temin edebilirsiniz. Fark yaratmanıza için ihtiyacınız olan her şey burada mevcut.

Özel Günlerinize Farklı Bir İmza Atmak

Monotonlaşan ve sıradanlaşan gündelik yaşantıya inat özel günlerinizde fark yaratmak Partici ile çok kolay. Çeşitli konsept ürünler, balonlar, süslemeler, renkli dekor ürünleri, hediyelik eşyalar ile sizi ve misafirleriniz çok mutlu edecek. Partileriniz ve özel günlerinize ait organizasyonlarda tüm parti aksesuarları ve detayları için Partici'de sizleri beklemektedir.

 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.