Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Krom Rose Gold Balon 50'li Paket

Ürün Kodu: BLN-LTB-0395
Barkod: 1736000021163
490,00 TL
22.05.2024 tarihine kadar kargoda

Krom Rose Gold Balon 50'li Paket

  1. Ürün Miktarı : Pakette 50 adet
  2. Ürün Ölçüsü : 30cm (12")
  3. Ürün Cinsi : Lateks

Balonlar çok eski zamanlardan beri bir çok kutlamanın gözde ürünü olmuştur. Metalik balonlar şişirildiğinde parlak gözüken ilgi çekici ürünlerdir. Metalik balonların en büyük farkı pastel balonlara göre daha parlak gözükmesidir. Halk arasında metalik balonların diğer bir adı da sedefli balondur.

Krom Rose Gold Balon 50'li ile elde edebileceğiniz muhteşem dekorlar sadece hayal dünyanız ile sınırlıdır.

Satın Alacağım Balon Uçan Balon mu? Satın alacağınız balon uçan balon özelliğine sahip ancak uçan bir balon değildir. Herhangi bir balon türünün uçan balon olabilmesi için helyum gazı ile şişirilmesi gereklidir. Halk arasında birçok kişi uçan özelliği bulunan balonların ağız yolu ile şişirildiğinde uçacağı yanılgısına düşmektedir. Ancak helyum gazı ile şişirilmeyen hiçbir balon uçmaz.

Uçan Balon Nasıl Yapabilirim?

İnternette evde uçan balon yapımı ile ilgili bir çok video görsel ve tarif bulunmasına karşın, bu yöntemlerin pek olumlu sonuçlar vermediği ispatlanmıştır. Özellikle Helyum gazı harici kimyasallar ile denenen yöntemler çok tehlikeli olabilmektedir. Evde kendi uçan balonunuzu elde etmek için sitemizden satın alacağınız tek kullanımlık helyum tüpünü kullanabilirsiniz.

Balon dekorumda ihtiyacım olacak malzemeler nelerdir?

Özellikle çeşitli renklerde rafya (balon ipi) size çok yardımcı olacaktır. Bunların haricinde ise balonlarınızı bir araya getirerek muhteşem dekorlar oluşturmanıza çok yardımcı olacak balon zincirleri, balonlarınızı hava ile şişirmenize yardımcı olacak balon pompaları, çocukların ellerinde tutmaktan büyük keyif aldığı balonlar için balon çubukları gibi ürünler size balon dekorlarınızda çok yardımcı olacaktır.

Teslimat Bilgisi
16:00 Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması
Türü
Krom Metalik Balonlar
Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.