Yılbaşı Çam Ağacı Süsleri

Yeni yılın heyecanı aylar öncesinde başlar. Bu heyecana ortak olan hazırlıklar, parti mekanı, davetli listesi, menü ve yılbaşı ağacının kurulması umutların yeşermesi için yeterlidir. Siz de yaklaşan gece için hazırlıklarınızı yaparken eksiklerinizi belirleyebilir ve yeni yılbaşı çam ağacı süsleri sipariş ederek zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
25,89 TL
Paket Fiyatı : 21,89 TL KDV Dahil
%15 indirimli
25,89 TL
Paket Fiyatı : 21,89 TL KDV Dahil
%15 indirimli
12,89 TL
Paket Fiyatı : 9,89 TL KDV Dahil
%23 indirimli
16,89 TL
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
%18 indirimli
16,89 TL
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
%18 indirimli
Toplam 103 ürün görüntüleniyor.

Dillere Destan Bir Yılbaşı Partisi İçin

Sevdiklerinizin ve sizi sevenlerin keyfine diyecek olmayan unutulmaz bir yılbaşı partisinin buluşma noktası hiç kuşkusuz yılbaşı ağacının çevresidir. Altına hediyelerin yerleştirildiği, ışıklı ve güzel süslerle dolu bir ağaç kullanacağınız ışıklarla renkli bir görünüm kazanabilir.

Çam ağacı süslerken olmazsa olmaz figürler arasında;

 • Noel Baba

 • Renkli toplar

 • Yıldız

 • Çanlar

 • Süpürge

 • Zincir ve

 • Noel çorabıdır.

Cam ve el yapımı süsler kullanarak yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Nasıl Hazırlanır?

Kullanılmadığından depoya kaldırılan ağacı çıkartma zamanı geldi çattı. İster eski ağacı kullanacak olun isterseniz yenisini sipariş edin işe ağacı sağlam bir şekilde ayaklarını yerleştirerek başlamanız gerekir. Bugüne kadar bir ağaca sahip olmadıysanız siparişinizi Partici adresi üzerinden hemen tamamlayabilirsiniz.

Ağacı yerleştireceğiniz yerin seçimi son derece önemlidir. Bu aşamada mekanın en çok görülen yerini seçebilir ya da tercihinizi toplanma için müsait olan yerden yana kullanabilirsiniz. Ayaklar üzerine sağlam bir şekilde yerleştirilen ağacın dalları da düzenli ve homojen bir şekilde açılmalıdır. İşe en tepeye büyük bir yıldız yerleştirerek başlanır.

Renkli Süsler

Sipariş vereceğiniz renkli süsler, ağacın son halini almasını sağlar. Süsleri takmaya başlamadan önce LED ışıkları yerleştirmek gerekir. Bir ucu fişe takılacak olan uzunlukta hazırlanan ışıklı kablolar farklı şekillerde karakterler barındırır. Riskleri önceden planlamak ve ışık siparişinde olası arızaları düşünerek yedekleme yapmak pek çok organizasyonda hayat kurtarır.

Seçtiğiniz farklı malzemeler hazırlanan süsleri artık dalların ucuna asmaya başlayabilirsiniz. Yılbaşı ağacı hazırlıkları ailenin bir araya gelmesini sağlar. Bu açıdan bakıldığı zaman bu işe geniş bir zaman ayırabilir ve yardım alabilirsiniz. Birbirinden özel ve en çok tercih edilen modellerden zengin olan partici.com.tr yılbaşı kategorisi üzerinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siz Hangi Rengi Seçtiniz?

Yılbaşı ağacını süslerken tercihinizi tek renkten yana kullanabilir ya da karışık bir süsleme yapabilirsiniz.

Işıltısıyla ağaca ruh katan ve en çok tercih edilen süsleme renkleri arasında;

 • Lame&dore
 • Kırmızı
 • Yeşil
 • Mor
 • Sarı ve
 • Sax mavisi sayılabilir.

Her bir süs ağaç üzerindeki yerini aldıktan sonra müzik, ikram sofrası, hediyeler ve kıyafet seçimine gelebilir. Davetliler parti sonunda ağaç üzerindeki süslerden birer tane alarak bu yılın hatırası olarak saklayabilirler. Unutulmaz ve sıra dışı bir parti yapmak istiyor ama bunun için gereken vakti ayıramıyorsanız bu yıl online hizmetlerden faydalanmayı deneyebilirsiniz.

 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.