Yeni Doğan Parti  ve Süsleme Malzemeleri

Hamile haberini aldıktan sonra tüm aile sevinçle bebeklerini beklemeye başlarlar. Aslında 9 ay bekleyiş çoğu aileye yıllar süren bir bekleyiş gibi gelir. Çünkü doğacak bebekleri için o kadar çok hayaller kurarlar ki bir an önce dünyaya gelmesini sabırsızlıkla beklerler. Bebeğin ona gülmesini, beraber oynadıkları anı, parkta gezdiklerini, anne ya da baba deyişlerini hayal ettikçe bu bekleyiş onlara daha uzun gelir. Sadece hayallerle beklemezler bebek doğmadan önce birçok hazırlık yaparlar. Bu hazırlığa bebek kıyafetleri, bebek odası süsleri, battaniye, bebek bezi, beşik, puset, biberon gibi daha birçok alışveriş yaparak devam ederler. Bebek doğduğunda ise tüm aileyi sevinç kaplar.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Altın Top Süs
Pakette 2 Adet
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,49 TL KDV Dahil
Beyaz Top Süs
Pakette 2 Adet
Paket Fiyatı : 17,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 15,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.

Yeni Doğan Bebek

Yeni doğan bebekler dünyaya geldiklerinde narin bir tene sahiptirler. Bağışıklık sistemleri de oldukça düşük oldukları için hastalıklara yakalanma oranı daha yüksektir. İhtiyaçlarının karşılanması açısından tıpkı anne karnındaki gibi yeni doğan bebeklerde anneye muhtaçtır. Bu yüzden yeni doğan hazırlığı yapılırken anne ile bebek birlikte hazırlanır. Anne loğusalık takımı, taç ve terlik gibi gereçleri kullanırken bebekler için gerekli olan malzemeler anneye oranla biraz daha fazladır. Birçok hazırlık bebek doğmadan önce hazır olduğu için bebek doğduktan hazırlık yapmaya gerek kalmıyor. Bu sayede tüm aile sadece bebeklerini sevmekle meşgul oluyorlar.

Bebek Görme Geleneği

Bebekler doğunca akrabalar, yakın arkadaşlar, komşular kısacası sizi seven herkes bebek görmek için evinize gelirler. Bebek görme geleneği ile hem aileye hayırlı olsun diyerek mutlu olduklarını belirtirler hem de bebek hakkında dualarını iletirler. Bebek görmeye gidince geleneğimizden biriside eli boş gitmemeye çalışmaktır. Bebeğin kullanabileceği bebek malzemelerinin yanında altın ve para takmak da yaygın geleneğimizden birisidir. Ailede bu bebek görme ziyaretinden çok memnun olurlar ve onlara ikramlarda bulunurlar.

Yeni Doğan Bebek Hazırlıkları

Bebek doğmadan önce anne, baba ve aile fertleri birçok hazırlıklarla meşgul olurlar. Bu tatlı hazırlık aileye yeni gelecek olan üyenin sevincidir.

Hazırlıklar çok geniş kapsamlı oldukları için şu başlılar altında da sıralanabilir;

  • Bebek balonları
  • Kapı süsleri
  • Loğusa terlik ve taç
  • Bebek şekerleri
  • Dekor ve süsleme

 

Bebek doğamadan önce hazırlık yapmayan aile neredeyse yoktur. Bu yüzden tatlı bekleyişi sevincini bu şekilde ifade ederler. Tüm bu tip hazırlıklar anne, bebek ve bebek odası hazırları içine alır. Bu başlıklar altında bulunan birbirinden güzel ürünlere ulaşmak için partici.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz. Böylece bebeğinize almak istediğiniz birçok ürünü tek bir siteden temin edebilirsiniz.

Bebek Odası Süslemesi Nasıl Olmalı?

Her ne kadar hazırlanan bu hazırlıklar bebeklerin farkına varamayacağı şeyler olsa da aileler açısından önem az eder. Sevincini bu şekilde gösteren aileler aynı zamanda fotoğraf video çekerek bebekleriyle birlikte güzel anılar bırakırlar. Bir evin kapısı evin en temel parçasıdır. Bu yüzden kapıların güzel ve sağlam olması gerekir.

Yeni doğan bebeğinize özel dış kapısı ve bebek odasının kapısı için kullanabileceğiniz şık kapı süsleri bulunuyor. Leylek simgesi olan ben geldim yazılı kapı süsünü bulunabileceğiniz gibi çerçeveli, melek kanatlı, kitap simgeli kapı süslemeleri de Partici’de bulabilirsiniz. Bunlarda da hoş geldin oğlum veya kızım, biz artık 3 kişiyiz ve hoş geldin bebeğim gibi yazıları bulunuyor. Balonlar ve mekân süsleri bir partinin olmazsa olmazıdır.

Sade, bebek ayağı resimli, hoş geldin bebek yazılı balonlarının yanında şeker, puset ve biberon şeklinde şişme folyo süslemelerde vardır. Dekor ve süsleme olarak da kâğıtların şekilli olarak kesilip ve katlanarak yapıldığı çok hoş top ve yelpaze süslemesi sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Eskiden günümüze kadar kullanılan bu süslemeler adeta vazgeçilmezimiz haline gelmiştir. Üçgen flama, fener, püskül süs, puset kürdan, harf banner gibi dekor ve süsleme çeşitleri vardır. Bunlar bebeklerin cinsiyetlerine göre çeşitlenerek üretilmiştir.

Bebek Süslemeleri ve Diğer Malzemeler

Bebeklerin tenleri çok hassas oldukları için fazla süsleme malzemeleri kullanılmaz. Pamuk kıyafetler giydirilir, tahriş etmeyecek süsler takılır. Bebek süsleri arasında taçları da bulunuyor. Bunlar esneyen ince elastik ürünlerden yaptıkları için bebeklerinize zarar vermezler, iz yapmazlar. Bebek tacının kısmında küçük bir tacı bulunan fuşya, altın, gümüş gibi renk seçeneği bulunan ürünlerdir. Bebek şekerleri ise misafirlerinize verebileceğiniz ikramlıklardır. Külah şeklinde olup altın, gümüş, pembe, mavi, gibi sade ve puantiyeli modelleri bulunur. Böylece evinize gelen misafirlerinizi tatlılıkla karşılaştığınız gibi tatlıyla da uğurlayabilirsiniz.

Yeni Doğan Ürünlerinin Fiyatları

Yeni doğan için yapılan hazırlıklar çok çeşitli olsa da oldukça ucuz olması her bütçedeki insanların bu mutlu anın doyasıya yaşamasını sağlar. Bunları tekli olarak alabileceğiniz gibi toplu olarak da sipariş verebilirsiniz. Bütçe dostu bu süslerle bebeğinizi ve sevdiklerinizi hoş bir mekânla karşılayabilirsiniz. Hafızalardan silinmeyecek anılar için birbirinden güzel bebek ürünleri ve süslere ulaşmak için partici web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.