Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Taraftar Parti Setleri

Doğum günü kutlamaları; herkes için anlamlı ve özel günlerden. Sevdiğimiz bir insanın yaş gününde yanında olmak; hatta mümkünse ona sürpriz bir kutlama yapmak herkesin aklından geçmiştir. Özellikle çocukları bu güzel gününde mutlu etmek çok daha anlamlı. Çocukların neşesine neşe katacak ve çok eğlenceli bir parti geçirmelerini sağlayacak parti setlerimizden birisi de; Taraftar Parti Setleri olmaktadır. Özellikle bir takım taraftarı olan çocuklarınız için muhteşem bir sürpriz olacak parti setimiz; hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından çok sevilecek. 4 büyük spor takımının temalarıyla hazırladığımız Taraftar parti setimizle, partide gerekli olan tüm malzemeleri temin etmiş olacaksınız.

Parti setleri; içerisinde gereken tüm parti malzemelerini barındıran ve belli bir tema eşliğinde sunulan pratik ve kaliteli ürünlerdir. Özellikle parti hazırlığı için zamanı kısıtlı olanların rahatlıkla tercih edebileceği bu ürün; her bir ürünü tek tek satın almak yerine tüm parti malzemelerine birlikte ulaşmak isteyenler için de ideal bir ürün. Ayrıca belli bir temaya sahip olduğu için; bütünlüklü bir parti hazırlamayı da olanaklı kılıyor. İçerisinde yer alan her malzemenin belli bir kalitede olduğu ürünlerimizle; kesintisiz müşteri memnuniyeti amaçlıyoruz. Belli bir bütçe ve zaman aralığında, harika bir parti hazırlığı yapmak isteyenler için; parti setlerimiz görülmesi gereken bir seçenek.

Taraftar Parti Setleri; takım taraftarı olan ve spora ilgi duyan çocuğunuz için muhteşem bir parti hazırlamanıza yardımcı olur. İçerisinde yaş günü kutlaması için gereken tüm ürünleri barındırır ve parti hazırlığı sırasında size zamandan kazandırır. Böylelikle kalan zamanınızı çocuğunuzun yaş gününle onunla ve diğer yakınlarınızla geçirmeniz kolaylaşır. Tüm davetlilerin de çok beğeneceği Taraftar temalı setimizle harika partiler düzenleyebilirsiniz.

Eğlenceli ve renkli bir parti düzenlemek adına partici.com.tr internet adresimizi ziyaret edebilir; farklı pek çok parti setlerimizi ve diğer parti malzemelerimizin tümünü inceleyebilirsiniz. Her renk ve temaya sahip; tüm yaş ve beğeniye hitap eden parti hazırlığını olanaklı kılan ürünlerimizle tüm kutlamalarınızda yanınızdayız. Partici ile kaliteli içerik ve uygun fiyat öğelerinin bir arada olduğu partiler düzenleyebilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.