Tabaklar

Güzel ve etkileyici bir parti vermek istiyorsan Partici'de sana uygun olan tüm seçenekleri bulabilirsin. Gösterişli bir partide ikramların niteliği son derece önemlidir. Aynı zamanda bu ikramlıkların sunumları partine nitelik katacaktır. Sunumdaki görsellik davetlilerini hem etkileyecek, hem de partine olan ilgi ve beğeniyi artıracaktır. Bu nedenle partindeki artıyı büyütmen için tabaklar ve sunum aksesuarlarını çok dikkatli seçmen gerekir.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 11,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 4,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 4,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,48 TL KDV Dahil
Toplam 216 ürün görüntüleniyor.

Parti İkramlık Tabakları

Neşeli ve sıra dışı bir partiye ev sahipliği yapmak için ikramlıkların sergilendiği aksesuarlar önem taşır. Partici yapmak istediğin partiye uygun olan tabakları sunuyor. Platformumuzda senin isteğine uygun olan yüzlerce sunum ürününü bulabilirsin.

  • Taraftar tabakları
  • 1 yaş doğum gününe özel tabaklar
  • Pembe renkli tabaklar
  • Mavi Renkli tabaklar
  • Oyuncak figürlü tabaklar
  • Gösterişli altın ve gümüş renkli tabaklar
  • Cam görünümlü tabaklar
  • Işıltılı tabaklar

Partici'de en ekonomik fiyat skalasında seni bekliyor.

Taraftar Tabaklarından Takımını Seçebilirsin

Arkadaşların için hazırlamış olduğun doğum günü konseptinin ya da bekarlığa veda partinin tarz olmasını istiyorsan taraftar konseptini seçebilirsin. Bu seçim konuklarının dikkatini çekmek için en etkili seçeneklerden biri olacaktır. Süsleme ve sunumlarındaki uyum ve ahenk ya da zıtlıklar partini çok daha sıra dışı bir hale getirecektir. Taraftarı olduğun takıma ait farklı detaylara sahip olan tabakları Partici'de bulabilirsin. Kare, yuvarlak, oval ve çukur tabak seçeneklerinden dilediğini takımına uygun olarak seçebilirsin.

1 Yaş Doğum Günlerine Özel Tabaklar

Çocuğuna en gösterişli doğum gününü yapmak elbette ki senin elindedir. 1 yaş doğum gününü tabaklarla yansıtmak ve davetlilerine bu sunum görselliğini yaşatmak için üzerinde 1 yaşa dair detaylar olan tabak çeşitlerini seçebilirsin. En gösterişli sunum sofralarını hazırlamak için platformumuzda yer alan beğenine uygun olan tabakları seçebilir, partini göz alıcı hale getirebilirsin.

Pembe Renkli Tabaklar

Pembenin gösterişini partine yansıtmak, kız partine espri katmak ve hatta bekarlığa veda partinde tarz bir davet masası hazırlamak için pembe renkli tabakları tercih edebilirsin. Konseptine renk ve detay katmanın en güzel ve ucuz yöntemi kullan at sunum ürünleriyle sağlanabilir. Platformumuzda yer alan pembe tabakları tüm kız partilerinde ve doğum günlerinde kullanmalısın.

Mavi Renkli Tabaklar

Pembeye kız rengi denildiğine göre maviye de erkek rengi denmelidir. Erkek partilerinin olmazsa olmaz sunum tabaklarının rengini maviden seçmelisin. En renkli ikramlıkları mavi renkte sunmak için sitemizi mutlaka incelemelisin.

Çizgi Karakter Figürlü Tabaklar

Oyuncak figürü her ortamda farklı bir görsellik sağlayacaktır. Prenses figürlü rengarenk tabaklarda neler neler ikram edebileceğini hiç düşündün mü? Partici, senin bu özel günün için her detayı düşünüyor. Şimşek Mcqueen figürlü tabakları, oğlunun partisi için kullanabilir, balerin figürlü tabaklarla kızının doğum günü partisinde stil bir görünüm sağlayabilirsin.

Gösterişli Altın ve Gümüş Renkli Tabaklar

Evlilik yıldönümleri, bekarlığa veda partileri, doğum günleri ve asker eğlencelerini daha dekoratif bir hale getirmenin yolu canlı ve parlak renkler kullanmaktan geçer. Eğer sende bu kutlamalarını daha afilli ve cakalı olarak renklendirmek istiyorsan altın renkli ve gümüş renkli tabak çeşitlerini seçebilirsin. Tarz bir eğlenceyi, tarz sunum ürünleriyle taçlandırmak için Partici'nin ürünlerini seçebilirsin. Lüks, modern ve görkemli sofra sunumları için altın ve gümüş rengi tabakları seçebilirsin.

Cam Görünümlü Tabaklar

Tüm sofralarda temiz bir görünüm oluşturan cam tabaklar, şimdi de partilerini süslüyor. Cam görünümlü tabaklar ile hoş görünümlü sofralar hazırlayabilir, ikramlık ürünlerini özenle sunabilirsin. Davetli ve konuklarını en sade şekilde ağırlamak ve her ortamda klasizm diyorsan, cam oval, yuvarlak, kare, çukur ve farklı özelliklere sahip olan tabakları seçebilirsin.

Işıltılı Tabaklar

Parti dediğin parlak olur diyorsan ışıltılı tabaklar tam da sana göre. Masanı rengarenk ışıltılı tabaklarla süsleyebilir, masa konseptine canlılık katabilirsin. Güzel ve lezzetli ikramlıkları davetlilerine bu özel görünümlü tabaklarda sunmak için platformumuzda yer alan ışıltılı tabakları seçmelisin. Zevk ve tarzını tüm konuklara göstermek senin elindedir.

Türkiye'nin tüm şehirlerinden en gösterişli tek kullanımlık parti tabaklarını sitemizde en uygun fiyat varyasyonuyla satın alabilirsin. Güzel, eğlenceli, ilgi çekici ve mutluluk verici bir parti için gerekli olan tüm aksesuarları Partici'de en uygun fiyatlarla bulabilirsin.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.