Sevgililer Günü Sofra Ürünleri

Davetlerin en önemli ayrıntısı kurulan kusursuz sofralardır. İkramlara tarz katan ve sunumlara özen gösterilmesini sağlayan sofra ürünleri, sevgililer gününe özel olarak hazırlanan partinin tema ve rengine uygun olarak seçilmelidir.

Unutulmaz Bir Yemek İçin Hazır mısın?

Unutulmaz bir sofra kurularak Sevgililer gününün anlam ve önemi yaşatılabilir. Eksiksiz, kusursuz, romantik ve heyecan verici bir masa hazırlığı için partici.com.tr sayfasına göz atabilir ve ihtiyaçlarınızı oturduğunuz yerden karşılayabilirsiniz.

  • Altın renkte masa konfetisi
  • Kalp kürdanlar
  • Kırımızı tabaklar
  • Çatal&bıçak setleri
  • Peçeteler
  • Kalp masa örtüleri hayali kurduğunuz kutlamada en büyük yardımcılardır.

 

Ev, ofis, kış bahçesi ya da farklı bir ortamda yapılacak hazırlıklar, sevdiğiniz kişiye gösterdiğiniz değeri net bir şekilde ortaya koymanızı sağlar.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 3,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 3,89 TL KDV Dahil
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.

Partinizin Rengini Seçin!

Keyifli bir online hazırlık öncesi partinin temasına uygun olarak renk seçimi yapılmalıdır. Sevgililer Günü dendiğinde akla gelen; kırmızı, dore ve lame gibi ışıltılı renkler mekanın havasına büyülü bir güzellik katar. Mekanda yakalanacak uyum, davetin kalitesini etkiler. Kullan-at ekonomik sofra setlerinin yanı sıra en çok tercih edilen renk ve desenlere ait baskılı ürünler de seçilebilir.

Menüye Uygun Tabak Alternatifleri

Tabak siparişi verirken menü önceden düşünülmelidir. Düz, desenli, karton, plastik, lüks ve temalı tabakların yanı sıra kase tipi modeller de menüye uygun olabilir. Özellikle salata ve tatlı yerken kullanılan kaseler, önceden hazırlanarak servis masasına konacak lezzetler için de uygun seçimdir. Farklı boyda plastik kırmızı tabaklara ek olarak yuvarlak kase sipariş edilerek sulu yemek ya da salata için özel süslemeler yapılabilir. Tabaklarla uyumlu olacak kırmızı kağıt peçete, sofraya değer katmakla kalmaz, aşkınızın itirafı olacak bir mektup olarak da değerlendirilebilir.

Her Yerde Romantizm!

Balondan dekor ve süslemeye, hediyeden romantizmi destekleyecek olan mumlara kadar zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan partici.com.tr Sevgililer Günü kategorisi, yapacağınız hazırlıklara değer katar. Masa ya da yerlere serpilecek altın renkli kalp şeklinde konfetiler, mesaj yazılı mum ve kürdanlarla desteklenir. Yemek sonunda evlenme teklifi yapılacaksa tatlı ya da minik atıştırmalıklar "Benimle Evlenir misin" yazan kürdanlarla zenginleştirilebilir.

Farklı Boy ve Ebatlarda Bardaklar

Sevgililer Günü kutlaması baş başa ya da yakın bir başka çiftle birlikte yapılabilir.

  • Boş bardak içlerine yerleştirilecek olan kalp konfetiler
  • Soft içeceklerin üstüne yerleştirilecek renkli kalp uzun kürdanlar
  • Sürpriz menülerin servis edileceği kırmızı oval kaseler gecenin anlam ve önemine uygun olarak hazırlanmalıdır.

Davetlilere ikram edilecek içeceklere göre farklı boylarda bardak kullanılmalıdır. Düz, desenli, karton ve temalı ürünlerin yanında kadeh tipi bardaklar sipariş edilerek kutlamalar lezzetli içeceklerle zenginleştirilebilir. Menüde sıcak içecek servis edilecek olması halinde dayanıklı ve lüks karton bardaklar daha sağlıklı olacaktır.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.