Rengarenk Doğum Günü Parti Temaları

Doğum günü partileri ve diğer kutlamalar sırasında en çok tercih edilen malzemeler rengarenk olanlardır. Rengarenk olan renkler sayesinde parti alanında yazan kalma bir hava yaratılabilir. Bu sayede sıcak bit kutlama ortamı oluşturulmuş olur. Rengarenk seti içerisinde isteğe bağlı olarak her çeşit malzeme bulunabilir. Mum çeşitlerinden balon çeşitlerine kadar rengarenk olan tüm parti malzemelerinin satışı yapılıyor. Hem ucuz hem de kullanışlı olan bu malzemeler sayesinde unutamayacağınız bir parti yapabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Tabak Bardak ve Peçete Çeşitleri

Doğum Günü Partilerinde kutlama sofralarına büyük kolaylık sağlayan en çok tercih edilen ürünler kullan at tabak, barda, ve peçetelerdir. Rengarenk çeşitler ile bir çok farklı model tabak,bardak ve peçete çeşidi için katagorimizde aradıklarınızı bulmanız çok kolay. 

Mum Çeşitleri

Partilerde en çok tercih edilen kutlama malzemelerinin başında mumlar var. Renk renk olan kutlama mumları sayesinde ortamın daha enerjik ve hoş bir havaya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Her bir paket içerisinde bir adet mum bulunuyor. Renkli mumların üzerinde parti çocuğunun yani yaşı yazıyor. İstediğiniz tüm alanlarda kullanılma imkanı sunuyor. İsterseniz pastanın üzerinde isterseniz de ayrı bağımsız bir şekilde kullanılabilir. Mum üretiminin yanı sıra basılmış olan davetiyelerde renkli olarak üretilmiştir. Ek olarak kullanılacak olan bardaklar ve diğer yemek servis malzemeleri de mumlar ile uyum içerisindedir.

Rengarenk Süs Çeşitleri

Rengarenk seti içerisinde birden çok çeşit bulunuyor. Süs çeşitlerinin çok olması doğal olarak alınan ürünlerin daha ucuz olmasını sağlıyor. Bu şekilde ortamda her çeşit süs kullanılabilir.

Üretilmiş olan süs çeşitleri;

  • Renkli balon çeşitleri,
  • Banner çeşitleri,
  • Renkli mum çeşitleri,
  • Baskılı rengarenk afişler,
  • Rengarenk yelpaze süsleri bulunmaktadır.

İsteğe bağlı olarak masa örtüsü ve kenarında yer alan etek kısmını da renkli üretimler arasından satın alabilirsiniz. Bu sayede rengarenk olan bir ortam üretilmiş olur. Banner çeşitleri arasında ise en çok tercih edilenleri “Maşallah” yazanlarıdır. Ayrıca istediğiniz renklere sahip olan ve doğum günü çocuğunun yaşının da yazmış olduğu bannerlar var.

Kutlama Balonları

Partilerde olmazsa olmaz olan süsler arasında yer edinmiş olan balonlar rengarenk olarak üretiliyor. Partinin asıl rengi üzerinde karar verememiş kişiler için kullanışlı standartlara sahip. İstediğiniz tüm renklerden balonları kullanarak rengarenk balon demetleri oluşturabilirsiniz. İsterseniz de tek bir balon üzerinde farklı renklerin basılı olduğu üretimleri tercih edebilirsiniz. Balon çeşitlerinin her biri her cinsiyete uygun olacak şekilde tasarlanmış. Yaş ve cinsiyet farkı olmadan istediğiniz her yaş ve cinsiyette çocuk için kullanılabilir.

Çerçeve Çeşitleri ve Baskılı Süsler

En çok tercih edilen ürünlerden bir diğeri rengarenk olan çerçeve çeşitleridir. Bu çerçeveler sayesinde en mutlu anlarınızı da parti alanı içerisine taşıyabilme imanınız bulunuyor. Bunun yanı sıra yelpaze süsler de en çok tercih edilenler arasında. Fon kağıttan üretilen diğer asmalı süsler de oldukça uygun fiyatlar ile satılıyor. Baskılı üretimler arasında en çok tercih edilenlerden bir diğeri peçeye çeşitleridir. Peçeteler renk renk üretilmiştir. Bundan kaynaklı olarak üretilmiş olan diğer malzemeler ile bir uyum içerisindedir.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.