Sırala
Görünüm:
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Kağıt Japon Fenerleri - Kağıt Avize Süsler - Doğum Günü Fener Süsleri

Farklı renk ve boyutlar ile ışıklı veya ışıksız Kağıt Japon Fenerler En Uygun fiyatlarla Partici.com.tr'de seni bekliyor. İster partini süsle istersen evini. Ya da yazlığının bahçesini rengarenk fenerler ile süslemeye ne dersin? Sevgilin için hazırladığın bir ortama farklı bir ambians katmak için de kullanabilirsin. Hemen aşağıdan beğendiğin fener süsleri sepetine ekle ve alışverişe başla. 

Japon Fenerleri ve  Kağıt Fener Süsler Nerede Kullanılır? 

Japon Fenerlerini, yıldönümü yemeklerinizde, Evlenme Teklifi Organizasyonlarınızda, Doğum günü organizasyonlarınızda bir çok rengarenk japon feneri ile çok güzel renkli görüntüler elde edebilirsiniz. Ayrıca kokteyl davet piknik gibi etkinliklerde de Japon fenerleri ile ortamı renklendirebilir ışık kullanarak aynı zamanda ortamı ışıklandırabilirsiniz. 

Son zamanlarda Kağıt fenerler üzerine çiçek keçe,, resim vb materyaller kullanılarak çok ucuza dekoratif oda aydınlatma avizeleri çokça üretilmeye başladı. Siz de odanızın rengine göre seçeceğiniz bir japon feneri üzerine istediğiniz materyaller ile eklemeler yaparak odanıza ayrı bir hava katabilirsiniz. 

Japon Fenerleri ve  Kağıt Fener Süsler Nasıl Kullanılır?

Japon fenerleri ve kağıt fener süsleri kolayca içinden çıkan aparat ile tavana veya istediğiniz yere asabilir, eğer ışıklı olanlarından tercih etti iseniz pil yardımı ile hemen on off tuşundan on konumuna getirerek güzel loş ortamlar elde edebilirsiniz. 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.