Parti Dekor ve Süsleri

Yapılacak parti ve kutlamalarda düşünülmesi ve karar verilmesi gereken en önemli şey partinin dekoru ve süslenmesidir. Bunun için partiyi yapacak kişiler hayallerini ve isteklerini düşünerek süsleme planlaması yaparlar ve partilerini süslemek için uygun ürünleri satan yerleri aramaya başlarlar. Bizler partici olan kişilerin dekor ve süs aramalarını kolaylaştırmak için web sayfamızda farklı özelliklere sahip parti ürünlerimizi satışa sunuyoruz. sizlerde parti yapmaya karar verdiyseniz firmamıza ait harika özelliklerdeki süsleme ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 15,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 15,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 17,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,89 TL KDV Dahil
Toplam 719 ürün görüntüleniyor.

Her Konsepte Uygun Parti Süslerini Partici'den Seçin

Kişilerin en güzel kutlamalarına biraz olsun katkı sağlamak amacıyla farklı konseptlere uygun parti dekor ve süsleme ürünlerimizi satışa sunuyoruz. Sizlerde parti yapmak isterseniz ürünlerinizi bizden seçebilirsiniz.

Sizler için farklı renk ve özelliklerde satışa sunduğumuz parti dekor ve süslerimiz şunlardır;

 • Dilek Fenerleri

 • Ponpon Süsler

 • Parti Davetiyeleri

 • Fenerler

 • Ahşap Ve Pleksi Ürünler

 • Afişler

 • Yelpaze Süsler

 • Banner Süsler

 • Flamalar

 • Tavan Süsleri

 • Pinyatalar

Yapacağınız kutlamaya uygun olacak süslerimizi satın alıp harika parti ortamı hazırlayabilirsiniz. Örneğin top fenerlerimizin istediğiniz rengini satın alarak parti mekanınıza asabilirsiniz. Ahşap ve pleksi ürünlerimizi partinizin süslenmesinde kullanabilirsiniz.

Parti Davetiyelerimizle Sevdiklerinizi Partinize Davet Edin

Sizlerin eşsiz bir parti deneyimi yaşamanızı sağlamanın yanı sıra düzenlediğiniz partilere harika davetiyelerle sevdiklerinizi davet edebilmeniz için davetiye üretimi yapıyoruz. Farklı temalara ait davetiyelerimizi kullanarak sevdiklerinizi partilerinize davet edebiliyorsunuz. Davetiye temalarımız arasında Kral Şakir, safari, yıldızlar, flamingo, denizci ve gökkuşağı temalarımız bulunuyor. Doğum günü, altı ay kınası, söz ve nişan gibi partiniz için davetiye kullanmak isterseniz bizi seçebilir ve davetiyelerimizle misafirlerinizi bu özel günlerinize davet edebilirsiniz.

Doğum Günleriniz Partici Süsleriyle Rengarenk Olsun

Doğum gününüzü sevdiklerinizle kutlamak isterseniz partici süslerini kullanarak rengarenk bir parti düzenleyebilirsiniz. Kırmızı, mavi, mor, turuncu ve pembe gibi renklerde olan rengarenk ponpon süslerimizi parti mekanınıza asıp mekanı güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca rengarenk kapı perdelerimiz ve afişlerimizle partide tarzınızı yansıtabilirsiniz. Partinize çağırdığınız sevdiklerin ürünlerimizle süslediğiniz partinize hayran kalabilirler.

Doğum gününü partinizde kullanabileceğiniz doğum günü kutlaması banner süslerini firmamızdan seçip kullanabilirsiniz. Web sayfamızla yer alan dekor ürünlerimizi inceleyerek kendinize ya da çocuğunuza bir parti teması belirleyerek temaya uygun süsleri seçebilirsiniz. Çocuklarınız için lol bebek, Kral Şakir, frozen, safari, minnie mouse ve denizci temalı afişlerimizi, fenerlerimizi, davetiyelerimizi, flamaları ve ponpon süsleri seçerek mekanı süsleyebilirsiniz. Bu sayede kendiniz ve çocuğunuz için unutulmayacak özellikte bir parti yapmış olursunuz.

Partilerinizde Dilek Fenerlerimizi Kullanın

Düzenleyeceğiniz partide dilek feneri uçurmak isterseniz partici olarak sizler için dilek feneri de satıyoruz. Partinize katılan sevdiklerinizle dilek feneri uçurmak isterseniz istediğiniz renkteki dilek fenerlerimizi satın alıp dilek dileyebilirsiniz. Fenerlerimizin mumlarını yakarak dilek dileyebilir ve fenerlerimizi uçurabilirsiniz. Böylelikle kutlamalarınız da farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.