Minik Yıldızlar Parti ve Doğum Günü Malzemeleri

Kişiye özel parti temaları oluşturulurken çeşitle şekil ve semboller kullanılmaktadır. partici.com sitemizde özel parti ürünlerinin hazırlanmasında minik yıldızlar kullanıyoruz. Çocuklarınız için düzenleyeceğiniz yaş günü kutlamalarında, kullanılacak olan tüm ürünler üzerine işlenecek olan temalar arasında yıldız şekillerini ve diğer temaları kullanıyoruz. Bebeklerinizin ilk yaş günü partileri için ürünler üzerine bebeğinizin resmini, ismini, kaçıncı yaşı olduğunu yazdıktan sonra renk çeşitleri ile temaları uyguluyoruz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Online Alışveriş

Parti malzemeleri için online alışveriş yapabileceğiniz en güvenilir adres Partici sitemizdir. Sitemizde, ürünlerimizi türlerine göre sıralayabilmek için kategoriler oluşturduk.

Sitemiz kategori başlıkları şunlardır;

  • Parti malzemeleri
  • Doğum günü
  • Bebek parti
  • Kullan at malzemeleri
  • Balon
  • Kişiye özel parti temaları
  • Özel günler
  • Yılbaşı parti malzemeleri

 

Kişiye özel parti temaları kategori bölümündeki alt başlıklar içerisinde minik yıldız temalarını bulabilirsiniz. Sitemizdeki ürün örneklerini inceleyerek özel siparişler verebilirsiniz.

Temaların Uygulanması

Parti malzemeleri üzerinde yer alan temaların belirlenmesine müşterilerimiz ile birlikte karar veriyoruz. Müşterilerimiz, partici.com sitemizdeki ürün çeşitlerimizi inceledikten sonra “partici Whatsapp destek” asistanımız üzerinden bizlere ulaşarak taleplerini iletebiliyorlar. Müşterilerimiz bebeklerine ait isim ve yaş bilgilerini bizlere bildiriyorlar.

Bebeklerinin resimlerini yine Whatsapp üzerinden bizlere ulaştırıyor ve hazırlanacak olan parti ürünlerinin üzerinde yer almasını sağlayabiliyorlar. Verilen siparişleri hemen hazırlamaya başlıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ile seri bir şekilde hazırladığımız ürünlerimizin gecikme olmadan müşteriye ulaşmasını sağlıyoruz.

Parti Ürünleri

Kişiye özel parti malzemeleri, kız ve erkekler için ayrı ayrı hazırlanmaktadır. Cinsiyete göre renk ve desen seçimleri yapıyoruz. temalı kürdanlar, tabaklar, peçeteler gibi ürünler üzerinde yer alan minik yıldız temaları en iyi görselliği oluşturmaktadır. Tasarım çalışmalarımızı yaptıktan sonra müşterimiz ile iletişime geçerek örnek tasarımı incelemelerini sağlıyoruz. Müşterilerimizden onay geldikten sonra hemen üretime başlıyoruz. Minik yıldız temalı ürün çeşitlerimiz, kürdan, etiket, fotoğraf çekme çubuğu, şişe sargısı, peçete sargısı, üçgen flama, köpük baloncuk, davetiye, afiş gibi ürünlerden oluşmaktadır.

Ürün Sayısı

Partici olarak her türlü parti organizasyonlarda kullanılan ürün türlerini müşterilerimize sunuyoruz. Ürün paketleri içerisindeki ürün türleri farklı sayılardan oluşmaktadır. Ürün türüne göre paketler içerisindeki sayılar farklı olduğundan, müşterilerimiz paket içerik sayılarına göre siparişlerini verebiliyorlar. Davetli kişi sayısına göre her üründen yeterli sayıda sipariş vermelisiniz.

Üyelik ve Sipariş

Partici sitemizin indirimli kampanyalarından faydalanabilmek için sitemize üye olarak takip etmeye başlayabilirsiniz. Partici olarak, tüm parti düzenlemelerine destek veriyoruz. Müşterilerimiz sitemiz üzerinden online olarak siparişlerini verebiliyor, istedikleri ürünleri %100 güvenli alışveriş hizmetlerimizden faydalanarak satın alabiliyorlar.

Verilen siparişleri, mesafeli satış sözleşmesi kurallarına uygun bir şekilde kargo ile teslim ediyoruz. Sipariş onaylarınız bize ulaştığı anda tüm ürün çeşitleri aynı gün kargoya verilmeye çalışılmaktadır. Özel siparişlerinizi, sizlerden onay geldikten sonra bir iki gün içerisinde hazırlayarak sizlere teslim ediyoruz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.