Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kullan At Parti Setleri

Her parti çeşidi için ve her ortamda rahatlıkla hazırlanabilecek Kullan At Parti Setleri ile tüm organizasyonlarınız artık çok daha kolay! Partiler ve çeşitli kutlamalar; hayatımızda özel yer edinen tarihler ve olaylar için gerçekleştirilen ve bir nevi sevdiklerimizle bir araya gelmek için sebep haline gelen uygulamalardır.

Bizim için anlamlı durumları ve özel günleri ifade ettiği için de; yapılacak parti ve kutlamaların da aynı şekilde özenli olmasını dileriz. Farklı mekanlarda ve farklı temalara sahip kutlamalar için kullanılabilecek setlerden biri olan Kullan At Setleri; hem pratikliği hem de işlevselliği ile öne çıkan tasarımlardan. Birbirinden güzel renklerde çeşitleri bulunan setimizi; partinize en uygun renkte seçmeniz ve bütünlük sağlamanız mümkün.

Parti setleri, içinde barındırdığı çok çeşitli ürünlerle, partiniz için gereken hazırlığı bir seferde yapmanızı sağlayacak, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Hem zamanı kısıtlı olanların hem de belirlediği bir bütçe üzerinden hareket etmeyi amaçlayanların en çok tercih ettiği parti ürünlerinden biri olmasının yanı sıra; ayrı ayrı parti malzemesi satın almak istemeyenler için de çok kullanışlı bir ürün.

Partici Farkıyla Parti Setleri

Bu setler içerisinde yer alan Kullan At Parti Setleri; hem hazırlık aşamasında hem de parti bitiminde çok kolaylık sağlayan ürünlerden biridir. Her ortama rahatlıkla taşınabilecek set ile dilediğiniz partiye hazırlık yapabilirsiniz. Farklı renk çeşitleri ve sade dokusuyla; her çeşit partiye de uyum sağlayacak bir tasarımdır. Farklı çeşitleri bulunan setimizin 25 kişilik halinde; tabak, meşrubat bardağı, çatal, bıçak, kaşık, peçete ve kullan at masa örtüsüne kadar; parti ve etkinlik sofralarınız için gerekli tüm malzemeler yer almaktadır. Mavi, sarı, kırmızı, pembe, lila gibi renk çeşitlerinin yanı sıra; altın ve gümüş temalı renkleri de bulunan bu şık ve zarif set; aynı zamanda çok kullanışlıdır.

Her bir üründe aynı kaliteyi koruduğumuz ve set olarak da özenle hazırladığımız ürün; Partici farkıyla sitemizde yer alıyor. Parti setlerimiz ve diğer tüm parti ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için partici.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.