Söz / Nişan

Bir kişinin hayatının en özel günlerinden biri olan söz / nişan günlerinde farklı tasarımlar ile özel bir süsleme gereklidir. Özellikle de bayanlar için önem arz eden söz günü veya nişan gününde masa süslemesi, ilgili mekanın süslenmesi en az kıyafetler kadar önemlidir. Bu nedenle de böyle bir günde profesyonel yardım almak gereklidir.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 10,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 12,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 59,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 34,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 139,89 TL KDV Dahil
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Unutulmaz Söz Nişan Günü İçin

Özel ve unutulmaz söz nişan günleri için web sayfamızda farklı seçenekler bulabilirsiniz. Özel güne özel dekorlar, masa süslemeleri, ikramlık sunumları için modern tasarımları sizlere sunuyoruz. Masa süsleri içerisinde harf balonları, jardinyer takımları, gold, gümüş beyaz dizaynlar şeklinde hazırlanmıştır.

Hayallerinizdeki gibi bir gün olabilmesi için ilk önce sizlerin isteklerini dinleyerek tasarım yapıyoruz. Dilediğiniz renk ve modellerde masa süsleri, mekan süslemeleri ile özenli bir mekan tasarlıyoruz.

Söz / Nişan Tepsileri

Sizler için farklı masa ve mekan süslemesine uygun, gümüş, gold, sade ya da renkli çiçekli söz nişan yüzük tepsileri ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Renkli ya da soft hazırlanan tepsiler ve makas takımları dilerseniz sizin hayal ettiğiniz şekilde de tasarlanmaktadır. Tamamen farklı ve özel bir tepsi dizaynı talebinizde de alanında tecrübeli personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır. İsme özel, baş harfleriniz ya da dilediğiniz bir not ekleyerek eşsiz söz nişan tepsilerine sahip olabilirsiniz.

Söz Nişan Kutlaması Hazırlığı

Söz nişan gibi özel gün kutlamalarında yapılacaklar konusunda telaş yaşanmaktadır. Bu telaşın mümkün olduğu kadar az olması adına sizlere hizmet veriyoruz. İlk etapta her türlü kutlama için bir davetli listesi ve ikram edilecekler belirlenmelidir. Ardından da kutlama yapılacak mekana karar verilir. Davetiyeler hazırlanır. Ardından ise kıyafetler, süslemeler ve ikramlıklar hazırlanır.

Özel gün ve kutlama söz konusu olduğundan belirli bir itina ve özen ile hazırlıklar yapılmalıdır. Böyle telaş içerisinde iken yapılması gereken firmamız ile irtibata geçmektir. Bizimle yapacağınız görüşme sonrası unutulmaz bir kutlama sizleri bekliyor olacak.

Sektördeki tecrübemiz ve farklı tasarımlarımız ile sizlerin yanındayız. Sıra dışı fark yaratan özelliklerde konseptlerimiz ile mekanın havasını değiştiriyoruz. Dilediğiniz ve hayal ettiğiniz bir nişan için sizlere bir telefon kadar yakınız. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

En Güzel Anlar ve Anılar İçin

Parti ve kutlama konusunda yılların tecrübesi ile faaliyet gösteren firmamız sizlerin hayal ettiği özel günleri tasarlamaktadır. Her türlü malzeme, süsleme, süslü takımlar, balonlar ve isme özel dilediğiniz tüm ürünleri web sayfamızda inceleyebilirsiniz. Hayal ettiğiniz güzellikte ve istediğiniz konsepte hazırladığımız ürünlerimizi sizlerin verdiği gün ve saatte sizlere ulaştırıyoruz.

Kaliteli, eşsiz, özel, değişik ve marjinal hazırlanan kutlama paketlerimiz sizler için hazırlanmıştır. Aynı zamanda dilediğiniz şekilde düzenlemelerde yapılmaktadır. İstediğinizi ekleyip istemediğinizi paketlerimizden çıkarma şansınız bulunmaktadır.

 

 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.