Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Minnie Mouse Doğum Günü Malzemeleri

En bilinen ve sevilen Disney karakterleri arasında yer alan Minnie Mouse, eğlenceli partilerin başrol oyuncusudur. Kendini çizgi film hikayelerinin birinde bulmak isteyen çocuklar bu kahramanın hayranıdır. %100 orijinal ve lisanslı parti malzemelerine herkesin erişimini kolaylaştıran partici.com.tr online hizmetleri, eksiksiz bir davet hazırlığı için en büyük yardımcıdır.

Minnie Mouse Karşılama Ürünleri

Partinin temasına ve anlamına uygun olarak yapılacak hazırlıklar karşılamadan ikram masasına, eğlencelik ürünlerden süslemelere kadar bütünlük sağlamalıdır. Minnie Mouse davetiyeler, kapı süsleri, folyo balonlar ve fotoğraf çerçeveleri açık ve kapalı mekanlarda kullanılarak parti heyecanı her yerde sürdürülebilir.

Minnie Mouse Temalı Balon Alternatifleri

Bebek ve çocukları çok sevdiği balonlar partilerin vazgeçilmezleridir.

Paketli ve şişirilmemiş olarak gönderilen ürünler arasında;

  • Şekilli folyo balon
  • Renkli 5'li paket ürünler
  • Balon setleri ve
  • Minnie Happy Birthday baskılı modeller sayılabilir.

Balonlara eşlik eden; tavan süs setleri ve pinyatalar eğlencenin parti bitene kadar sürmesi için tercih edilebilir.

İkram Sofrası İçin Yardımcı Malzemeler

Mekan ve parti içeriği fark etmeksizin ikram sofraları her davetin en popüler buluşma mekanıdır. Lezzetli tariflerin zenginleştireceği sofraların düzeni kullan-at malzemeler yardımıyla sağlanabilir. Kürdandan kek standına, mısır kutusundan pipete, peçeteden bardağa kadar her ürün masaya değer kattığı kadar ortamın havasını değiştirmeye de yardımcıdır.

Minnie Mouse Temalı Kişiye Özel Ürünler

Davetinde kullanacağı parti malzemelerini kişiye özel hale getirmek isteyenler için sunulan partici.com.tr hizmetleri, özenle verilir. Tasarım ve üretim süreci göz önünde tutularak hazırlanacak ürünler, siparişi takiben işleme alınır. Kişiye özel ürünlerde değişim ve iade seçeneğinin olmadığı bilinmelidir.

En popüler kişiye özel Minnie Mouse temalı ürünler arasında;

  • Kişiye Özel Minnie Mouse Anı panosu

  • Kişiye Özel Minnie Mouse Branda afiş

  • Minnie Mouse Doğum GünüDavetiye

  • Minnie Mouse Köpük baloncuk

  • Minnie Mouse Temalı Etiket ve

  • Minnie Mouse Temalı Fotoğraf çektirme çubuğu 

Sayılabilir.

Kişiye özel tasarım ürünler üzerine; resim, mesaj, isim ve tarih yazılabilir. Sipariş esnasında verilen nota uygun olarak yapılan tasarımlar müşteri onayını aldıktan sonra üretilir. 3 iş günü içinde tamamlanan tasarım ve üretim sürecinin ardından kargo paketi Türkiye'nin her yerine ulaştırılır.

Minnie Mouse Temalı Parti Kostümleri

Partinin başrolünde olan çocuklar için kostüm sipariş verilebilir. Işıklı taçlar, kanatlar, maskeler ve taçlar özel günlerin anlamına değer katar. En güzel anıların birikeceği fotoğraflar için eğlenceli kostüm ve aksesuarlar seçerek davetlilerin beğenisi kazanılabilir. Sticker ve maske hediyeli Minnie boyama seti, partiye katılan çocuklar için ideal bir hediyelik olarak düşünülebilir. Kalabalık içinde sıkılmadan faaliyet yapacak çocuklar özel zamanlar geçirebilirler.

Minnie Mouse Ekonomik Doğum Günü Parti Setleri

Hazırlıklarını tamamlarken ekonomik parti setlerini tercih edenler davetli sayısına uygun olarak sipariş verebilirler. 8-16 ve 24 kişilik setler içinde; tabak, bardak, peçete, masa örtüsü, çatal, balon, flama ve asmalı süs seti yer alır. Davetli listesi hazırladıktan sonra partici.com.tr ürünleri arasından seçim yapabilir ve keyifli bir online alışverişin peşinden sadece hazırlıklara odaklanabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.