Kelebek Temalı Doğum Günü Parti Malzemeleri

Kız çocuğa sahip ebeveynler, en güzel kutlamaları yapmak isterler. Kız çocuklarının doğum günleri her zaman daha süslü ve gösterişli olmuştur. Kız çocuklarının partileri için çok çeşitli temalar vardır. Partici sizlere şahane temalar sunmaktadır. Bu temaların içerisinde, lol bebek, mucize uğur böceği, Minney Mouse, kelebek, frozen, unicorn ve ananas gibi çeşitli temalar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, daha farklı temalar da vardır. Sayfamızın en altında sizlere kelebek temalı doğum günü parti malzemeleri çeşitlerimizin tüm detaylarını açıklamaktayız. 

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

En Gösterişli Doğum Günleri için Kelebek Temalı Parti Süsleri Sizlerle!

Kız çocuğunuz için, en unutulmaz ve eğlenceli partiler için Partici'yi tercih etmelisiniz. Partici, seçmiş olduğunuz temayı tüm dekorasyon malzemelerinizde işlemektedir.

Bu dekorasyon malzemeleri sizin için şöyle sıralanabilir;

  • Kişiye özel kelebek temalı kürdan 
  • Kişiye özel kelebek temalı etiket 
  • Kişiye özel kelebek temalı etiket 
  • Kişiye özel kelebek temalı su şişesi sargısı 10'lu
  • Kişiye özel kelebek temalı üçgen bayrak flama
  • Kişiye özel kelebek temalı doğum günü davetiyesi 12'li

Partici'nin sizlere sunduğu bu harika malzemelerle partilerinizi daha gösterişli ve eğlenceli kılabilirsiniz. Ayrıca, Partici'nin fiyatları her bütçeye uygundur.

Kişiye Özel Kelebek Temalı Kürdan 4 cm

Kürdanların çapı 4 santimetredir. Paketin içerisinde 15 adet kürdan bulunmaktadır. Kaliteli bristol karton malzemeden imal edilmiştir. Daha fazla satın almak isterseniz, 15'in katları şeklinde satın almanız mümkündür.

Kişiye Özel Kelebek Temalı Etiket 12 cm

Paketin içerisinde 1 adet etiket vardır. Etiketin çapı 12 santimetredir. Servis tabaklarınızın üzerinde kullanabilirsiniz. Kaliteli sticker folyo malzemeden üretilmiştir. Servis tabakları haricinde, başka yerlere de yapıştırabilirsiniz.

Kişiye Özel Kelebek Temalı Etiket 6 Santimetre 12'li

Etiketlerin çapı 6 santimetredir. Pakette 12 adet mevcuttur. Daha fazla satın almak isterseniz, 12'nin katları şeklinde sipariş edebilirsiniz. Kaliteli sticker folyo malzemeden imal edilmiştir.

Kişiye Özel Kelebek Temalı Etiket 4 cm 35'li

Pakette 35 adet, çapı 4 santimetre olan etiketler bulunmaktadır. 35 ve katları olarak satın alabilirsiniz. İstediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Etiketlerin üzerine yazdırmak istediğiniz yazıyı ve resmi önceden tasarım ekibine bildirmelisiniz. Diğer etiketler için de aynısı geçerlidir.

Kişiye Özel Kelebek Temalı Su Şişesi Sargısı 10'lu

Ürünün boyutu 5x20 santimetredir. Pakette 10 adet bulunmaktadır. Küçük boy su şişeleri için üretilmiştir. 10 ve katları olarak sipariş verebilirsiniz. Kağıdın uçlarını, uhu, kağıt yapıştırıcı veya bant ile yapıştırabilirsiniz.

Kişiye Özel Kelebek Temalı Üçgen Bayrak Flama

Paketin içerisinde 13x26 santimetrelik 6 adet üçgen bayrak vardır. Uygun renkte bir rafya ipiyle beraber gönderilir. Yüksek kalite bristol karton kağıttan üretilmiştir.

Kişiye Özel Kelebek Temalı Doğum Günü Davetiyesi 12'li

Ürün 14,5x10,5 santimetre boyutlarındadır. Bristol kağıt üzerine baskı şeklinde üretilmektedir. Üzerine bastırmak istediğiniz fotoğrafı ve yazdırmak istediğiniz yazıyı tasarım ekibine bildirmelisiniz. Kelebek temalı kişiye özel davetiye ile artık partinizin konseptini misafirlerinizi davet ederken göstereceksiniz!

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.