Diş Buğdayı Partisi

Türk toplumuna özel kutlamalardan biri de diş buğdayı partileridir. Aileler, bu kutlamalara özel içerikler hazırlar ve bu görseller konuklara kendini özel hissettirir. Eğer sende çocuğun için diş çıkarma partisi yapmak istiyorsan, bu özel gün için gerekli olan tüm parti malzemelerini Partici'de bulabilirsin. Bebeğin güldüğünde ağzının alt ya da üst kısmında bir adet minicik diş gördüysen bu onun ilk dişidir. Bu anı ölümsüzleştirmenin en güzel şekli ilk diş partisi düzenlemektir. Bu partiyi en görkemli hale getirmen için, Partici'den destek alabilirsin.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 20,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 12,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 59,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 34,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 139,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 89,90 TL KDV Dahil
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Diş Buğdayı Partilerinin Olmazsa Olmazları

Bebeklerin bu en hoş zamanlarını unutulmaz hale getirmek için;

  • Flamalar
  • Peçeteler
  • Tabaklar
  • Bardaklar
  • Kürdanlar
  • Tavan ve duvar süslemeleri,
  • Masa örtüleri

Pembe ve mavi rengin en özel tonlarında sunuluyor. Kendi tasarladığın diş bulguru partisi için Partici'de en hoş aksesuarları bulabilirsin. Güzel anlar yaşamak için, bebeğinin ilk gelişimlerinin belirtilerini verdiği bu özel günü tüm aile bireyleriyle paylaşabilirsin. Kız bebeğinin odasını pembelerle süsleyebilir, adını yaldızlı duvar süsleriyle yazabilir, diş şeklindeki aksesuarlarla çok gösterişli hale getirebilirsin. Oğluna özel bir diş buğdayı konsepti için, mavinin ton skalasını seçerek tüm objeleri bu güne özel seçebilirsin.

Diş Buğdayı Partilerinde İkramlık Tercihleri

Bebeğin için diş buğdayı partini evinin salonunda düzenlemek istiyorsan öncelikle ikramlık ve sunum şekline özen göstermen gerekecektir. Diş çıkarma öğesini işleyen onlarca çeşit sunum ürününü kategorimizde bulabilirsin. Masa örtüsü, tabak, bardak, peçete, kürdan gibi diş partisini yansıtan tasarımlı ürünleri sitemizde bulabilirsin. Davetli sayısına uygun olan sayılı ürünler ile fazla masraf etmeden en gösterişli diş buğdayı partilerini düzenleyebilirsin.

Diş Buğdayı Partilerinde Süsleme Aksesuarları

Partiyi renkli kılan en önemli aksesuarlar süslemelerdir. Süslenmiş bir ortam o mekanı diğer günlerden ayıran özellikler taşımaktadır. Bu detay için hazırladığın partinin içeriğine uygun bir seçim yapman gerekecektir. Bebeğinin odasında yapacağın bir diş partisi için tavanları ve perdeleri mutlaka süslemen gerekecektir. Partici süsleme yapmanı en zevkli ve kolay hale getirmeni sağlayacak tüm ürünleri sunuyor. Tavan süsleri, duvar süsleri, balonlar, flamalar ve magnetler ile bebek odanı tarz hale getirebilirsin. Bu süs aksesuarlarını mavi ya da pembe renklerde seçebilirsin. Tüm aksesuarların diş simgesi taşıması parti dizaynında hoş bir görsellik sağlayacaktır.

Diş Buğdayı Partilerinde Gülümseyen Dişler

Anne ve babalar için çocuklarının her hareketi özeldir. Ancak bir durum vardır ki hiçbir zaman unutulmaz. Bu durum bir bebeğin gülümsediği andır. İlk dişim partine renk katmak için göz kırpan diş resmi baskılı aksesuarları tercih edebilirsin. Bebeğini mutlu etmek bu görsellerle gülümsemesini sağlamak için komik figürlü diş resimlerini tercih edebilirsin. Konuklarına rengarenk bir ortam sunmak ve diş buğdayı partine davetlileri hayran bırakmak için Partici.com.tr'de bulunan ürünleri tercih edebilirsin.

Diş Buğdayı Partisinin Yörelere Göre Farklılaşması

Diş buğdayı partini, daha sade bir törenle kutlamak istiyorsan, daha klasik objeleri de sitemizde bulabilirsin. Klasik tabak, bardak, peçete, masa örtüsü gibi aksesuarları da kullanarak yine tarz bir diş buğdayı kutlaması yapabilirsin. Bu günü daha özel hale getirmek için ise parlak ve ışıltılı ürün ve süslemeleri kullanabilirsin. Magnetli fotoğraf çerçeveleri ile bebeğinin fotoğraflarını davetlilerin için sergileyebilirsin. Mevlidi şerifli diş buğdayı kutlamaların için gerekli olan tabak, bardak, peçete, örtü ve tüm süsleme ürünlerini Partici'de en uygun fiyatlarla bulabilirsin.

Partici'de En Neşeli Diş Buğdayı Parti Ürünleri

Diş buğdayı partini çocukların çoğunlukta olduğu bir davetli grubuyla kutlamak istiyorsan, Partici'deki seçenekleri mutlaka incelemelisin. Bebeğinin dışındaki diğer çocukları mutlu etmek, onların eğlenmelerini sağlamak ve konuklarına hoş zamanlar geçirtmek için balon, flama, zincir süsler ve magnetleri tercih edebilirsin. Harf bannerler ile hoş süslemeler yapabilir, duvar, tavan ve tüm mekanlarda görsel bir şölen yaratabilirsin.

Pembe Ve Mavi Diş Buğdayı Aksesuarları

Aile büyüklerine özel anlar yaşatmak, onların torunlarının bu günlerinde mutlu olmalarını sağlamak için sitemizdeki ürünlere göz gezdirebilirsin. Bebeğinin bu en özel günlerini hatıraya çevirmek, pembenin ve mavinin cazibesini bu güne yansıtmak için sitemizi tercih edebilirsin. En neşeli, en gösterişli ve en anlamlı diş buğdayı parti ve kutlamaları için Partici'deki ürünleri kullanabilirsin.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.