Denizci Temalı Kişiye Özel Doğum Günü

Erkek doğum günlerini özenle kutlamak isteyen her anne, doğum günü kutlamalarında özel konseptler kullanır. Çeşitli konseptler vardır. Bunlar genelde, futbol veya yarış arabası temalı parti malzemeleridir. Bunların yanı sıra, süper kahraman temalı aksesuarlar da kullanılabilir. Günümüzde denizci temalı kutlamalar dikkat çekmektedir. Her şeyinizi aynı tema ile süslerseniz uyumlu ve hoş bir partiniz olur.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 20,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 59,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 34,89 TL KDV Dahil
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Denizci Temalı Parti Malzemeleri

Oğlunuzun doğum gününde kullanmanız için Partici’de çok güzel parti malzemeleri mevcuttur.

Bu eşyalar;

  • Kişiye özel denizci temalı dekota anı panosu 50x70 santimetre
  • Kişiye özel denizci temalı branda afiş 50x70 santimetre
  • Kişiye özel denizci temalı köpük baloncuk 5'li
  • Kişiye özel denizci temalı doğum günü davetiyesi 12'li
  • Kişiye özel denizci temalı üçgen bayrak flama
  • Kişiye özel denizci temalı fotoğraf çektirme çubuğu
  • Kişiye özel denizci temalı kürdan 4 santimetre 15'li

 

Bu eşyalar ve aksesuarlarla oğlunuzun partisini mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Hem güzel bir tema uygulamış olursunuz, hem de gösterişli bir partiniz olur.

Kişiye Özel Denizci Temalı Dekota Anı Panosu 50x70 Santimetre

Ürün ayaklıdır ve 3 milimetre bir dekota üzerindedir. Üzeri 50x70 santimetre folyo baskıdır. Panoya yazdırmak istediklerinizi sipariş verirken bildirmeniz gerekmektedir. Hazırlanan tasarımı onayladığınızda ürününüz kargoya verilecektir. 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Kişiye Özel Denizci Temalı Branda Afiş 50x70 santimetre

Ürün 50x70 santimetre boyutlarında ve mavi, beyaz renklerdedir. Üzerinde oğlunuzun bir fotoğrafı olur. Altına yazdırmak istediğinizi sipariş verirken söylemeniz gerekmektedir. Ürünün hem yatay, hem de dikey formu vardır. Bunu da belirtmeniz gerekmektedir.

Kişiye Özel Denizci Temalı Köpük Baloncuk 5'li

Eğlenceli köpüklerle partinize renk katabilirsiniz. Bu paketin içerisinde 5 adet bulunmaktadır. Baloncuk şişesinin üzerinde çocuğunuzun fotoğrafı olacaktır. Denizcilik temalı ve mavi beyaz renklerde bu ürün için, yazdırmak istediğiniz yazıyı kendiniz belirlemelisiniz.

Kişiye Özel Denizci Temalı Doğum Günü Davetiyesi 12'li

Ürün 14,5x10,5 santimetre boyutlarındadır. Pakette 12 adet bulunmaktadır. Kaliteli bristol kağıt üzerine baskı yapılarak üretilmiştir. Davetiye üzerine yazdırmak istediğiniz bilgileri, doğru ve detaylı bir şekilde tasarım ekibine bildirmeniz gerekmektedir.

Kişiye Özel Denizci Temalı Üçgen Bayrak Flama

Paket içerisinde 13x26 santimetre boyutlarında 6 adet bayrak bulunmaktadır. Uygun renkte rafya ipi ile beraber size gönderilir. Kaliteli bristol kağıt üzerinde baskı yapılmaktadır. Bayrak üzerindeki fotoğraf için yazdırmak istediklerinizi tasarım ekibine detaylı ve doğru şekilde bildirmelisiniz.

Kişiye Özel Denizci Temalı Fotoğraf Çektirme Çubuğu

Ürün yüksek kaliteli bristol karton malzemesinden üretilmiştir. Ürün ortalama 12-15 santimetre boyutlarındadır. Siparişinizi verdikten sonra, tasarım ekibi ile iletişime geçerek takip edebilirsiniz.

Kişiye Özel Denizci Temalı Kürdan 4 Santimetre 15'li

Partilerinizde kürdanlarınızı da konseptinize uydurmak için kullanabileceğiniz bir aksesuardır. Paket içerisinde 15 adet vardır. Çapı 4 santimetredir.

 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.