Cinsiyet Belirleme Partisi

Son yıllarda parti çeşitlerine eklenen cinsiyet belirleme partisi özel olarak planlanmaktadır. Anne adaylarının en merak ettiği durum ise bebeklerinin cinsiyetidir. Bu özel partide bebeklerinin cinsiyetini öğrenecek olan anne ve babalar için özel partiler hazırlanır. Cinsiyet belirleme partisi için en gerekli malzemelerde aktif firmamız aracılığı ile sunulmaktadır.

Bebeklerinin cinsiyetini öğrenecek olan ebeveynler için hazırlanan bu parti konseptleri genelde mavi ve pembedir. Özel malzemelerle süslenen tüm cinsiyet belirleme partileri anne adayları için hem büyük heyecan hem de büyük keyif haline dönüşmektedir.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 20,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 12,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 56,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 29,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 139,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 89,90 TL KDV Dahil
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Erkek mi? yoksa Kız mı?

Erkek mi ya da kız mı sorusu hamileliğin ilk süreçlerinde en çok merak edilen husus olduğundan dolayı belli olduktan sonra bu durumu büyük bir parti organizasyonu ile karşılamak ebeveynlerin tek isteğidir. Bu sebepten firmamızdan bu parti için gerekli olan tüm ihtiyaçlar hemen temin edilmektedir.

Cinsiyet belirleme partisi için gerekli olan balon, büyük kutu, konfeti, kurdeleler, süslemeler ve renkli materyallerle parti en güzel şekilde görsele hazırlanır. Online sitemiz üzerinden her iki cinsiyete ait tüm parti seçenekleri yer almaktadır. Tüm aile büyüklerinin de katılacağı bu özel güne hazırlanırken her iki renkten oluşan setleri almayı asla unutmayın. Partici.com adresimize direk erişim sağlayarak tüm parti malzemelerini satın alabilirsiniz.

Cinsiyet Belirleme En Uygun Fiyatlar

Anne adayları ve babalarının ortak heyecanı olan cinsiyet öğrenme süreci bu özel partilerle daha anlamlı ve daha eğlenceli hale gelmeye başlamıştır. Cinsiyet belirleme partisine en gerekli olan malzemeler genel hatları ile buradan satın alınabilmektedir. Büyük siyah balon ve içinden çıkan renk tüyleri ve diğer tüm süslemeler en uygun fiyatlarımızla satıştadır. Cinsiyet partilerinde tüm ikramlıklar için gerekli olan araç gereçte bu özel sette yer almaktadır. Özel cinsiyet belirleme partilerinde daha eğlenceli materyaller sadece sitemiz aracılığı ile sağlanmaktadır.

Her Partide Özel Detaylar

Genel olarak son yıllarda çok fazla düzenlenen cinsiyet belirleme partileri farklı konsept ve renklerle yapılmaktadır. Tüm cinsiyet partileri için renkli balonlar, süslemeler, masalar için gerekli araç gereçler firmamız üzerinden online yolla satılmaktadır. Pembe ve mavi renklerin yer aldığı tüm objeler özel olarak satışa çıkarılmaktadır.

Cinsiyet Belirlemek Partiniz İçin En Özel Dekorlar

Özel flamalar, renkli balonlar, çatal bıçak setleri, peçeteler ve diğer tüm malzemeler sitemiz aracılığı ile sunulmaktadır. Tüm cinsiyet partilerinde kullanılan tüm balonlar ve diğer tüm malzemeler uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulur. Tüm cinsiyet belirleme araç gereçleri için online sitemize ulaşarak sepete ekleyin. Set veya tekli olarak satılan her malzeme oldukça kaliteli ve renklidir. Parti için özel indirimler ve kampanyalı fiyatlarla kredi kartına taksit ve peşin ödemeler sağlanmaktadır. Bebek heyecanını önceden yaşamak için bu parti çok değerlidir.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.