Ananas Temalı Parti ve Doğyum Günü Süsleri

Renk ve şekliyle herkeste sıcak bir etki yaratan ananas, parti malzemelerinde de en popüler tercihler arasında yer alır. Altın sarısı ve pembe tonlarda hazırlanan Happy Birrhday yuvarlak folyo balonlar, iç ve dış mekanlarda güvenle kullanılabilir. Parti girişine yerleştirilen ya da partinin gerçekleşeceği alanda kullanılan balonlar 7'den 70'e herkesin ilgisini çeker.

istiyor ama buna yeterli zamanı ayıramıyorsanız ihtiyaçlarınızı liste yaptıktan sonra siparişlerinizi tek tıkla tamamlayabilir ve ürünlerinizi kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 59,89 TL KDV Dahil
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Açık Hava Partilerine Özel Ürünler

Yaz mevsimini hatırlatan ananas görseli özellikle yaz partilerine damgasını vurur. Son yılların popüler tercihi olan flamingo görseliyle uyumlu olarak kullanılan ananas görselli ürünler, biraz yaratıcılık eşliğinde davetlilere unutulmaz anlar yaşatır.

Ananas şişme içecek simidi; deniz veya havuzlu partilerin görsel anlamda zenginleşmesi ve eğlencenin dozunun artması için kullanılan şişme içecek simidi, her zaman keyif sürmek isteyenlere özeldir. Parti sonrasında evde küvet keyfi için de kullanılacak ürünler Partici online siparişi ile satın alınabilir.

Ananas Temalı Sofra Ürünleri

Partilerin odak noktası olan masalar zengin ikram çeşitleri ve sunum ürünleriyle değer kazanır. Kağıt peçeteden bardağa, tabaktan kürdana, pipetten masa örtüsüne kadar farklı ürünlerde aynı temayı kullanarak görsel bütünlük sağlanabilir.

Ananas temalı fotoğraf çektirme çubuğu; gerektiğinde kişiye özel olarak da hazırlanacak fotoğraf çektirme çubukları eğlencenin doruğa çıktığı anlarda özel anılar yakalamak isteyenler tarafından kullanılır. Köpük baloncuklar, pinyatalar ve doğrum günü pastasının üstüne yerleştirilecek mesaj içerikli mumlar kusursuz bir organizasyon için olmazsa olmaz parçalardır.

Ananas Temalı Harf Banner Çeşitleri

Üçgen flamalar ve harf banner çeşitleri, sıradan bir mekanın partiye özel olarak hazırlanmasında yardımcıdır. Sadece bebek ve çocuklar için değil gençler ve yetişkinler için düzenlenen partilerde de kullanılacak karakter ortama yüksek bir ısı ve enerji katar.

Ananas Partisi Kişiye Özel Ürünler

Kişiye özel ürünler standart karakterler eşliğinde de hazırlanabilir. Ananas, flamingo, süper kahramanlar veya Disney karakterlerinin kullanılacağı ürünler üzerine resim, mesaj veya rakam baskısı yapılabilir.

  • Anı panosu
  • Branda afiş
  • Temalı köpük baloncuk
  • Üçgen bayrak flama
  • Peçete sargısı
  • Su şişesi sargısı
  • Kişiye özel kürdanlar en çok tercih edilen ürünler arasında sayılabilir.

Özel siparişler için tasarım ve üretim süresi göz önünde bulundurulmalıdır. Her bir ürün özel olarak tasarlandıktan sonra müşteri onayına sunulur. Onaydan geçen ürünler için teslimat süresi 3 iş günüdür.

Partilerde Balon Kullanımı

Renkli ve baskılı balonlar Partici adresi üzerinden satın alınabilir. Tüm balonlar şişmemiş vaziyette gönderilir. Standart formunun dışından ananas kesimli uçan balonlar kullanılarak mekanın havası değiştirilebilir. Parti sahibinin bebek olması ve organizasyona mama sandalyesinde katılacak olması halinde balonlar masa ve sandalyelere de bağlanabilir.

Unutulmaz, sıra dışı, eğlenceli ve enerjik partiler vermek 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.