6 Ay Kınası

Kız bebekler için tasarlanmış olan 6 ay kınası organizasyonları, bebeklerin hem nazardan korunması hem de hayırlı olması için yapılmaktadır. Organizasyonu isteyip istemediğine karar veren anneler, daha sonrasında bebekleri için hazırlığa girişirler. Bizler, Partici işletmesi olarak ihtiyacınız olan süsler ve eğlence konusunda sizlere ürün sağlamak, mutlu ve unutulmaz 6 ay kınası organizasyonlarınız için ürün gönderimi sağlamaktayız. Ürünlerimizi deforme olmamış, kaliteli ve kullanılabilir durumlarda göndererek, bu özel günü sizler için renkli hale getirmeyi amaçlamaktayız.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 12,49 TL KDV Dahil
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Bebeğinize Özel Ürünler

Kız bebeklerin özel bir günü olan altı ay kınasında, gecenin prensesinin gözlere çarpmasını, kına yakılırken buradayım demesini istiyorsanız, üzerinde ½ yazan taçlarımıza mutlaka göz atın. Pembe üzerine altın varaklara sahip olan tacımız bebeğinizin kafasında ağırlık yapmaması için keçe malzemesinden oluşturulmuştur.

Üzerinde parlak harflerle altı aylık olduğunu simgeleyen yazısı ve etrafındaki pembe beyaz çiçekleri sayesinde, kızınızı gecenin odak noktası haline getirebilirsiniz. Bebeğinizin kınasına gelen ve bu anı unutmasını istemediğiniz misafirleriniz için özel olarak ürettiğimiz mıknatıslı renkli çerçevelerimizden sipariş edebilirsiniz. Altılı paketlerde gönderim sağladığımız renkli çerçevelerimizin içine bebeğinizin fotoğrafını yerleştirerek, misafirlerinize hediye edebilirsiniz.

Rengarenk Balonlarla Kınanızı Renklendirin

Partilerin vazgeçilmez ögelerinden olan balonlar, internet sitemizde mevcut. Kendi bebeğiniz haricinde diğer annelerin de çocuklarının geleceğini varsayarsak, eğlence için renkli balonlar birebirdir. Fotoğraf çekimleri, eğlenceli danslar ve kına yakılırken, renkli balonlarımızın sizlere eşlik etmesine izin verin. Pastel renklerdeki açık ve koyu yeşil balonlarımız onlu paketlerde gönderilmektedir. Yeşil renk, kırmızının yanına en çok yakışan renklerden birisidir.

Kına konseptinde olmazsa olmaz olan kırmızı renkte balonlarımız da bulunmaktadır. Onları da onlu paketler halinde göndermekteyiz. Dilediğiniz kadar renkli balon siparişi vermekte özgürsünüz. Organizasyonu düzenlediğiniz alanın büyüklüğüne göre hesaplamalar yaparak, kaç tane balona ihtiyaç duyduğunuzu ölçebilirsiniz.

Dekorasyon Setleriyle Ortama Hareket Katın

6 ay kınası, etrafın cıvıl cıvıl süslendiği, kız bebeğe kına yakıldığı ve anneler için unutulmaz olacak organizasyonlardır. Bu organizasyonlarınız için özel olarak üretimini sağladığımız parti malzemelerimiz, çeşitli renklerde ve şekillerde internet sitemizde bulunmaktadır. Altın, beyaz, gümüş ve kırmızı renklerde dekorasyon ürünlerimiz arasından, kendi konseptinize uygun olanı seçebilirsiniz. Flama adı verilen duvara asılan bayraklarımız, top şeklinde kağıt süslerimiz, yelpaze süslerimi ve ponponlarımızı dilediğiniz şekilde evinize ya da kutlama yapacağınız kafeye yerleştirerek, bebeğinize unutulmaz bir altı ay kına organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerimizi birkaç rengini alarak, farklı alanlarda değişik konseptler de gerçekleştirebilirsiniz.

6 Ay Kınasında Konseptinizle Öne Çıkın

Hayırlı bir evlat olması ve nazarlardan korunması için yapılan bu etkinlikte, bebeğinizi dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Dilerseniz bebeğinize giydireceğiniz kıyafetlerin renklerini, odayı dekore ettiğiniz ürünlerle aynı renk seçebilirsiniz. Böylece misafirlerinize gecenin yıldızının kim olduğunu rahatça gösterebilirsiniz.

Partici işletmesi olarak bizler, bu özel gecede ihtiyacınız olan ve olacak tüm ürünlerin gönderimini sağlamaktayız. Her zaman yanınızda olduğumuz işletmemiz sayesinde, unutulmaz anlarda da yanınızda olacağız. Konseptinize karar verirken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da yiyecek konusudur. Dilerseniz bu özel gecede, kuruyemiş ikramı ya da lokum ikramı yapabilir; gelenekselin dışına çıkarak cup cake ürünleri de servis edebilirsiniz.

6 Ay Kınasında Yiyecek Seçimi

Konseptinize karar verirken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da yiyecek konusudur. Dilerseniz bu özel gecede, kuruyemiş ikramı ya da lokum ikramı yapabilir; gelenekselin dışına çıkarak cup cake ürünleri de servis edebilirsiniz. Özel üretilen butik kurabiyelerden sipariş ederek, üzerinde desenleri olan kurabiyeleri de misafirlerinize sunabilirsiniz. Unutulmaz anlarınızda yanınızda olan Partici işletmesi olarak bizlerden satın alacağınız süslerle uyumlu yiyecekler sunmanız, bütün misafirlerinizden artı puan almanıza yardımcı olacaktır.

Kutlamalarınızda Yanınızda

Hizmetlerimizden faydalanan tüm annelerin bizlere geri dönüşleri harika olmaktadır.

Müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem verdiğimiz işletmemizde:

  • Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
  • Farklı organizasyonlar için de ürün sipariş edebilirsiniz.
  • Ürünleriniz zamanında geleceği için mağdur olmazsınız.
  • Dilediğiniz çeşitte partiyi yapabilmek için gerekli ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır.

Her zaman ulaşılabilir olmak, müşterilerimizin bizlerle iletişime geçebilmesi bizler için son derece önemlidir. İnternet sitemiz aracılığıyla aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.