Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Karpuz Temalı Parti Setleri

Karpuz belki de rengi en güzel ve kız çocuklarının en çok dikkatini çeken meyvedir. Peki bu güzelim meyveyi partilerinizin ana teması haline getirmeye ne dersiniz? Cıvıl cıvıl renkleri ve göz alıcı güzelliğiyle dikkatleri hemen üstüne çekecek bu parti setlerimiz artık bir tıkla uzağınızda. Eğer güzeller güzeli kızınıza renkli, muhteşem ötesi ve herkesin dikkatlerini üzerine çekecek konsepte sahip bir yaş günü hazırlamak isterseniz kız parti setleri tam da ihtiyacınız olan şeydir. Vaktiniz kısıtlı ise ya da hazır bir organizasyon istiyorsanız, size yardım etmek için biz her zaman buradayız. Karpuz temalı parti setleri en çok tercih edilen setlerimizden birisi olmaktadır. İçeriğindeki zenginlikten dolayı içiniz de rahat olsun. İçinde organizasyonunuzu en güzel şekilde yönlendirmenizi sağlayacak birbirinden güzel birçok materyal bulunmaktadır.

Ürün Hazırlanma Süresi

Tüm ürünlerimiz orijinal paketler ile elinize ulaşacaktır. Ürünün hazırlanma süresi yaklaşık olarak 3 gün almaktadır. Çünkü genel olarak kişiye özel bir şekilde yapıldığından ürün hazırlıklarının süresi değişmektedir. Sizin için en güzelini yapmak için her şeyi göz önünde bulundurmaktayız. Ürünümüzün hazırlanışının başından itibaren itina ile her şey göz önünde bulundurularak ürünleriniz en iyi kalitelerde hazırlanır. Ayrıca paket içerisindeki balonları helyum gazı ile şişirterek uçan balon elde etmeniz de mümkündür. Kimse gözlerini Karpuz Temalı Parti Setleri ile dizayn edilmiş partinizden alamayacak! Setlerimizin içinde bulunan materyaller seçeceğiniz kişi sayısı setlerine ve parça ile satılan setlere göre değişiklik göstermektedir.

Birbirinden güzel cıvıl cıvıl partiler hazırlayıp kız çocuklarının gözdesi haline gelmeniz için biz ufak dokunuşlar ile sizin her zaman destekçiniz olarak buradayız. Bu ve bunun gibi birçok sete göz atmak isterseniz partici.com.tr sitemizde gezebilirsiniz. Güzel prenses kızınızın bu en güzel gününde, onların yanında, sevdiklerinizle geçireceğiniz bu güzel etkinlik zamanı sizin için unutulmaz bir anı olacaktır. Fiyatı da oldukça makul olan bu muhteşem renkli ve canlı Karpuz temalı parti setlerine dilediğiniz zaman sitemizi kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdiden partinizde harika anlar geçirmeniz dileğiyle, bol eğlenceler dileriz!

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.