iş makineleri parti temasıİş Makinaları Parti Teması

İş makinaları erkek çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında ilk sıralarda geliyor. Bu temada kamyonlar, kepçeler, vinçler, forkliftler ve daha bir çok iş makinası sizin partiniz için çalışacak. Misafirlrinize kamyonun kasasından ikram edeceğiniz cipsler, kepçe ile dolduracağınız sunum tabakları ve daha saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok hazırlık için, iş makinaları parti malzemeleri hizmetinizde olacak! 

Peki iş makinaları parti temasında olmazsa olmazlar neler?

Çocuğunuzun oyuncaklarını bu temada kesinlikle kullanmalısınız. Sitemizden satın alabileceğiniz, tabak, bardak, peçete, masa örtüsü gibi sunum malzemelerinin yanı sıra, iyi ki doğun afiş, bayrak flama, balon çeşitleri veya isme özel hazırlanan iş makinaları tasarım ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünler stoklarımızdan aynı gün kargo ile gönderilirken, isme özel hazırlanacak olan ürüner ise 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilerek en hızlı şekilde kapınıza kadar gönderilir. 

%100 müşteri memnuniyeti ile Türkiye'nin Particisi olarak en bol çeşit ve fiyat avantajları ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz!

Görünüm:
Paket Fiyatı : 7,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 39,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 22,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.