Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İnşaat Temalı Parti Seti

İnşaat Temalı Parti Seti; özellikle oyuncak araçlara ilgi duyan çocukların çok sevdiği parti temalarımız arasında yer alıyor. Aynı zamanda kişiye özel setlerden birisi olduğu için; üzerinde çocuğunuzun resmi ve ismiyle beraber tasarlanıyor. Tam anlamıyla çocuğunuza özel olan bir tasarımı ve sevdiği inşaat temasını birleştiren setimiz ile onları mutlu etmek çok kolay! Bu mutlu günlerinde çocuğunuzun istediği gibi renkli ve eğlenceli bir parti hazırlamak için; birbirinden güzel parti ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Parti setleri; dar bir sürede ve uygun bir bütçeyle harika partiler hazırlamanıza olanak tanıyan; içeriğinde kutlamalar için ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri barındıran ürünlerdir. Parti setlerimiz; ani düzenlenmesi gereken bir parti hazırlığı için ya da tüm ayrıntıları düşünülmüş ve tamam halde bir kutlama yapmak isteyenler için; kısacası her türden parti hazırlığı için ideal bir seçenektir. Parti setleriyle; her ürünü ayrı ayrı seçmeye ve kontrol etmeye gerek kalmaz; ayrıca tek bir tema altında ve renk uyumuyla istediğiniz tarzda bir organizasyon yapmanız da mümkün hale gelir.

Doğum günleri; herkesin hayatında çok özel bir yer tutan tarihlerin başında gelir. Her ne kadar hayat yoğun olsa da; tüm günlük koşturmaca içinde de olsa; bu güzel günlerimizin hatırlanmasını isteriz. Bu nedenle; harika bir parti hazırlığı yapmak isteyen herkes için hazırlanan parti seti seçeneklerimizle; özel günlerini neşeyle ve eğlenceli bir şekilde kutlamak isteyen tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kişiye özel tasarımlardan diğer tüm parti malzemelerinin teminine kadar; kutlamalarınıza dair tüm aşamalarda Partici olarak yanınızdayız.

Her bir ürünü temaya uygun ve kaliteli olan İnşaat Temalı Parti Seti seçeneğimizle; çocuklarınızın resminin ve adının yer aldığı, ona özel muhteşem bir kutlama yapmak olanaklı hale geliyor. Davetli sayınıza ve kutlama çeşidinize göre; 8 kişilik, 16 kişilik ve 24 kişilik setlerimizden birisini tercih edebilirsiniz. İçerisindeki masa örtüsünden tabağa, balondan peçeteye kadar tüm ihtiyaçların bulunduğu setimiz; aynı zamanda lisanslı ürünlerden oluşuyor. Tüm çocukların ve ailelerin severek kutladığı doğum günü partilerinizde; tüm parti malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.