İlk Dişim Kız - Kız Çocuk Diş Buğdayı Partisi Süsleri

Anne ve babalar çocuklarının tüm parti organizasyonlarına değer verirler. Genel olarak doğum günü, baby shower partileri yapılırken son yıllarda ilk diş çıktı partisi düzenlemektedir. İlk dişim kız partileri için temin edilmesi gereken tüm ürünler sitemiz aracılığı ile sunulmaktadır. Kız bebeklerin diş çıktı partilerinin genel konsepti pembe renklerdir. Diş partilerinde tüm malzemelerin üzerinde diş objesi yer almaktadır. İlk dişim kız organizasyonlarında kullanılan her ürün eğlenceli motiflerle süslenmektedir.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 11,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 15,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,90 TL KDV Dahil
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Diş Buğdayı Partisinde Pembe Detayı

Diş çıkarma partilerinde hazırlanan özel masalar, dağıtmalık hediyeler, ikramlıklar ve geniş konsept birbiri ile uyum içerisinde olmalıdır. Geçmişten gelen bir gelenek olması sebebiyle isteyen ebeveynler bebeklerinin diş çıkarma partileriyle özel anlar yaşar. Bu görselliğe katkı sağlayacak malzemelerin temini de tarafımızca karşılanmaktadır. İlk dişim maması için talep ettiğiniz her malzeme sitemizde aktif satıştadır. Beğendiğiniz ürünün sayısını belirterek talepte bulunabilirsiniz. Pembe detaylı konseptler için hemen erişim sağlayın.

Diş Buğdayı Parti Ürünlerinde Özel Çeşitlerimiz

İlk dişim partilerinde en gerekli olan özel malzemelerin listesi tine sitemizde yer alırken ilgili kategorilerde aktif satıştadır.

Tüm diş partilerinde gereken ürünler;

  • Bardak, tabak, peçete

  • Diş modelli strafor

  • Pembe diş kürdan

  • Flama

  • Pembe harf banner

  • Fotoğraf çektirme çubukları

  • Diş konseptli balon

  • Diş konseptli tavan süsü

  • Masa örtüsü

 

Tüm kız bebeklerin diş partisinde kullanılan bu özel ürünler her masaya çok yakışacak. Görsel açıdan beğenilen her ürün en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. İstediğiniz sayı kadar talepte bulunabilirsiniz. Üretici firma olarak tüm diş parti ürünlerini özel ambalajlarda göndermekteyiz.

İlk diş partilerinde hazırlanan konseptler özel olarak hazırlanmaktadır. Dişi çıkan bebeklerinde çok mutlu olduğu ve tüm misafirlerinde eğlenceli zamanlar geçirdiği diş partilerinde tüm görsel ürünleriyle her zaman yanınızdayız.

Diş Partilerinde Gerekli Ürünler

İlk dişim resimleriyle üretilen tüm parti malzemelerini sitemize erişim yaparak sipariş verebilirsiniz. Oldukça şık bir diş partisi hazırlamak için her zaman bize güvenebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz garantili olup paket fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Oldukça cazip fiyatlarla her zaman yanınızdayız. İlk dişim partileri için siz hazırsanız bizde hazırız. Sosyal medya hesabımızdan da sayfamıza istediğiniz an erişebilirsiniz. Mükemmel bir görsel parti için pembe renklerde seçtiğiniz ürünleri en iyi şekilde kombin etmeniz gerekir. Bu konuda bazı örneklerden de yardım alabilirsiniz.

Diş Partisinde Eğlenceli Anların Tadını Çıkarın

Tüm özel diş partisi malzemeleri için online resmi sitemizden gereken desteği alabilirsiniz. Ailenizin de beğeneceği bir diş partisi hazırlamanın ilk kralı sitemizi ziyaret etmekten geçer. Bize ve tüm ürünlerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Farklı tasarımlı ilk dişim ürünlerinin hepsi kız çocuklara özel pembe renktedir. Firma olarak bu konuda her zaman yanınızdayız.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.