Folyo Balonlar

Pek çok kişi özel günleri ve eğlenceleri için çeşitli organizasyonlar düzenleyerek hem sevdiklerini mutlu etmek hem de diğer arkadaşları ile güzel vakit geçirmek için partiler düzenler. İşte günümüz partilerinin de vazgeçilmezi olan folyo balonlar hem dekor amaçlı hem de parti malzemesi olarak kullanılır. Bu balonların özelliklerinden birisi içerisindeki helyum gazı sayesinde uçan balon özelliğine sahip olmasıdır, diğer bir özelliği de kişiselleşebilir olmasıdır.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 24,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 17,50 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 32,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 17,50 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 3,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,50 TL KDV Dahil
Aslan Folyo Balon
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 32,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,90 TL KDV Dahil
Toplam 190 ürün görüntüleniyor.

Folyo Balonlar Nerelerde Kullanılır?

Daha öncede bahsettiğimiz gibi öncelikli olarak eğlence amaçlı parti malzemesidir, akabinde ise;

 • Temalı ve temasız bütün doğum günü kutlamalarında kullanılır,
 • Nişan, kına gecesi veya bekârlığa veda partisi gibi organizasyonlarda kullanılır,
 • Baby shower ya da cinsiyet partisi gibi kültürümüze yeni girmiş ancak çabuk alışılmış partilerde kullanılır,
 • Bunların dışında farklı baskıları ile sadece size özel olan günlerinizde ve çeşitli duygularınızın anlatımında yardımcı olmak amacı ile kullanılır.

En Zengin Çeşitler

Folyo balonlar konusunda en zengin çeşitlere sahip olan partici.com sizlere inanılmaz çeşitleri ile birlikte balonların farklı ebatlarını ve aksesuarlarını da müşterilerine sunmaktadır.

Sitede yer alan balon çeşitleri;

 • Öncelikli olarak 40 cm ve 100 cm’lik çeşitleri ile harfli, altın ya da gümüş renkli harf balonları,
 • Ayrıca yine 40 ve 100 cm’lik altın ve gümüş renginde rakam balonları,
 • Bunun dışında özel doğum günleri için folyo özellikli ya da taraftar veya yazı baskılı diğer uçan balonlar,
 • Partinin çeşidine uygun baskılı ya da temalı ki burada hayvan figürlerinden tutunda cinsiyet belirleme partisine kadar bol çeşitli bir ürün yelpazesi olan seçenekleri ile balonlar,
 • Ayrıca çocuk doğum günleri için özel olan çizgi film ya da sevilen oyuncak karakterli ve folyo özellikli balonlar,
 • Bunların yanı sıra standart olarak değerlendirebileceğimiz kalp ve yıldız şeklinde altın ve gümüş renklere sahip balonlar,
 • Haricinde ise balon süsleme setleri, lateks balon çeşitleri, pastel ve baskılı balonlar, makaron balonlar ve vazgeçilmez havuz partileri için çeşitli desenli ve amaçlı balonlar,

 

Son olarak da balon süsleme setlerinden tutunda uçan balon ağırlıklarına ya da kullan at helyum tüplerine kadar geniş balon aksesuarlarını da bulabilirsiniz.

Sitede Yer Alan Diğer Ürünler

Folyo balonlar haricinde sitede parti ve eğlence adına aklınıza gelebilecek farklı ve özel onlarca çeşit ürünler yer almaktadır.

Bunlardan başlıcası ise yeni yıla girmemize sayılı günler kalmışken yeni yıl konseptine uygun parti ve aksesuar malzemeleri diyebiliriz. Yılbaşı ağacı ve süsleri ile birlikte ışıklandırma ve yeni yıl kostümlerini bulabilirsiniz mesela.

Üstelik yeni yıl ağaçlarında %10 indirim fırsatı olduğunu da unutmayalım. Bunların dışında afiş, dilek feneri, tavan süsleri gibi bütün süsleme malzemeleri birlikte farklı çeşitlerde hediyelik ve oyuncak çeşitlerini bulmakta mümkün. Elbette

Elbette partici.com da yer alan malzemeler sadece bunlar ile sınırlı değil, hediye paketleme, mum veya kutlama malzemelerini de burada bulabilmeniz mümkün.

Neden Partici.com Seçilmeli?

Göründüğü ve bilindiği üzere parti denilince akıllara pek çok malzeme ve materyal gelebilmektedir, her biri ne kadar ayrıntı gibi görünse de bütünlük halinde partiyi oluşturmaktadır. Sizlerde parti ya da eğlence bazında bir işe kalkıştığınızda her bir ürün için mağaza mağaza gezmek yerine aradığınız bütün her şeyi tek bir adreste bulabilirsiniz.

Üstelik evinizden bile çıkmanıza gerek kalmadan birkaç tık işareti ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Zaman konusunda sıkıntı yaşayan bireyler için ideal olmasının yanı sıra %10 dan %20 ye kadar varan indirimleri ile de ayrıca müşterilerinin kesesini de düşünen bir firmadır. Sipariş kolaylığı, ürün çeşitliliği, güvenli alışveriş özeliği ve tabi ki kaliteli ürünleri ile seçmeniz gereken tek yer partici.com.

En Fazla Folyo Balon Seçeneği Burada

Folyo balonlar konusunda geniş bir stok sahibi olan sitede aradığınız bütün folyo özellikteki balonları ve yardımcı ekipmanlarını bulabilirsiniz. Özellikle de rakam ve harf balonlar konusunda bizlere ebat ve renk seçeneğiniz geniş tutan firma, fiyatları ile de tercih sebebidir. Gerek karakterli gerekse de temalı folyo nitelikli balon çeşitleri onlarca sayıda olması birlikte diğer balonları ile de müşterilerine harika seçenekler sunmaktadır.

Nasıl Bilgi Alınır?

Aradığınız malzemeleri görebilmek ve sipariş verebilmek için öncelikli olarak internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp destek hattı ile de bilgi ve siparişlerinizde müşterilerine yardımcı alabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.