dogun-gunu-slider.jpg (104 KB)

Unutulmaz Anılar Biriktireceğiniz Bir Doğum Günü Partisi İçin Hazır Olun!

Unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir doğum günü partisi için Hazır Olun! Aradığınız tüm doğum günü süslerine ve doğum günü parti malzemelerine  çok yakınısınız.  Doğum Günü Tabakları, Doğum günü bardakları, doğum günü peçeteleri, lisanslı doğum günü süsleri, afişler, pankartlar, banner süsler, asmalı süsler ve daha bir çok çeşit uygun fiyatlarla sitemizde sizleri bekliyor!  İhtiyacınız olan tüm parti süsleri burada... 

Doğum Günü Partinize renk katacak, tam bir uyum içerisinde görünmesini sağlayacak tüm süsleri sitemizden %100 müşteri memnuniyeti ile satın alabilir, aynı gün kargo ve kapıda ödeme avantajları ile güvenli alışverişin tadına varabilirsiniz. 

Doğum Günü Partisi İçin En Önemli Malzemeler

En önemli gördüğümüz Doğum Günü Partisi Malzemelerini aşağıdaki şekilde verebiliriz. Siz ihtiyacınız olmayanları veya temanızda yer almasını istemediğiniz grupları çıkartıp doğum günü parti temasına uygun bir liste oluşturabilirsiniz. 

Anı Panosu, Karşılama Panosu, Doğum Günü Afişi, Parti Tabakakları, Parti Bardakları, Parti Peçeteleri, Masa örtüsü, Masa Eteği, Banner süsler, ponpon süsler, yelpaze süsler, petek süsler, doğum günü hediyelikleri, Parti Balonları, doğum günün kutlu olsun yazıları, cupcake standı, cupcake kapsülleri, temalı kürdanlar, harf balon, rakam balon, strafor süsler 

Doğum Günü Partisi Tema Seçimi

Doğum günü temasının seçimi  hangi süsleri hazırlayacağınızı veya satın almanız gereken süsleri, hangi ikramlıkları yapacağınızı veya sipariş edeceğinizi, hangi oyunları oynayacağınızı ve nasıl bir eğlence planlayacağınızı belirler. Temayı seçtikten sonra gerisi çok kolay şekilde gelecektir... Temayı seçerken çocuğunuzun en sevdiği çizgi film karakterini, en sevdiği rengi, en sevdiği masal kahramanını, en sevdiği oyuncağı göz önünde bulundurarak karar verirseniz, partiniz çocuğunuz için çok daha ilgi çekici olacak ve ona özel hazırladığınız bu partide en çok onun eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Temanıza uygun aksesuar seçimini sakın ihmal etmeyin. Bunlar balon, asma süsler, yelpaze süsler vb parti süsleri olabilir.  Temanızı seçtikten sonra, temanıza uygun beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş ile sitemizden satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilerek en kısa zamanda kapınıza kadar gelecektir.  

Görünüm:
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 4,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Fenerbahçe Peçete
Pakette 20 Adet
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 25,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Galatasaray Kürdan
Pakette 8 Adet
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Toplam 1601 ürün görüntüleniyor.

Doğum Günü Partileri İçin Oyun Önerileri 

Çocuğunuzun doğum günü yaklaşıyor. Eğer hali vakti yerinde biriyseniz bir organizasyon şirketi ile anlaşıp balonlar, palyaçolar vb. bir etkinliği tercih edebilirsiniz. Ama ben kendi eğlencemi yapacağım diyorsanız aşağıdaki oyun önerilerimizi değerlendirebilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. 

Mumya’nın Gizi Oyunu Öncetüm ziyaretçileri 2’ye ayıracaksınız. Her takım bir tane “Mumya” seçecek. Her takıma 3 rulo tuvalet kağıdı vereceksiniz, ve en hızlı biçimde Mumyasını tuvalet kağıdı ile kafadan yere kadar saran takım kazanacak.

Büyük Dedektif Oyunu Bir misafir diğer odaya giderek üstündeki bir şeyi değiştirecek. Farklı bir çorap, saat vb. Odaya geri döndüğünde neyi değiştirdiğini bulmaya çalışacaksınız.

Çabuk Değiştirme Oyunu İstediğiniz sayıda oyuncu seçeceksiniz. Önceden hazırladığınız büyük tişört, pantalon, çorap vb. elbiseleri bir torbaya koyup seçtiğiniz herkese vereceksiniz. Önce en hızlı giyinen yarışması yapılacak daha sonra en hızlı soyunan.

Kokan ne oyunu Önceden kokulu bazı şeyler hazırlayın. Sakız, çilek, çiçek, parfüm sıkılmış bez vb. Bunları tek tek bir torbaya koyup gözü bağlı olan misafire koklatarak ne olduğunu buldurmaya çalışın.

Altındakini kapma oyunu Salonun ortasına birsandalye koyun. Bir misafirin gözlerini bağlayarak sandalyeye oturtun. Daha sonra sandalyenin tam altına bir şey koyun(vazo, oyuncak, mum vb.) Sadece ellerini kullanarak ve tek defada onu almasını ve ne olduğunu söylemesin isteyin. Eğer alamazsa başkası otursun.

Komik giyinme oyunu Bir sürü renkli tişört, pantalon, çorap, ayakkabı, fular , şapka vb. toplayın ortaya yığın. Partiye katılan çocuklar bunları giyerek en komik çocuk olmaya çalışsınlar.

Hayvan Taklidi Oyunu Kağıtlara çeşitli hayvan isimleri yazın ve bir kavanoza atın. Her misafir bir tane çeksin ve o hayvanın taklidini yapsın. Diğer misafirler o hayvanın ne olduğunu anlayana kadar taklit devam etmeli.

Balon Yarışı Oyunu Misafirleri iki gruba ayırın. Herkese bir adet şişmiş balon verin. Herkes balonunu dizlerinin arasına sıkıştırsın. Şimdi balonu düşürmeden yada patlatmadan belirleyeceğiniz bir yere kadar gidip gelmesini söyleyin. Bir kişi gidip geldiğinde diğeri gidip gelmeli.Balonu düşüren olursa tekrar baştan başlamalı.

Balon Yerleştirme Oyunu 10-15 tane balon şişirin. Bulabileceğiniz en büyük tişörtten ve pantalondan 2 tane alın. Misafirleri iki ekibe ayırın ve bu her ekibe bir tişört verin. Amaçları 3 dakika içinde bu tişörtlere palatmadan kaç tane balon sığdırabilecekleri olmalı.

Balon Saldırısı Oyunu Burada oyuncu sayısı kadar içi helyum dolu balona ihtiyacınız var. Her oyuncunun ayak bileğine bir balon bağlıyorsunuz. Balonun ipi bağladığınız kişinin boyundan uzun olmalı. Herkes diğerinin balonuna dokunmaya çalışıyor. Balonuna dokunulan çıkıyor. Bir tür ebelemece oyunu.

Balon Piyangosu Oyunu Balonları şişrmeden önce bazılarının içine sakız vb. bir şeyler koyabilirsiniz. Tüm balonları salonun ortasına koyup içlerinde hediye olduğnu söyleyerek bulanın kazanacağı bir oyun başlatabilirsiniz. Burada balonlar patlatılacağı için küçük çocuklar korkabilirler.

Balon Tutma Oyunu Her çocuğa bir balon verin. İşaretinizle şişirmeye başlasınlar. Balonu sadeceağızları ile tutacaklar, ellerini kullanmayacaklar. Siz dur dediğinizde duracaklar, şişir dediğinizde şişirmeye devam edecekler. Balonu ağzından kaçıran çıkacak. En son ağzında balonla kalan kazanacak. Balon Şişirme Oyunu Her çocuğa bir balon verin. 1 dakika içinde en büyük balon yapan bir ödül kazansın.

İyi Eğlenceler... :)

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.