Kişiye Özel Diş Buğdayı Temaları

Anne olmak her kadın adına özel bir bekleyiştir. Kadınlar, bu özel bekleyişin her anını daha da özelleştirmek isterler. Bu nedenle bebekleri için değişik eğlenceler düzenler. Hamilelik dönemine kadar inen bu eğlenceler için değişik konsept hazırlarlar. Siz de bebeğiniz için bir parti düzenlemek istiyorsanız internet sitemize bakmanız, en güzel konsepti hazırlamakta size yardımcı olacaktır. İnternet sitemizde bulunan çok sayıdaki parti malzemeleri sayesinde değişik parti eğlenceleri düzenleyebilirsiniz.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 15,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Tercih Edilen Bebek Eğlenceleri

Doğumdan önce yapılan eğlencelerin başında bebek bekleme partisi yani baby shower gelir. Baby shower partisini bebek karşılama diğer ismi ile hoş geldin bebeğim partisi, cinsiyet partisi, 6 ay kınası takip eder. Bebeğin ilk dişinin çıkması ile diş buğdayı partisi yapılır. Bebek eğlencelerinde tarihi en eski olan ise diş buğdayı partisidir.

Eski zamanlardan beri bebeğin ilk dişi çıktığında; buğday türü bir yiyecek pişirilir ve eş, dost akrabalara dağıtılırdı. Günümüzde bu durum parti haline gelmiş ve anneler, babalar için oldukça eğlenceli bir hal almıştır. Bebeğin ilk dişinin çıkması ile parti hazırlığına başlanır. Bu partinin olmazsa olmazı parti süsleridir. Hatta artık kişiye yani bebeğe özel diş buğdayı süsleri yapıyoruz. Bebeğinizin özel anlarını ölümsüzleştirmek için farklı içeriklerde süsler hazırlıyoruz.

Bebek Diş Buğdayı Parti Süsleri

Diş buğdayı partilerinde genel bir süsleme yapabileceğiniz gibi bebeğinizin adının veya resminin yer aldığı parti süsleri ile bebeğinize özel süsleme yapmanız mümkün. Bunun için kişiye özel diş buğdayı süslemeleri yapıyoruz. Bebeğin isminin yazılı olduğu veya resminin basılı olduğu değişik süslemeler hazırlıyoruz.

Bebeğinizin diş buğday partisini daha özel kılmak için kullanılan diş buğdayı parti malzemelerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Kişiye özel diş buğdayında kullanılacak kürdan
  • Kişiye özel diş buğdayında kullanılacak etiket
  • Kişiye özel hazırlanmış fotoğraf çektirme çubuğu
  • Kişiye özel hazırlanmış diş buğdayı su şişesi sargısı
  • Kişiye özel hazırlanmış diş buğdayı afişi
  • Kişinin özel hazırlanmış diş buğdayı panosu

 

Yukarıda sayılan tüm ürünleri internet sitemizde bulmanız mümkündür. Bebeğinizin cinsiyetine göre renk seçimi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler sipariş tarihinden itibaren mümkün olan en kısa zamanda tarafınıza gönderilecektir. Ayrıca parti dışında oda süslemeleri, hastane süslemeleri için de internet sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Neden Kişiye Özel Süslemeler Kullanılmalı?

Her birey kendini özel hissetmek ister. Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünler her zaman daha dikkat çekici olmayı başarmıştır. Bebek daha çok küçük, özel olduğunu nasıl hissedecek diye düşünebilirsiniz. Ancak artık yaşanan her dakikanın geleceğe aktarılması gayet mümkündür. Bunun için bir fotoğraf karesi bile ipucu verebiliyor. Bebeğiniz için hazırladığınız özel bir partide çekilen bir fotoğraf büyüdüğünde ona kendini oldukça özel hissettirecektir. Hatıra biriktirmek isteyen kişilerin seçtiği bu yöntem hem eğlenceli bir gün geçirilmesine hem de anıların birikmesine olanak sağlıyor.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.